Златан Ібрагімович забив фантастичний гол у своєму першому матчі за "Лос-Анджелес Гелаксі" (фото, відео)

У суботу, 31 березня, відомий футболіст Златан Ібрагімович провів свій перший матч в американській футбольній лізі MLS. як уже повідомляли «ФАКТИ» , Швед розірвав контракт з «Манчестер Юнайтед» і перейшов в клуб «Лос-Анджелес Гелаксі».

Його американський дебют припав на так зване «дербі» між «Гелаксі» і клубом «Лос-Анджелес». Златан вийшов на поле на заміну на 71-й хвилині. «Його команда програвала. Рахунок на табло був 3: 2. На 77-й хвилині Ібрагімович завдав без обробки неймовірний удар з 40 метрів по воротах суперника, побачивши, що голкіпер «Лос-Анджелес» далеко вийшов. Розрахунок виявився вірним - м'яч влетів у ворота.

Вже за це вболівальники «Гелаксі» могли б носити Златана на руках. Але йому цього було недостатньо. Ібрагімович у властивій йому манері вирішив довести, хто тепер новий король футбольних полів в США. На 90-й хвилині він зробив дубль, який приніс «Гелаксі» перемогу.