Дві помилки судді, які допомогли «Барселоні»

1. Луїс Енріке не бреше. Головне диво в історії Ліги чемпіонів

Німецькому арбітрові Деніз Айтекін дістався складний матч. Можливо, найскладніший в його кар'єрі. Уже в перші 10 хвилин м'яч пару раз торкнувся рук захисників в обох штрафних. На початку другого тайму Неймар на куті штрафного спіткнувся об падаючого захисника Томаса Меньє, Айтекін спочатку пенальті не дав, але, поговоривши з помічником за воротами, знайшов в собі сили змінити рішення. Тут же Неймар знову впав у штрафному, але це була явна симуляція, і суддя не купився. До цього моменту все ще йшло добре. Очевидні помилки прийшли потім.

За рахунку 3: 1 результат битви мав вирішувати Анхель Ді Марія. Аргентинець вивалився один на один, трохи забарився, і його наздогнав Хав'єр Маскерано.

Ді Марія в результаті пробив повз - Маскерано сфолив, що і визнав після матчу. «Безумовно, я порушував правила на Ді Марії, але ми вибили« ПСЖ »не через цього», - розповів Маскерано.

Можливо, ось через це:

90-я хвилина, рахунок 4: 1, «Барсі» все ще не вистачає двох голів. Мессі закидає м'яч в штрафну на Суареса, Маркіньос стосується шиї форварда, той падає - і Айтекін вирішує, що це пенальті. На цей раз самостійно.

На цей раз самостійно

Що було далі, ви знаєте .

Колишній іспанський суддя Андухар Олівер в ефірі радіо MARCA довго не сумнівався: «Пенальті не було. Маркіньос просто поклав руку на Суареса, а той впав ». Правда, він трохи раніше сказав, що і на Неймара пенальті не було, що трохи збиває ціну його слів.

Деніз Айтекін 38 років, бундеслігу він судить з 2008 року, єврокубки - з сезону 2011/12, з 2014 року він входить до числа елітних суддів УЄФА. Вчорашній матч був для Айтекін всього 13-м в основних раундах Ліги чемпіонів. У числі цих 13 гра ПСВ і «Ростова» на груповому етапі.

Айтекін вважається жорстким і суворим суддею, на поле поводиться суворо. Його зріст - 197 см, виглядає він грізно і впевнено. Вчора німець роздав 10 жовтих карток, але дуже старався нікого не видалити і не стати головним героєм матчу. Наскільки йому це вдалося, ви зараз будете сперечатися в коментарях.

Представники «ПСЖ» були вельми стримані і не стали в усьому звинувачувати одного Айтекін.

«Навіть незважаючи на те, що нам не поставили два пенальті, ми не шукаємо виправдань», - сказав президент клубу Нассер Аль-Хелайфі.

«У першому матчі ми домоглися відмінного результату, але сьогодні ми не заслужили того, щоб пройти в чвертьфінал. Я не виправдовуюсь, але фолу на Суареса не було, та й ми самі могли розраховувати на пенальті. При всьому при цьому, ми не повинні звинувачувати суддів, так як самі не зіграли так, як повинні були », - слова капітана парижан Тіаго Сілви.

«Рішення судді були спрямовані проти« ПСЖ », а в кінцівці матчу ми повністю втратили контроль над ходом зустрічі і поступилися», - Унаї Емері .