Доля матчу суперників «Астани» по Лізі Європи зважилася на останній хвилині

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 7

Французький «Ренн» і чеська «Яблунець» зустрілися в рамках першого туру групового етапу Ліги Європи, повідомляє Sports.kz.
Матч на стадіоні «Роазон Парк» в Ренні завершився перемогою господарів з рахунком 2: 1. На 31-й хвилині завдяки результативному удару Ісмаїла Сарра французи отримали перевагу в рахунку, але на 54-й чеська команда відігралася - забив Міхал Травник. Перемогу «Ренну» на 90-й хвилині приніс Хатем Бен Арфа - він реалізував пенальті.
Нагадаємо, також в групі К виступають «Астана» і українське «Динамо», які в першому турі зіграли між собою. У другому турі казахстанський клуб на своєму полі битиметься з «Ренном», а кияни проведуть гостьовий матч в Чехії.
У цьому сезоні «Астана» отримала право зіграти в групі Ліги Європи, перемігши за сумою двох матчів в раунді плей-офф кіпрський АПОЕЛ (0: 1, 1: 0, пен. 2: 1).