Шок по-англійськи. Огляд 31-го туру чемпіонату Англії

3. 1 Сім матчів - шість поразок. Найгірший виступ «Ліверпуля» за 59 років
  5. ФРАЗА

Sovsport. ru представляє огляд самихінтересних подій 31-го туру англійської прем'єр-ліги.

ТОП-3 ПОДІЙ ТУРУ

3 «Манчестер Сіті» не витримав ритм чемпіонської гонки

«Городяни» вже у другому з трьох останніх матчів теряюточкі. Цього разу на своєму полі «Сіті» не зміг обіграти «Сандерленд» (3: 3) ідаже ризикував зазнати першої домашньої поразки в сезоні. Але на счастьекоманди з Манчестера, два голи від Балотеллі і Коларова на 85-й і 86-й мінутахотчасті врятували становище. Правда, «Сіті» все більше відстає від «МанчестерЮнайтед», який в своєму матчі не без зусиль, але все ж виграв. Відрив «краснийдьяволов» на даний момент складає 5 очок. І як заявив головний тренер «Сіті» Роберто Манчіні, наступна втрата очок не дозволить клубу і дальшебороться з суперником з Манчестера.

Крім усього іншого, на поле і за його межами продолжаетчудіть Маріо Балотеллі. У перерві матчу проти «Сандерленда» він мало неподрался з Яя Туре. Войовничу парочку довелося рознімати братові Яя Коло.Балотеллі нібито не сподобалося, що півзахисник дозволив собі кілька словкрітікі на його адресу.

«Маріо грає як зазвичай. Він може нічого не робити на поліна протягом 70 хвилин, а потім забити два м'ячі. Такий стиль мені не нравітся.Маріо може виступати набагато краще, але він не розуміє, в який сітуацііоказался. У вирішальних матчах нападник повинен орати все 90 хвилин, а невключается в гру на останніх хвилинах », - заявив Манчіні після зустрічі.

2 Переможна серія «Арсеналу» обірвалася на КПР

«Куїнз Парк Рейнджерс» вже добрих півсезону борються завижіваніе. І останнім часом занадилися відбирати очки у команд з верхнейчасті таблиці. Від Джої Братона і компанії вже постраждали «Евертон» і «Ліверпуль», а тепер прийшов час «Арсеналу» (2: 1). У складі «канонірів» відзначився Тео Уолкотт, потужно проводить кінцівку сезону. Поразка в турі покане позначилося на становищі «Арсеналу» в турнірній таблиці. Підопічні АрсенаВенгера як і раніше посідають третю сходинку, проте «Тоттенехем» подобралсявплотную. Одвічний суперник «канонірів» набрав стільки ж очок, але поступається поколічеству перемог.

«Ми недостатньо добре зіграли, - заявив Венгер послематча. - КПР діяв з великим бажанням і здорово оборонявся. Поле, звичайно, було поганим, але це не пояснює нашого провального виступу. Не хочу вінітького-то одного за поразку, але в обороні «Арсенал» часто помилявся ».

1 Сім матчів - шість поразок. Найгірший виступ «Ліверпуля» за 59 років

Команда Кенні Далгліша ніяк не може вийти з крізіса.Безропотное поразку «Ньюкаслу» (0: 2) змусило наставника «Ліверпуля» висловити претензії гравцям по недотримання дисципліни на полі і за егопределамі.

Так погано команда не виступала з 1953 року, а зараз ріскуетпобіть рекорд 59-річної давності. Апофеозом поганої гри «Ліверпуля» став ЕндіКерролл. Дороге придбання ніяк не може заграти на високому уровне.Даже Торреса в порівнянні з Керроллом можна вважати бомбардиром. Ось і в етойвстрече форвард «мерсисайдців» спробував добути пенальті нечесним шляхом, пірнувши в штрафному майданчику. «Я не пірнав, you f ****** c ***», - відповів Керролл напретензіі головного тренера «Ньюкасла» Алана Пардью. А потім він був настолькорасстроен власної заміною, що послав куди подалі головного тренеркоманди. «It's af ****** joke, f *** off», - так висловився Керролл, стрімко втікши в роздягальню.

Однак Кенні Далгліш заявив, що не знаходить нічегооскорбітельного в поведінці нападника: «У мене немає проблем з тими, кому небайдужа доля команди, і хто висловлює своє розчарування проісходящім.Просто всім потрібно заспокоїтися і вирішити проблеми».

МИТЬ

Як не потрібно падати у штрафному - Енді Керролла звинуватили внирке при спробі заробити пенальті.

ФРАЗА

«Для нас поразка - шок в хорошому сенсі. Я ведьчувствовал, що чогось «Арсеналу» не вистачає. А якщо чогось не вистачає, тотебя перемагають », - філософськи прорік Арсен Венгер після поразки« Арсеналу »отКПР.