Атирау обігрує Тобол, Акжайик Зайцева ділить очки з Актобе

1. 2018, Чемпіонат Казахстану

Недавній аутсайдер Атирау здобув третю перемогу поспіль в казахстанської Прем'єр-лізі і вже піднявся на восьме місце Недавній аутсайдер "Атирау" здобув третю перемогу поспіль в казахстанської Прем'єр-лізі і вже піднявся на восьме місце. У матчі 23-го туру атираусци обіграли Костанайський "Тобол", який впевнено йде до бронзових медалей, чого не повинно перешкодити ця поразка.

Всі м'ячі були забиті в другому таймі, але два влетіли у ворота українця Дмитра Непогодова. 2: 1 - верх беруть "нафтовики". У "Атирау" 25 очок, а "Тобол" залишається на третьому рядку з 38 балами.

Уральський "Акжайик", який знову тренує український фахівець - Сергій Зайцев, поділили очки з "Актобе" - 0: 0. Хоча господарі поля мали ігрову перевагу, і в першому таймі суддя пошкодував гостей, не призначивши пенальті після гри рукою Милишевич, а трохи пізніше українець Амбросий чачу пробив в поперечину, у "Актобе" також були моменти відзначитися. 0: 0 - нічия, яка зберегла триочковий розділ між командами в турнірній таблиці.

"Я думаю, вболівальники сьогодні отримали задоволення від« дербі ». гра заслуговує хороших слів, як з однієї так і з другої сторони. Я сьогодні своєю командою задоволений, гравці виконали план на гру . У завершальній стадії у нас є проблеми, стільки моментів тринькати ми не маємо право, враховуючи який важкий календар. Але знову-таки, багато і позитивних моментів в грі . За розвитком атаки, за змістом, я залишився задоволений. В принципі і вболівальник, я думаю, залишився задоволений цією грою ", - заявив після гри головний тренер уральського "Акжайик" Сергій Зайцев.