Олена Леонова стала срібним призером чемпіонату світу з фігурного катання. Фоторепортаж з Ніцци

Фоторепортаж .Росіянка Олена Леонова стала срібним призером чемпіонату світу з фігурного катання в Ніцці, повідомляють ЗМІ.

З 2005 року, коли на чемпіонаті світу Ірина Слуцька виграла золото, призових місць в світовій першості наші одиночки НЕ завойовували. І ось Олена Леонова, поставивши особистий рекорд і набравши в сумі 184,28 бала, завоювала срібну медаль чемпіонату світу з фігурного катання 2012 року в Ніцці. Вона зовсім небагато поступилася італійській фігуристки Кароліні Костнер (189,94 бала), і обійшла японську спортсменку Акіко Сузукі (180,68 бала).

Вона зовсім небагато поступилася італійській фігуристки Кароліні Костнер (189,94 бала), і обійшла японську спортсменку Акіко Сузукі (180,68 бала)

Натисніть на фото, щоб відкрити галерею!

Російську спортсменку підвела довільна програма, в якій вона зайняла лише четверте місце. Як каже сама Олена, обрана драматична тема довільної програми (в композиції використовується музика до кінофільму «Реквієм за мрією») виявилася для неї складною. Незважаючи на те, що в довільній програмі її спіткала невдача, в цілому, Олена задоволена досягнутим, так як змогла показати свій кращий результат в сезоні.

Спортсменка вважає, що їй треба бути впевненіше в собі. «Я повинна виходити на лід так, щоб всі зрозуміли, хто тут головний», - каже Олена.

Всього збірна Росії з фігурного катання на чемпіонаті світу в Ніцці завоювала дві срібні нагороди, друге срібло чемпіонату зуміла отримати спортивна пара Тетяна Волосожар і Максим Траньков .