«Динамо» поступилося «Амуру», Андрієвський що знаходиться на відстані в Астані. огляд дня

1. У товариському матчі «Амур» здолав «Динамо», на Кубку Президента республіки Казахстан «Нафтохімік»...
  2. ВИДАЛЕННЯ АНДРІЄВСЬКОГО, «сухарі» ФРАНЦОУЗА
  3. Wingas Cup
  4. Sochi Hockey Open
  5. турнір Hockeyades
  6. Товариські матчі
  7. «СИБІР» ЗНОВУ ПРОГРАЄ У ФІНЛЯНДІЇ
У товариському матчі «Амур» здолав «Динамо», на Кубку Президента республіки Казахстан «Нафтохімік» впорався з «Давосом», а «Адмірал», втративши в першому періоді через вилучення головного тренера Олександра Андрієвського, всуху поступився «Трактора», - всі події дня в огляді на KHL.ru.

Кубок Президента Республіки Казахстан

«НАФТОХІМІК»: перемогу на останніх секундах

Команда Андрія Назарова продовжує дивувати, здобуваючи третю поспіль перемогу в Астані та вирвавшись в одноосібні лідери турніру. Головний тренер ніжнекамцев стримав слово, і сьогодні місце в воротах зайняв Андрій Макаров, склад же п'ятірок залишився без змін третю гру поспіль.

На першій же хвилині зустрічі Дмитро Огурцов відкрив рахунок, позначивши перевагу, «Нафтохіміка», однак швейцарці не збиралися здаватися. Витримавши натиск суперника, вони скористалися помилкою його оборони - Брока Літтла залишили без нагляду, і він тут же реалізував вихід один на один з Макаровим, відправивши шайбу в правий верхній кут. Але це були ще не всі неприємності для ніжнекамцев, після перерви «Давос» і зовсім вийшов вперед. Однак команда Андрія Назарова досить швидко прийшла в себе. Вчасно наспів і подвійне видалення у «Давосу», і таким подарунком ніжнекамци скористалися сповна, двічі протягом хвилини засмутивши голкіпера швейцарців.

Вчасно наспів і подвійне видалення у «Давосу», і таким подарунком ніжнекамци скористалися сповна, двічі протягом хвилини засмутивши голкіпера швейцарців

Кульмінація настала в останні шість хвилин матчу, вже за рахунку 3: 3. Коли здавалося, що овертайму не минути, дубль оформив Андрій образ не лякайтесь, холоднокровно зігравши на добиванні. До сирени залишалося 11 секунд. Чеський легіонер «Нафтохіміка» відрізняється в другому матчі поспіль.

Андрій Назаров, головний тренер «Нафтохіміка»:

- Важкий матч, менше доби минуло з моменту вчорашньої гри. Але тут спрацювали молодіжні кемпи, які ми проводили. У хлопців, як виявилося, з фізикою все нормально. Спеціально попросив організаторів поставити три матчі за три дні, щоб перевірити і зрозуміти, як ми підготувалися. Підготувалися ми добре, в кінці нам десь пощастило з закинутою шайбою. В цілому задоволений, три очки є три очки.

Статистика

Нафтохімік (Нижньокамськ) - ХК Давос (Давос) - 4: 3 (1: 1, 2: 1, 1: 1)

Голи: 1: 0 Огурцов (образ не лякайтесь, Порядин, 01.07), 1: 1 Літтл (Візер, Шнеебергер, 18.29), 1: 2 Коусал (Амбюль, Пашо, 26.40), 2: 2 Сергєєв (Ганзл, Секстон, 30.32, б .) 3: 2 нестрашний (Шаріпзянов, 31:31, б.), 3: 3 Візер (53.54), 4: 3 нестрашний (Пігановіч, 59.49, б.).

Воротарі: Макаров - Сенн

ВИДАЛЕННЯ АНДРІЄВСЬКОГО, «сухарі» ФРАНЦОУЗА

Другий матч ігрового дня був відзначений першим в сезоні тренерським видаленням - в роздягальню відправився головний тренер «Адмірала» Олександр Андрієвський після того, як дуже бурхливо висловлював в першому періоді незгоду з тим, що його команда залишилася втрьох проти п'ятьох челябінців. У підсумку «Адмірал» позбувся тренера і пропустив першу шайбу від Максима Якуцени. Взагалі ж далекосхідники досить сильно перетрусили склад у порівнянні з попереднім поєдинком. Поза заявки виявилися Оскар Бартуліс, Джонатон Блум, Вадим Краснослободцев, місце у воротах зайняв Максим Третяк, також дебютував за «Адмірал» Євген Григоренко.

У другому періоді новачок «Трактора» Ігор Полигалов використовував чергове чисельну перевагу, а десять хвилин по тому ще один новобранець команди Лінус Віделль збільшив розрив у рахунку. У оновлених і омолоджених п'ятірок «Адмірала» так нічого і не вийшло ні в рівних складах, ні в більшості. На останній хвилині третього періоду «моряки», намагаючись розмочити рахунок, замінили голкіпера на польового гравця, але Павло Францоуз свій чесно зароблений «на нуль» відібрати не дозволив.

Статистика

Трактор (Челябінськ) - Адмірал (Владивосток) - 3: 0 (1: 0, 2: 0, 0: 0)

Голи: 1: 0 Якуцени (Петров, 9:19, б.), 2: 0 Полигалов (Бейл, Щехура, 24.48, б.), 3: 0 Лінус Віделль (Полигалов, Вишневський, 34.08).

Воротарі: Францоуз - Третьяк.

Олександр Андрієвський, головний тренер «Адмірала»:

- Дуже здивувала сьогоднішня ситуація, тим більше це передсезонний турнір, навпаки потрібно дати пограти командам. Я трохи вибухнув після чергового видалення, але суддя вирішив так ... Якщо говорити по грі, то у нас було багато індивідуальних помилок, зробили багато втрат в середній зоні, особливо на рубежі синьої лінії. Нічого не вийшло в плані командних дій, тому результат сьогодні такий.

Анвар Гатіятулін, головний тренер «Трактора»:

- Перемагати завжди приємно, сьогоднішній день - не виняток. Ми продовжуємо готуватися до сезону, відпрацьовуємо варіанти, непогано в більшості забили два голи. Зазначу хлопців, сьогодні основне навантаження знову ж випала на старших. Зіграли три матчі поспіль, впоралися, проявили характер.

Турнірне становище Місце Команда І В ВО ВБ ПБ ПО П Ш Про 1. Нафтохімік 3 2 1 0 0 0 0 11-9 8 2. Трактор 3 1 0 0 0 1 1 7-7 4 3. Авангард 2 1 0 0 0 0 1 6-5 3 4. Барис 2 1 0 0 0 0 1 5-4 3 5. Адмірал 2 1 0 0 0 0 1 5-7 3 6. Давос 2 0 0 0 0 0 2 5-8 0

Wingas Cup

Рижани І «ВИТЯЗЬ» ПОЧИНАЮТЬ З ПЕРЕМОГ

У німецькому Касселі стартував Wingas Cup - турнір за участю «Витязя», «Слована», ризького «Динамо» і місцевої команди «Кассель Хаскіс». Відкривали змагання команди Мілоша Ржига і Сандіса Озоліньша. Рижанам вдався швидкий гол, проте «орли» не менше швидко відігралися - зусиллями Яна бухтелі. Вирішальним в даній зустрічі став другий період, по ходу якого Денні Крісто і Ерік Шевченко закинули дві шайби. Гол Андрія Штястни в кінцівці вже нічого не вирішив, «Динамо» Рига здобуває свою першу перемогу в цьому міжсезонні.

Статистика

Слован (Братислава) - Динамо (Рига) - 2: 3 (1: 1, 0: 2, 1: 0)

Голи: 0: 1 - Мейя (Шевченко, Редліхс, 01.47), 1: 1 - бухтелі (Кашпар, Еберт, 03.21), 1: 2 - Крісто (Гілліс, Мікс Індрашіс, 22.21), 1: 3 - Шевченко (Редліхс, Гальяні , 31.40), 2: 3 - Штястни (Рамстед, тайм, 59.18)

Воротарі: Янус - Калниньш

Статистика

Кассель Хаскіз (Німеччина) - Витязь (Московська область) - 1: 4 (1: 1, 0: 1, 0: 2)

Голи у «Витязя»: 0: 1 Хорак (Швець-Роговий, 7.42), 1: 2 Швець-Роговий (Виглазов, Нікулін, 28.03), 1: 3 Афиногенов (Копєйкін, 55.24), 1: 4 Виглазов (Манкін, 55.45 )

Sochi Hockey Open

Костіцин ПОМОГ «Куньлунь» ПЕРЕМОГТИ сочінці

08.08.17. Sochi Hockey Open. «Куньлунь Ред Стар» (Пекін) - ХК «Сочі» (Сочі)

Самий жаркий турнір літа підходить до завершення. У вівторок, в передостанній день змагань, в матчі за п'яте місце зустрілися «Куньлунь Ред Стар» і господарі льоду - ХК «Сочі». Цікавий факт: наставники команд Сергій Зубов і Майк Кінен колись разом брали головний заокеанський трофей - Кубок Стенлі. У своїх групах обидві команди зайняли треті місця: «дракони» поступилися «Магнітці» і СКА, жителі півдня - збірним Росії та Канади. Присутні вболівальники, природно, підтримували в цьому протистоянні сочинцев, і підопічні Зубова дуже хотіли порадувати їх.

Достатку закинутих шайб трибуни в цей вечір не побачили. Воно й не дивно: ХК «Сочі» до нинішнього дня в двох матчах забив один гол, «Куньлунь» - три. Цього разу «леопарди» організували взяття воріт досить швидко, вже на восьмій хвилині поєдинку мети досяг сильний дальній кидок Вадима Хомицького. Втім, ще до перерви китайський клуб зміг відігратися. Костянтина Баруліна, знову захищав останній рубіж сочинцев, засмутив Андрій Костіцин, в минулому сезоні захищав кольори ХК «Сочі».

У наступному відрізку команди також обмінялися голами. Причому ХК «Сочі» знову вийшов вперед, а «Куньлунь» знову відігрався - на гол Руслана Педана відповів Костянтин Макаров. А доля зустрічі в підсумку зважилася на останніх хвилинах, перемогу «драконам» точним кидком приніс Корі Кейн.

Тренер «Куньлунь Ред Стар» Ігор Кравчук:

- Гра була принципова в багатьох аспектах. Обидва клуби мали дві поразки і з останнього матчу хотілося вийти переможцем. Не хотілося їхати без окулярів, все розумієте, що навіть передсезонні матчі багато значать в плані психології, перевірки на боєздатність.

Головний тренер ХК «Сочі» Сергій Зубов:

- Дійсно принциповий матч. Після першого гола ми порахували, що зробили гру, і розслабилися. Десь місцями грали непогано, в кінці були моменти, але цього виявилося недостатньо для перемоги.

Статистика

ХК Сочі (Сочі) - Куньлунь Ред Стар (Пекін) - 2: 3 (1: 1, 1: 1, 0: 1)

Голи: 1: 0 - Хомицький (Мамкин, 07.04), 1: 1 - Костіцин (Сквайрз, Артурс Кулда, 18.47), 2: 1 - Педан (Уеллмен, Гарбутт, 31.43), 2: 2 - Макаров (Гюнге, 35.13), 2: 3 - Кейн (Сквайрз, Костіцин, 56.05)

Воротарі: Костянтин Барулін - Магнус Хеллберг

турнір Hockeyades

ЦСКА ГРОМІТ «Лозанни», У КУЗЬМЕНКО ХЕТ-ТРИК

Армійці здобули другу перемогу на швейцарському турнірі. Нагадаємо, що ЦСКА проводить за три дні три матчі і вчора обіграв «Женеву-Серветт» (3: 0). Цього разу команда Ігоря Нікітіна не залишила шансів супернику вже після двох періодів, довівши рахунок до 7: 0. Лише в третьому періоді ЦСКА дозволив супернику розмочити рахунок. Хет-трик на рахунку Андрія Кузьменка.

Сьогодні армійці зіграють з клубом «Лангнау».

Статистика

ЦСКА (Москва) - «Лозанна» (Лозанна) - 8: 1 (2: 0, 5: 0, 1: 1)

Голи: 1: 0 Телегін (3.09), 2: 0 Телегін (15.43), 3: 0 Кузьменко (Окулов, Ожиганов, 26.09, б.) 4: 0 Кузьменко (Окулов, 31.36, б.), 5: 0 Шалунов ( 32.08), 6: 0 Плетт (Окулов, Шалунов, 34.38, б.) 7: 0 Карнаухов (Жарков, 39.01), 7: 1 Цангера (Герра, Джеффрі, 44.14. б.), 8: 1 Кузьменко (47.07).

Товариські матчі

ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА «АМУРА» НАД «ДИНАМО»

Серед численних передсезонних турнірів команд КХЛ, багато з яких перетинаються за часом проведення один з одним, зустрічаються і окремі товариські зустрічі. Так, наприклад, московське «Динамо» на зборах в Новогорську зіграло з хабаровським «Амуром». Раніше на Кубку Мінська динамівці стали другими, поступившись у фіналі «Локомотиву», і з тими ж Ярославцев до цього двічі мірялися силами хабаровчане. Обидва рази команда Андрія Мартемьянова програла - 3: 1 і 5: 2.

Сьогодні «тигри» здобули свою першою перемогу в міжсезоння. Вона вийшла вольовою, біло-блакитні забили першими. Відзначився перейшов в «Динамо» цього літа з «Ак Барса» Михайло Варнаков, причому вже на першій хвилині. Відігралися гості тільки в середині третього періоду, і більше закинутих шайб не сталося ні в основний час, ні в овертаймі. У подальшій потім серії буллітів сильніше був «Амур».

Статистика

Динамо (Москва) - Амур (Хабаровськ) - 1: 2 бул. (1: 0, 0: 0, 0: 1, 0: 0, 0: 1)

Голи: 1: 0 - Варнаков (1:00), 1: 1 - дедун (48:25), 1: 2 - Потєхін (ПБ)

Воротарі: Бочаров - Кисельов

«СИБІР» ЗНОВУ ПРОГРАЄ У ФІНЛЯНДІЇ

У фінському Вантаа «Сибір» сьогодні зіграла свій п'ятий товариський матч міжсезоння. Цього разу суперником команди Павла Зубова став «Йокеріт», який по ходу майбутнього чемпіонату КХЛ відсвяткує 50-річчя клубу. Команди вже грали між собою кілька днів тому, і тоді з мінімальним рахунком 1: 0 перемогу здобули підопічні Юккі Ялонена. Сильніше вони виявилися і на цей раз, тільки рахунок вийшов набагато більш значним. Гра була зробила в середині першого періоду, коли протягом двох хвилин «Йокеріт» закинув три шайби. Втримати перемогу в такій ситуації - справа техніки що «блазні» і зробили. А «на нуль» Райану Заполскі незадовго до сирени зіпсував Ігор Левицький.

Статистика

Йокеріт (Гельсінкі) - Сибір (Новосибірськ) - 4: 1 (3: 0, 0: 0, 1: 1)

Голи: 1: 0 - О'Нілл (Хухтала, Толванен, 11.27), 2: 0 - Анттіла (Марьямякі, Ніємі, 11.54), 3: 0 - Ялванті (Анттіла, Ніємі, 13.01), 4: 0 - Йоенсуу (Гілрой , Єнсен, 45.11), 4: 1 - Левицький (Земченко, Коньков, 59.52)

Воротарі: Заполскі - Салак