Команда Апарату Президента РТ вперше вийшла в фінал турніру з міні-футболу серед чиновників

(Казань, 8 жовтня, «Татар-інформ», Олена Крівопатре). Команда Апарату Президента РТ вперше вийшла в фінал турніру серед чиновників з міні-футболу. У півфіналі вона здолала команду Мінбуду Татарстану, а в фіналі поступилася збірній Управління Федерального казначейства по республіці.

На грі панувала дружня атмосфера, і не відчувалося гострої конкуренції. Незважаючи на це, всі ігри фіналу і півфіналу пройшли жваво.

На матчі збірних Апарату Президента РТ і Міністерства будівництва РТ перший гол забив грав під 10-м номером співробітник апарату Шаміль Валєєв. У другому таймі команда суперників забила гол у відповідь, а потім і вийшла вперед завдяки Даніса Вильданова. Однак технічна перемога з рахунком 1: 1 була присвоєна команді Апарату Президента, так як гравець команди Мінбуду працював у відомстві всього два місяці. Згідно з умовами турніру, допущеними на гру можуть бути тільки співробітники, які пропрацювали не менше шести місяців.

Заступник начальника Управління по роботі з територіями Президента РТ Андрій Нефедов, який грав сьогодні під 15-м номером, розповів, що гравці команди також брали участь в спартакіаді державних службовців у 2011 році.

«На жаль, стабільності немає при підготовці. Починаємо готуватися тільки місяці за два до початку турніру. Тому що є хлопці, які в інших видах спорту беруть участь - і в легкій атлетиці, і у волейболі, а змагання йдуть один за одним. Я, наприклад, ще граю в шахи - Апарат Президента РТ займає п'ятий рік поспіль перші місця. Намагаємося », - зауважив він.

Нефедов також додав, що більшість членів команди раніше вже були знайомі з грою в міні-футбол, і її ази залишилися в пам'яті. Тому зараз вони відпрацьовують комбінації і намагаються пізнати один одного трохи краще, зігратися, на що, безумовно, потрібен час.

Також брав участь сьогодні в турнірі керуючий справах Міністерства будівництва РТ Данис Вільданов в свою чергу повідомив, що у відомстві ведеться регулярна пропаганда здорового образ життя, його співробітники беруть участь у всіх видах змагань спартакіади серед держслужбовців. «Хотілося б сказати слова подяки організаторам, які щорічно проводять змагання. Ми зазвичай все зустрічаємося тільки на роботі, а тут з колегами у неформальній обстановці граємо, спілкуємося, вихлюпує негативні емоції, заряджаємося позитивними. Бажаємо перемог суперникам, які продовжують боротися в цьому турнірі, бажаємо всім займатися фізичною культурою і спортом », - сказав він.

Потім на поле вийшли команди Управління Федерального казначейства по РТ і Верховного суду РТ. У другому таймі команда казначейства забила відразу два голи, забезпечивши собі участь у фіналі.

У битві за перемогу в турнірі рахунок був відкритий лише в другому таймі: м'яч влетів у ворота команди Апарату Президента. І відразу ж удару у відповідь завдав грав під 8-м номером Газінур Бакіров. Після тайм-ауту команда апарату продовжувала боротися, але м'ячі один за одним потрапляли в їх ворота. Гра була жвавою, які отримали невеликі удари футболісти відразу ж поверталися в стрій. Після п'ятого гола, забитого командою казначейства, гравець команди АП РТ отримав жовту картку. Реалізоване пенальті поставив крапку в грі. З рахунком 6: 1 перемогу здобула збірна Управління Федерального казначейства по РТ.

З рахунком 6: 1 перемогу здобула збірна Управління Федерального казначейства по РТ

Перемогла команда добилася успіху завдяки злагодженій грі і незмінному складу гравців. Грав сьогодні заступник начальника відділу касового обслуговування та виконання бюджету Марсель Шарифуллин забив не один гол.

«Три роки вже граємо практично одним і тим же складом. Змінюються, може бути, один-два людини, але кістяк завжди один і той же. У спартакіаді беремо участь майже у всіх видах спорту, причому в більшості з них вдало. У минулому році ми теж зайняли перше місце », - пояснив він.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.