Арсенал - Тоттенхем - 4: 2 відео голів та статистика матчу 14 туру чемпіонату Англії 2.12.2018

1. Орфографічна помилка в тексті:

2 грудня 2018, 18:40 Переглядів: 2 грудня 2018, 18:40 Переглядів:   Тільки що Олександр Ляказетт (праворуч) забив переможний гол у матчі Арсенал - Тоттенхем

Тільки що Олександр Ляказетт (праворуч) забив переможний гол у матчі "Арсенал" - "Тоттенхем". Фото AFP.

Сьогодні в матчі 14-го туру чемпіонату Англії з футболу "Арсенал" обіграв "Тоттенхем" в дербі Північного Лондона і обійшов земляків в турнірній таблиці. Зараз у обох клубів по 30 очок, вони ділять 4-5 місця. На одне більше у "Челсі", який обіграв сьогодні "Фулхем". Ще вище - "Ліверпуль" (33), який також сьогодні зіграє з "Евертоном", і "Манчестер Сіті" (38).

Перший тайм залишився за "Тоттенхемом", який гідно відреагував на швидкий гол Обамеянга з пенальті і забив два м'ячі у відповідь. Але потім, мабуть, позначилося, що серед тижня "Тоттенхем" проводив бойової матч Ліги чемпіонів з "Інтером", а "Арсенал" дозволив собі відправити до Києва на поєдинок Ліги Європи з "Ворсклою" резервістів і молодняк. Це не завадило лондонцям відвезти зі столиці велику перемогу 3: 0, зате основа відпочила.

У другому таймі "Арсенал" переграв суперника і, забивши три м'ячі, вирвав перемогу - 4: 2. Причому переможний м'яч - третій за рахунком - забив вийшов на заміну Ляказетт, який тільки-тільки відновився після травми.

А "Тоттенхем" закінчував матч у меншості - на 85-й хвилині вилучення заробив центральний захисник Вертонген.

"Арсенал" - "Тоттенхем" - 4: 2

Голи: Обамеянг (10, з пенальті, 56), Ляказетт (74), Торрейра (77) - Дайер (30), Кейн (34, з пенальті).

"Арсенал": Лено - Мустафі (Гендузі, 71), Папастатопулос, Холдинг - Бельерін, Торрейра, Джака, Сеад Колашинаць - Мхітарян (Ремзі, 46), Івобі (Ляказетт, 46) - Обамеянг.

"Тоттенхем": Льоріс - Орье, Фойт, Вертонген, Девіс (Роуз, 82) - Сіссоко, Дайер, Еріксен - Аллі (Уінкс, 79) - Сон (Лукас Моура, 79), Кейн.

Раніше ми писали, що Олександр Зінченко отримав високу оцінку за матч "Манчестер Сіті" - "Борнмут" , В якому він почав гольову атаку і отримав травму.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "" Арсенал "на свіжості виграв дербі Північного Лондона у" Тоттенхема "". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"