Атлетіко - Депортіво 1 квітня 2018 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 21:45 (мск) - Іспанія, Прімера 2017/2018, 30 тур на Soccer.ru

90 + 4 ' "Депортіво" сьогодні показав дуже якісний футбол і міг не тільки зіграти внічию, а й виграти матч, але свої моменти не реалізував. "Атлетіко" зіграв грамотно, переміг не витративши великої кількості сил, тим більше, що зовсім скоро чекає складний матч в Лізі Європи. "Матрацникам" вдалося скоротити відставання від "Барселони" і збільшити відрив від "Реала". Пряму текстову онлайн трансляцію матчу для вас провів Старчеус Сергій. Любіть спорт, вболівайте за улюблену команду, поважайте суперника і до нових зустрічей на https://www.soccer.ru ! 90 + 3 'Звучить фінальний свисток, який сигналізує про закінчення зустрічі! 90 + 2 '

Обережно "Атлетіко" дограє час, що залишився в матчі, футболісти обмінюються передачами в центрі поля.

90 + 1 ' 90 + 1 '   90 ' 90 '

3 хвилини компенсував суддя до основного часу за затримки в грі.

89 '

Фол в атаці зафіксував суддя, не за правилами зіграли гості проти Хмари в чужій штрафній.

88 '

Зароблений кутовий біля воріт "Атлетіко", черговий шанс для гостей забити зі стандарту.

87 '

Продовжують позиційно атакувати футболісти "Депортіво", але до ударів по воротах справа доходить далеко не завжди.

86 '

Багато перекладів з флангу на фланг роблять футболісти "Депортіво", намагаючись розтягнути оборону суперника.

85 ' 85 '   84 ' 84 '

Багатий на події виходить матч, не покидає відчуття того, що все може змінитися на поле в будь-яку секунду, як в одну, так і в іншу сторону.

83 '

Звело ногу у партії Томаса, Ян Облак допомагає партнеру піднятися на ноги, пауза в грі.

82 '

Пішла наступна хвиля атаки "Депортіво", господарі встигають повернутися і перекрити всі вільні зони.

81 '

Дуже мобільно грає "Депортіво", постійно перебудовуючись в різні тактичні схеми, тим самим заплутуючи суперника.

80 '

Пішли останні десять хвилин матчу, гра виходить на фінішну пряму, чи зуміє "Депортіво" зрівняти рахунок?

79 ' 79 '   78 ' 78 '

Баккал Закарія виявився з м'ячем в чужій штрафній і пробив в ближній кут, м'яч не влучив у ворота.

77 '

Господарі продовжують діяти першим номером, а гості чекають шансу в черговий раз втекти в контратаку.

76 '

Партія Томас підключається до атаки по правому флангу і робить навіс у штрафний майданчик, Рубен забирає м'яч в руки.

75 ' 75 '   74 ' 74 '

Пішла довга передача на Дієго Косту, вчасно виходить з воріт Рубен і забирає м'яч в руки.

73 '

З виходом двох нападників у "Атлетіко", господарі почали більше часу проводити в атаках.

72 '

Доброю за напруженням пристрастей виходить гра, атакою на атаку відповідають один одному суперники.

71 '

Намагаються гості доставити проблем обороні "Атлетіко", але поки що захисна лінія відмінно обороняється.

70 ' 70 '   69 ' 69 '

"Депортіво" намагається піти від поразки, команда багато атакує через фланги і часто простріли проходять.

68 ' 68 '   67 ' 67 '

Відкрита пішла гра, команди обмінялися швидкими контратаками, назріває гол.

66 '

Вальє Борха вискакував один на один з Хмарою, але чомусь не став бити і дочекався того, що захисник "Атлетіко" вибив м'яч в чистому підкаті!

65 '

"Депортіво" на протязі декількох хвилин відбивається і не може вийти в швидку контратаку.

64 '

Тривалу і позиційну атаку проводять футболісти "Атлетіко", подивимося що з цього в результаті вийде.

63 '

Класно господарі розіграли м'яч поблизу чужого штрафного і Коста в підсумку пробивав по воротах, вийшло поруч зі штангою!

62 ' 62 '   61 '   60 ' 61 ' 60 '

Чолак обманним рухом покотив м'яч під удар на партнера, але оборона "Атлетіко" цей момент прочитала і перехопила м'яч.

59 '

Луїзіна класно зіграв з партнером по атаці і заробив кутовий для "Депортіво", але пробити по воротах після навісу не вийшло.

58 '

Легко футболісти "Депортіво" переходять центр поля, але також легко втрачають м'яч у чужій штрафній площі.

57 '

"Атлетіко" Мадрид відразу організував свою атаку, відбувся удар по воротах з-під захисника, повз ціль.

56 '

Хорошу атаку провели гості, заробили кутовий який тут же розіграли, але навісити в штрафну так і не змогли.

55 '

Луїзіна зробив простріл з флангу в штрафну господарів, партнери до м'яча не встигли.

54 '

Анхель Корреа отримав м'яч на чужій половині поля і вирішив впасти на газон, суддя порушення в даному епізоді не знайшов.

53 '

Класно діють флангові захисники господарів, активно відпрацьовують в обороні і підключаються до атак.

52 '

У другому таймі "Депортіво" не може створити момент біля чужих воріт, навіть не може дійти до штрафного майданчика.

51 '

Кутовий подавали "матрацники", повітря виграли захисники гостей і вибили м'яч.

50 '

Анхель Корреа міг втекти в атаку на швидкості, але лайнсмен зафіксував офсайд.

49 '

На хороших швидкостях проходить матч, футболісти швидко переміщуються по полю, намагаються проводити різноманітні атаки.

48 '

Кларенс Зеєдорф активно підказує своїм футболістам в кожному епізоді, тренер на ногах весь матч.

47 '

"Атлетіко" другий тайм починає досить жваво, відразу приймається атакувати ворота "Депортіво".

46 '

Другий тайм розпочався! Без замін обійшлися наставники обох команд в перерві матчу.

45 + 1 '

Варто віддати належне футболістам "Депортіво", вони подарували вболівальникам видовищний футбол. Одна єдина помилка в обороні призвела до призначення пенальті, який реалізував Гамейро. За моментами гості переграли "Атлетіко", як буде в другому таймі? Діліться своїми прогнозами на другий тайм в коментарях до матчу.

45 'Нічого не додає до основного часу першого тайму арбітр, звучить свисток на перерву! А поки ви можете ознайомитися з новими записами в блогах https://www.soccer.ru/blogs 44 '

Команди дограють перший тайм, м'яч в центрі поля під контролем "Атлетіко", все найцікавіше ми побачимо в другому таймі.

43 '

Перспективна атака гостей закінчилася неточним пасом на підступах до чужого штрафного майданчика.

42 '

Красиво грають гості, пробують проводити різні комбінації, проходять навіть "стінки".

41 '

Чи не форсує "Атлетіко" події, мінімальна перевага в рахунку поки влаштовує підопічних Сімеоне.

40 '

Добре ходить м'яч у гостей на фланзі, але зробити навіс або простріл не дозволяє оборона "Атлетіко".

39 '

Небезпечно біля воріт господарів! Москера Педро міг замкнути простріл з флангу на дальній штанзі, чуть чуть не вистачило точності!

38 '

Заспівали трибуни стадіону "Ванда Метрополітан", підтримка у "Атлетіко" колосальна.

37 '

На зустрічних курсах проходить гра, м'яч в центрі поля практично не затримується.

36 '

Зламає чи пропущений м'яч футболістів "Депортіво", адже все йшло добре до призначення пенальті.

35 '

Гамейро пробив з одинадцятиметрового чарівно, воротар завалився в один кут, а м'яч влетів у верхній і протилежний кут!

34 ' 34 '   33 '   32 ' 33 ' 32 '

Суддя призначає пенальті у ворота "Депортіво"! Дивний епізод, навіть повтор не дав очевидної відповіді.

31 '

Чолак Емре порушує правила в центрі поля, суддя обходиться усним попередженням.

30 '

Пів години ігрового часу позаду, "Депортіво" заряджений на боротьбу, команда прагне взяти очки.

29 '

Лукас Перес виконав навіс з лівого флангу, Мунтарі пробив у бік воріт, вийшло набагато вище цілі.

28 '

До середини першого тайму "Депортіво" виглядає як мінімум не гірше, ніж іменитий суперник.

27 ' 27 '   26 ' 26 '

Серія втрат пішла в центрі поля у обох команд, треба відзначити, що великі швидкості демонструють і ті, і інші.

25 '

Правий фланг оборони у господарів сьогодні "слабка ланка", Ісаак Карлос ще не має досвіду виступів на такому рівні.

24 '

Адріан Лопес пішов на швидкості від захисника "Атлетіко" і віддав на Переса Лукаса, той пробив у бік воріт, але політ м'яча заблокований.

23 '

І ще один момент створюють футболісти "Депортіво", простріл з флангу замикався ударом в ближній кут, Ян Облак на місці!

22 '

Лукас Перес промчав по лівому флангу і прострілив уздовж воріт, нікого з партнерів там не виявилося.

21 '

Хороший темп гри, команди грають від воріт до воріт, в центрі поля не затримуються.

20 '

Корреа Анхель пробивав по воротах з-під Мунтарі, воротар зафіксував м'яч в руках.

19 '

Надихнули створеним моментом гості і спробували тут же організувати другий небезпечний момент.

18 '

Браво Ян Облак! Воротар рятує "матрацників" після провалу оборони і удару по воротах Переса Лукаса!

17 '

Атакуюча гра "Депортіво" поки не спостерігається, "Атлетіко" високо зустрічає свого суперника.

16 '

Чи не доходить справа до удару по воротах "Депортіво", захисники правильно розташувалися в штрафний і перехопили м'яч.

15 '

Гамейро отримав шанс для удару і тут же пробив, м'яч зачепив ногу захисника і вийшов на черговий корнер.

14 '

"Атлетіко" довго катає м'яч на чужій половині поля, але зробити навіс або простріл їм не дозволяють захисники гостей.

13 '

Футболісти "Атлетіко" підштовхували захисників "Депортіво" в спину, суддя зафіксував фол в атаці.

12 '

Коке спробував навісити з правого флангу, але захисник заблокував політ м'яча.

11 ' 11 '   10 ' 10 '

Небезпечно подавали гості кутовий, оборона "Атлетіко" впоралася і тут-же починає власну атаку.

9 '

"Депортіво" переходить центр поля і заробляє штрафний, поклали на газон Саллі Мунтарі.

8 '

Коке оцінив ситуацію і пробив з дальньої дистанції, м'яч полетів з підкруткою, трохи повз ворота!

7 '

Впевнено грають захисники "Депортіво" у власному штрафному і вибивають м'яч подалі від воріт.

6 '

Альбентоса Рауль не став ризикувати і вибив м'яч на черговий кутовий, "Атлетіко" буде подавати з лівого флангу.

5 '

"Атлетіко" намагається забити швидкий гол, проводить багато швидкісних атак, але оборона гостей грає безпомилково.

4 '

Дієго Сімеоне сьогодні поберёг деяких своїх футболістів перед матчем Ліги Європи з лісабонським "Спортингом".

3 '

Кевін Гамейро проривається лівим флангом і робить навіс у штрафну, захисники вибивають м'яч на кутовий.

2 '

"Депортіво" намагається дорожити м'ячем в стартові хвилини, грає акуратно через пас.

1 '

Суддя дає стартовий свисток, з центру поля розводять футболісти "Депортіво". Перший тайм матчу розпочався!

0 '0' 0 '0'

"Атлетіко", незважаючи на серйозні кадрові втрати, може і повинен обігравати вдома суперників рівня "Депортіво". Причому обігравати впевнено. З огляду на проблеми зі складом і майбутні куди більш відповідальні матчі, "Атлетіко", може зіграти дуже прагматично і економно в плані сил. "Атлетіко" постарається уникнути нових травм перед єврокубковим протистоянням зі "Спортингом" і принциповим мадридським дербі з "Реалом". "Депортіво" дуже поганий у виїзних поєдинках.

0 '

На "Ванда Метрополітан" зіграти роль жертви "матрацників" приїжджає "Депортіво", безнадійно застряг в зоні вильоту. І начебто гравці у галісійців непогані, але ні Пепе Мель, ні Крістобаль, ні тепер ось Кларенс Зеєдорф не можуть змусити їх перемагати. З листопада минулого року і до цього дня "Депортіво" здобув аж одну перемогу в Ла Лізі, мінімально обігравши на своєму полі "Леганес" на початку грудня (1: 0). Кадрових проблем чимало і у "Депортіво". У всіх лініях у гостей можуть бути відсутні ключові виконавці. Точно не зіграють флангові захисники Фернандо Наварро, який відбуває дискваліфікацію, і вибув до середини квітня Енеко боведа.

0 '

Дві поразки в трьох останніх матчах чемпіонату Іспанії зазнав "Атлетіко". Спершу команда Дієго Сімеоне програла ключовий матч у боротьбі за чемпіонство "Барселоні" на "Камп Ноу", пропустивши єдиний м'яч зі штрафного у виконанні чарівника Ліонеля Мессі. А в попередньому турі мадридці досить несподівано, але цілком по справі програли в гостях "Вільярреалу". "Атлетіко" за час міжнародного перерви поніс серйозні кадрові втрати. У розпорядженні тренерського штабу залишилося не так багато футболістів. Дисциплінарним стягненням піддалися форвард Антуан Грізманн і правий вінгер Вітол. У центрі оборони ми можемо не побачити Хосе Хіменеса. Ризикують не зіграти флангові захисники Філіпе Луїс, Шім'ї Врсалько і Хуанфран.

0 'Добрий вечір, шановні шанувальники іспанського футболу! 30-й тур Примери порадує матчем між мадридським "Атлетіко" і "Депортіво". У майбутній грі команді Дієго Сімеоне обов'язково потрібно перемагати, а потім зіграти вдома з лісабонським "Спортингом" в Лізі Європи, і готуватися до дербі з "Реалом". Ніхто не вірить в успіх команди гостей. "Атлетіко" веде боротьбу за срібні медалі чемпіонату. "Депортіво" має реальні шанси опинитися за підсумками сезону в Сегунді. Чи відбудеться сенсація в цьому матчі? сайт https://www.soccer.ru проведе пряму текстову онлайн трансляцію матчу, стежити за подіями на полі і коментувати гру для вас буде Старчеус Сергій.

За моментами гості переграли "Атлетіко", як буде в другому таймі?