«Монпельє» - «Сент-Етьєн». огляд матчу

"Монпельє", на тижні відчув смак головного европйского турніру, повернувся до національного чемпіонату. В рамках 6-го туру їм треба було зустрітися з "Сент-Етьєном". Обидві команди, за великим рахунком, провалили старт сезону і тому в звітному матчі кожному була необхідна тільки перемога.

Обидві команди, за великим рахунком, провалили старт сезону і тому в звітному матчі кожному була необхідна тільки перемога

У складі "Монпельє" варто відзначити, що Рене Жирар знову виставив атакуючий тризуб в особі кабель, Муньє і Камара. На тижні саме в такому поєднанні футболісти з'явилися проти "Арсеналу". Таким чином другий матч поспіль на лавці залишається аргентинський нападник Еммануель Ерррера. Відзначимо також, що в захисті місце на правому фланзі зайняв Сіріль Женшам, притому, що і Бокалі, і Конгре здорові і готові грати. Що ж, цікаве рішення Рене Жирара. Крім того, пару опорників на цей раз склали Саіхі і Стамбулі. У цій зоні у "Монпельє" поки що немає однозначного варіанту. Крім Джамеля і Бенжамена можуть вийти Ромен Піто і Марко Естрада. Правда, перший - це вже зовсім в крайньому випадку.

Що стосується складу "Сент-Етьєна", то перед цим матчем Крістоф Галт не міг розраховувати на ряд гравців оборони. Судіть самі: Брізон дискваліфікований, а Зума, Клер і Діоманде травмовані. В принципі, у наставника "зелених" навіть в цьому випадку було ким замінити вибулих, за одним лише винятком. Правого захисника довелося виконувати номінальному хавбеку Бенел Ніколіце. Однак, якості румуна цілком дозволяють йому грати на даній позиції, особливо якщо говорити про атакуючі функції. Оборонних навичок йому, безумовно, не дістає, але поруч грав досвідчений Лоїк Перрен. До того ж, у стефануа потужна опорна зона. Так що при необхідності було кому підстрахувати.

1-й тайм

Перша половина зустрічі пройшла на невисоких швидкостях. Від "Монпельє" такий темп, в принципі, можна було очікувати. Команда ще не звикла грати в настільки щільному графіку. "Щільний" в даному випадку можна застосувати не тому, що їм стояли два матчі за тиждень, таке було і раніше, але ось рівень цих ігор зараз набагато вище. Притому так співпало, що після "Арсеналу" чекав матч проти "Сент-Етьєна" - не подарунок, погодьтеся.

Притому так співпало, що після Арсеналу чекав матч проти Сент-Етьєна - не подарунок, погодьтеся

Проте, до середини першого тайму гостріше вигладел саме "Монпельє". Кілька непоганих атак провели господарі, але успіхом вони не увінчалися. Пізніше, активніше заграли вже гості. Вони частіше суперника підходили до воріт, але небезпеки не створювали. Максимум, що вдавалося вичавити - це кутовий. До слова, за перший тайм їх набролось п'ять. Все безуспішно, хоча, одна з подач мало не призвів до голу. Після навісу Перрен скинув м'яч на дальню штангу, де Жосу Гуйлавогу залишалося лише підставити ногу, проте по м'ячу він не потрапив.

За кілька хвилин до свистка на перерву гостям все ж вдалося серйозно потривожити "Монпельє". Обамеянг в боротьбі із захисником зміг ткнути м'яч у напрямку воріт, але "снаряд", минувши голкіпера, влучив у штангу. Як не можна краще до цього епізоду підходить термін "дзвіночок", адже трохи згодом "Сент-Етьєн" забив. Відзначився як раз-таки Обаменяг. Макс Граделю здорово розгойдав захисника і звільнившись видав хороший пас на набігаючого П'єра-Емеріка, який в польоті замкнув його ногою.

2-й тайм

2-й тайм

Через кілька хвилин після перерви, рахунок міг стати 2: 0. Після подачі з правого флангу Ромен Амума завдав удар головою, але як мені здалося, м'яч йшов повз. Однак, виходив на перехоплення, Журдрен "викинув" руку і мало не відправив снаряд у сітку - поруч зі штангою. Трохи згодом, м'яч розминувся вже зі стійкою протилежних воріт. Антоні Муньє завершив атаку, після відмінної діагональної передачі партнера.

На 57-й хвилині Журдрен зробив суперсейв. Передачу Обамеянга замикав Макс Граделю, перебуваючи на самоті на 11-метрововй позначці - воротар "Монпельє" просто зробив чудо. І адже, не скажеш, що це б'є в нього потрапив, голкіперу довелося реагувати на удар. Загалом, браво! Слідом, найнебезпечніший момент виник біля володінь Стефана Руффо. Після подачі кутового м'яч вилетів на голову Віторіно Ілтон, який перебував у дальню штангу. Бразилець пробив, але захисник "Сент-Етьєна", який чергував на лінії воріт, вберіг свою команду від голу.

Через некотрое час, Обамеянг був близький до того, щоб оформити дубль. Забігши за спину захисників, габонец завдав удар в дальній кут, трохи не потрапив. Те ж можна сказати і про наступний епізод, який виник біля воріт гостей. Правда, тут ситуація була в рази вигідніше, а результат той же. Після дальнього "пострілу" Марко Естради Руффо відбив м'яч, але точно на ногу Муньє, той міг і сам добивати, проте вирішив зробити пас поперек на Камара. М'яч пішов не в ноги, а трохи назад і Сулейман наносив удар откланено і потрапити у ворота було проблематично. Не знаю, чиєю провини тут більше, що дає або самого Камара, який не зміг підлаштуватися, але на сенегальця я б однозначно не став накидатися з сильною критикою.

Не знаю, чиєю провини тут більше, що дає або самого Камара, який не зміг підлаштуватися, але на сенегальця я б однозначно не став накидатися з сильною критикою

Тим більше, що на 73-й хвилині, в схожій ситуації Камара реалізував свій момент. Асистентом виступив Ремі кабель, який втік в лицьову і зряче прострілив. Надалі, гра проходила під диктовку господарів. Вони явно були націлені на перемогу і навіть забили гол, але вийшов на заміну Еммануель Еррера виявився під офсайді. Матч в підсумку завершився 1: 1.

Що ж, нічия, яка навряд чи влаштувала обидві команди. "Монпельє" як і раніше не може встати на триочкову стежку і поки у них лише одна перемога. "Сент-Етьєн" ж особисто мені починає нагадувати себе минулорічних, тобто знову простежується тенденція нестабільності.