пауерліфтинг

«Суперкубок титанів» - відкритий чемпіонат Санкт-Петербурга з силового триборства - проводився 17-21 травня в північній столиці вже в сьомий раз. На ці змагання силачів приїхали понад 300 учасників з 45 регіонів Росії. До складу іванівської команди входили і «ліфтери» з ІГХТУ - м.с. Ігор мружив, м.с.м.к. Віктор Колобов, м.с. Олексій Селявін, м.с. Андрій Ворошин (на цих змаганнях Андрій вдруге підтвердив норматив майстра спорту).
У загальнокомандному заліку івановці завоювали срібло, поступившись лише господарям турніру (з однаковою сумою очок, але з меншою кількістю перших місць).
Збірна команда Іванівської області встановила в Санкт-Петербурзі 11 рекордів по групі чоловіків і стільки ж - по групі юніорів. До числа рекордсменів увійшли Ігор мружив (вагова категорія до 74 кг), який показав в присіданні зі штангою результат 285 кг, Віктор Колобов (вагова категорія до 83 кг) з результатом 305 кг у вправі «тяга і Олексій Селявін (вагова категорія до 105 кг) , його результат в сумі трьох видів (присідання зі штангою, жим лежачи, тяга) - 852,5 кг. І. мружив завоював у своїй ваговій категорії срібну медаль, а аспірант Віктор Колобов у своїй ваговій категорії став чемпіоном!
Вітаємо спортсменів та їх тренерів С.Д. Федяшова і Є.В. Воробйову з відмінним виступом - подарунком місту і вузу!