Збірна Казахстану розгромила Аргентину і вийшла в півфінал чемпіонату світу

• повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 3

Чвертьфінальний матч студентської збірної Казахстану і Аргентини відбувся сьогодні в Almaty Arena, повідомляє інформаційно-спортивний ХАБ.
На шостій хвилині господарі паркету вийшли вперед після голу Владислава Черномордова, але через три хвилини аргентинці зуміли зрівняти рахунок - відзначився Ді Ріка. Після цього гра трохи заспокоїлася, але під завісу першого тайму казахстанці на останніх секундах забили ще два м'ячі. Рахунок до великого довели Улан Жаксилика і капітан збірної Біржай Оразов.
Другий тайм також виявився насиченим і напруженим. Наші при перевазі в два м'ячі не стали оборонятися, а навпаки пресингували гостей. Вже на 5 хвилині Ерсултан Сагиндиков після передачі Черномордова довів рахунок до великого - 4: 1. Після цього, за три хвилини до кінця зустрічі тренер Аргентини випустив грає замість голкіпера, за допомогою якого і зуміли забити другий гол. Автором став Кірчбаун. Але, на це наші відповіли ще двома голами. Спочатку забив Арнольд Кнауб, потім на останній секунді з дальньої дистанції крапку в матчі поставив воротар Асилжан Алін. Підсумок - 6: 2.
- Гра була складною і цікавою. Наша команда виступала на вищому рівні, і вітаю всіх з цією перемогою. При такій підтримці ми і завтра зможемо домогтися успіху. Спасибі всім за підтримку, - каже капітан збірної Казахстану Біржай Оразов.
У паралельній зустрічі на льодовій арені Halyk Arena за вихід в півфінал грали представники Португалії та Таїланду. З розгромним рахунком 7: 2 тут перемогу відсвяткували португальці. Таким чином, вони завтра, 24-го серпня зустрінуться з Казахстаном. Початок о 20:00 год. В Almaty Arena.