Іспанія - Аргентина - 6: 1. 27 березня 2018 року. огляд матчу

Лео Мессі був викликаний тренерським штабом на товариські матчі з Італією та Іспанією, але практично відразу стало відомо, що він не готовий зіграти з «Скуадра Адзурра». Лікарі збірної і футболіст назвали різні причини пропуску матчу (м'язове перевтома - за версією медиків, проблеми з підколінних сухожиллям - за версією гравця), але це не має значення. Лео не з тих, хто придумує собі болячки і травми, щоб пропустити нецікавий матч. Він завжди адекватно оцінює свій стан перед іграми і практично ніколи не просить пауз. Якщо сказав, що йому потрібен відпочинок, що буває вкрай рідко, значить, це не обговорюється. Ризикувати здоров'ям такого футболіста просто так ніхто не стане.

Італію Аргентина перемогла без особливих проблем - 2: 0. І стало зрозуміло, що з Іспанією Мессі також не зіграє. Якщо в першому матчі він був у заявці, то в Мадриді не потрапив навіть в неї.

Хорхе Сампаолі, в порівнянні з попередньою грою, поміняв чотири позиції. Маркос Рохо, Хав'єр Маскерано, Максимильяно Меса і Евер Банега вийшли замість Федеріко Фасіо, Мануеля Лансіні, Анхеля ді Марії і Леандро Паредеса.

Лео Мессі пропускає матчі збірної. він нездоровий

Лідер аргентинців ризикує пропустити другу гру поспіль.

Іспанія три дні тому зіграла внічию з Німеччиною. І Хулен Лопетегі відправив у запас Давида Сільву і Родріго, їх замінили Марко Асенсио і Дієго.

У першому таймі іспанці холоднокровно реалізували дві помилки суперника. Іньєста накрив суперника перед штрафним Аргентини, а Марко Асенсио зіграв на Дієго Косту, який реалізував вихід на побачення з Ромеро ціною обопільною травми. Коста, правда, залишився на полі до перерви (Яго аспасиев його змінив), а ось воротаря довелося міняти - Віллі Кабальєро вийшов на поле на 22-й хвилині. На 27-й хвилині Асенсио з правого флангу прострілив уздовж штрафного Аргентини на вільного Іско , І той легко підправив м'яч у ворота.

Лео Мессі був викликаний тренерським штабом на товариські матчі з Італією та Іспанією, але практично відразу стало відомо, що він не готовий зіграти з «Скуадра Адзурра»

Хав'єр Маскерано

Під кінець тайму аргентинці один м'яч відіграли. Серхіо Рамос програв боротьбу Отаменді при навісі з кутового, дозволивши супернику завдати чарівного удару в дальній нижній кут.

На 52-й хвилині Іньєста побачив ривок аспасиев і зробив відмінний пас йому на хід, Яго прокинув м'яч в сторону від воріт, а потім зіграв на Іско , Який без опору розстріляв ворота.

На 55-й хвилині Іско вискочив на пас з глибини, зіграв на аспасиев, той прокинув м'яч повз захисника на Алькантару, а півзахисник «Баварії» відмінно пробив в лівий кут.

Далі гра розбилася на відрізки через численні замін, але ближче до кінця тайму іспанці ще двічі вразили ворота Аргентини. Спочатку відзначився аспасиев, а потім Іско оформив хет-трик.

Що трапилося з аргентинської обороною, чому досвідчені захисники помилялися, як малі діти, і чим це загрожує Аргентині на чемпіонаті світу, тепер має бути серйозно подумати Хорхе Сампаолі.

Ну а Мессі залишив трибуни після шостого пропущеного м'яча - більше не зміг витримувати цю ганьбу.