Анжи - Спартак 28 серпня 2016 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 21:30 (мск) - Росія, Прем'єр-Ліга 2016/2017, 5 тур на Soccer.ru

90 + 4 '

"Спартак" йде на двотижневу паузу в чемпіонаті одноосібним лідером першості! Сьогодні підопічні Каррери показали не таку гарну гру, як в матчі з "Краснодаром", але індивідуальна майстерність окремих гравців дозволило "червоно-білим" взяти три очки. "Анжи", особливо в першому таймі, виглядав дуже пристойно, і то Артем Ребров виручав своїх партнерів, то самі господарі поля не могли направити "сферу" в ворота з вигідних ситуацій. Ви можете визначити кращих гравців матчу: https://www.soccer.ru/matches/ratings/1020219.shtml . Текстову онлайн-трансляцію для вас вів Роман Земко. Всього доброго, до нових зустрічей на "Соккер.ру"!

90 + 3 '

Звучить фінальний свисток! Массімо Каррера переможно підкидає руки вгору!

90 + 2 '

Три хвилини додав Сергій Іванов до основного часу матчу, практично одну з яких Каррера "вбив" заміною.

90 + 1 ' 90 '

А ось зараз могли скоротити різницю в рахунку господарі поля! Гарну подачу з кутового ледь не замкнув в праву від себе "дев'ятку" Лазич головою, але м'яч полетів трохи вище поперечини! Ребров не був готовий до такого "пострілу" серба!

89 '

Щось на кшталт останнього штурму намагаються влаштувати футболісти "Анжи", заробляючи "корнери" раз по раз біля воріт Реброва.

88 '

Чергова подача в штрафну "Спартака" з кута поля закінчилася ударом головою Гасанова. Довго летів м'яч по високій траєкторії за лицьову.

87 '

Кутовий біля воріт "Спартака": Беріша робить навіс на дальню штангу, де намагався пробити головою Менса, але влучив у захисника.

86 '

Дуже небезпечно грав в останньому епізоді проти Зе Луїша, шипами ледь не завдав пошкодження форварду "Спартака" ганець. За такої можна було і червону картку дати.

85 ' 84 '

Газімагомед зважився на дальній удар з-за меж штрафного - вище воріт летить м'яч.

83 '

Гасанов зробив чистий підкат проти Фернандо біля своєї штрафної і відібрав м'яч для своєї команди.

82 '

Промес продовжує з Зе Луїшем "тероризувати" оборону "Анжи" удвох, незважаючи на те, що футболістів хазяйської команди на одного більше.

81 ' 80 '

Тільки що вийшов на поле Газімагомед збиває з ніг Комбарова. Стандарт на користь "Спартака".

79 ' 79 '

"Анжи" позиційну атаку створює чергову. Всім складом "Спартак" на своїй половині, але не забувають Промес і Зе Луїш про контратаках.

78 '

Зе Луїш випереджає всіх на ближньому куті воротарського і головою пробиває в штанг після подачі з кутового від Промес! Два найбільш дієвих моменту не забиває "Спартак" за одну хвилину!

77 '

Ромуло робить відмінну "діагональ" на Промес, який приймає м'яч на підступах штрафного і робить потужний удар під поперечину! Беленов дивом витягує "сферу"!

76 '

Обертан майже встиг на передачу Мусалова з кута поля, "Анжи" починає тиснути на штрафну "Спартака".

75 '

Цікаво, як тепер перебудується гра "Спартака" з видаленням Єщенко та виходом Ромуло.

74 ' 73 '

Садить на другу жовту картку Єщенко Бернард Беріша! У цьому моменті все-таки порушував правила небезпечно Андрій проти албанця, ну а перший "гірчичник", нагадаю, отримав 38-ий номер за неспортивну поведінку.

72 ' 71 '

Беріша натрапив на Єщенко, якому в другому таймі вдається якось нейтралізувати швидкісного албанця, а потім і сфолив на Андрія.

70 '

Джан не став бити, а зробив тонку передачу в штрафну на Зе Луїша, який пробив далеко від створу воріт.

69 ' 68 '

Глушаков в центрі поля робить підбір після того, як м'яч вибив від воротарської Ребров. Пішла атака "Спартака" чергова.

67 '

Джан, здається, вже помітно втомився. Намагався він зараз на лівому фланзі обвести Гасанова, але то самого грузина м'яч і пішов за межі поля.

66 '

Менса надто вже слабо покотив м'яч назад на Беленова, Промес ледь не перехопив передачу. Змушений був голкіпер вибити в аут "сферу".

65 ' 64 ' 63 '

Промес виконав подачу з кутового, Боккетті здорово вистрибнув і пробив по воротах Беленова - трохи вище поперечини пролетів м'яч!

62 ' 61 '

Промес зробив удар по воротах Беленова - не відразу, але все-таки зміг зафіксувати м'яч голкіпер "Анжи".

60 '

Павло Врба дуже активно підказує щось своїм футболістам. Дуже нервує чеський наставник, так як результат гри його явно не влаштовує поки.

59 '

Джан не соромиться бити по воротах Беленова, але тільки в цей раз дуже неточно "вистрілив" 7-ий номер "Спартака".

58 ' 57 ' 57 '

Проблеми у "Спартака" з реалізацією моментів! Зобнин здорово підстроївся під передачу з лівого флангу і з-під тигиева головою пробив в ближній кут - поруч зі штангою!

56 '

Боккетті дісталося в верховому едіноборостве від Ебесіліо. Фол на користь "Спартака".

55 '

Маєвський отримав м'яч від Георгіївського біля лінії штрафного "Спартака" і тут же вирішив пробити - удар був заблокований захисниками.

54 '

Неначе вичерпалися ідеї у футболістів "Анжі" в атаці. Мало з м'ячем працює Беріша, який створив половину моментів в першому таймі.

53 '

Промес виконав подачу з лівого флангу в штрафну, де Лазич міцно дісталося м'ячем по обличчю.

52 ' 51 '

Помітні позиційні помилки захисників "Анжи", особливо коли йдуть передачі з глибини.

50 '

Зе Луїш вибігає один на один з Беленова, пробиває у дальній кут, але голкіпер здорово ногою відбиває м'яч!

49 '

Зі своєї половини поля починає свою атаку "Спартак": Фернандо віддав передачу на Зе Луїш, той розкрутив захисника і віддав м'яч на лінію штрафного Джано - пробив 7-ий номер вище воріт.

48 '

Замін в перерві ніяких не було. Подачу з правого флангу робить Будковський в штрафну "Спартака", Ребров в руки бере м'яч, але потім випускає його, так як сфолив проти нього Ебесіліо.

47 '

Активно москвичі прессінуют на чужій половині поля футболістів "Анжі". Господарі поля вибираються з-під тиску і починають свою атаку.

46 '

Другий тайм розпочався! "Спартак" з центру поля вводить м'яч в гру!

45 + 1 '

Дуже змістовний перший тайм ми побачили у виконанні двох команд! Свисток на перерву дає Сергій Іванов! Поки футболісти відпочивають, ви можете погортати нові записи в блогах: https://www.soccer.ru/blogs

45 '

Тепер вже гольовий момент біля воріт Реброва: Беріша загострив гру на лівому фланзі і прострілив уздовж воротарського на Ебесіліо, який класно відкрився на протилежному краю штрафного - зовсім трохи не вистачило голландцеві, щоб замкнути передачу в порожній кут!

44 '

Штанга! Промес зовсім не щастить! Отримав Квінсі м'яч на правому краю штрафного і на швидкості пішов від Тигієв, а потім безперешкодно завдав потужного удару в ближній кут - "сфера" стукнула об стійку і назад в поле повернулася!

43 '

Беленов вчасно вийшов з воріт і перервав передач Зе Луїша на Промес в штрафну.

42 '

Комбаров переклав м'яч на праву ногу і зробив навіс в штрафну "Анжи" прямо в руки Беленову. Помітно, що це не робоча нога Дмитра.

41 '

Лазич потрапив в положення "поза грою" на чужій половині поля. Залишився захисник у володіннях Реброва на подачу другим темпом після розіграшу кутового.

40 '

Тигієв наносив потужний удар зі штрафного метрів з 35-и, м'яч потрапив в голову Зе Луїш і полетів за лицьову - кутовий.

39 '

Кутепов сфолив проти Будковского в боротьбі за м'яч у "повітрі". Стандарт на користь "Анжи".

38 '

Після заблокованого удару Бериши намагався пробити і Маєвський по воротах "Спартака" - дуже високо летить "сфера".

37 ' 36 '

Промес і Комбаров зліва розігрують між собою м'яч з ауту. "Спартак" організовує позиційну атаку.

35 '

Беріша знову по своєму лівому флангу пішов від одного, другого, але далі заплутав сам себе і втратив м'яч.

34 '

Комбаров з лівого флангу зробив навіс в штрафну, де Зе Луїша випередив Ямбере.

33 '

Дуже ризиковану передачу віддає Єщенко на Реброва чи не з центральною лінією і по верху - Артем приймає на груди "сферу" і вибиває її в аут.

32 '

Промес виконав подачу в штрафну з лівого флангу, але там до Зе Луїша м'яч не дійшов - Лазич був ближче до "сфері".

31 '

Боккетті зустрів грубим фолом Ебесіліо на в районі центрального кола. Стандарт на користь "Анжи". Можна було і картку за таке показати і італійцеві.

30 '

Так що ж це таке ?! Заслужили вже забити хоча б один м'яч господарі поля! Будковський з гострого кута вийшов на ударну позицію і бив у ближній кут - поруч зі стійкою летить м'яч! Хоча, треба відзначити, що на цей раз Ребров чітко контролював ситуацію.

29 '

Ебесіліо дальній удар наносив - повз ворота летить м'яч.

28 '

Беріша просто "розриває" Єщенко на лівому фланзі! Відмінну швидкість демонструє Бернард, обходить Андрія і робить з лицьової небезпечний простріл у воротарський, де Глушаков підставляє вчасно ногу.

27 '

Треба сказати, що "Спартаку" треба дякувати Реброва. Якби Артем не зробив пару відмінних сейвів в перші 15 хвилин матчу, то невідомо, як пішла б гра.

26 '

Мусалов з правого флангу викинув аут, але точно на голову Боккетті. "Спартак" контролює м'яч.

25 '

Комбаров перехопив м'яч у Гасанова і прорвався на кут штрафного, звідки зробив зрячий простріл у воротарський на Промес! Сантиметрів не вистачило Квінсі, щоб замкнути передачу в порожній кут!

24 '

Дуже високі швидкості демонструють обидві дружини в перші майже 25 хвилин матчу. Зе Луїш в кожному моменті, коли він з м'ячем намагається діяти ефектно і ефективно.

23 '

Класна контратака була у "Анжи", але Ебесіліо довго готувався чи до удару, то чи у передачі, Кутепов встиг вибити м'яч з його ніг.

22 '

Ебесіліо з флангу намагався зробити передачу на хід Будковському по верху, але занадто сильним вийшов закид - в руки Реброву.

21 '

Намагається "Спартак" взяти м'яч під свій контроль, заспокоюючи гру. Поки це вдається успішно москвичам.

20 '

М'яч не затримується в центрі поля зовсім. Тепер уже махачкалінци йдуть в атаку.

19 '

Моментів було майже за 20 хвилин гри багато і воріт Реброва, і у Беленова, але позначився клас і індивідуальну майстерність окремих гравців "Спартака".

18 ' 17 '

Шикарну гру ми з вами спостерігаємо! Тепер вже "Спартак" на чужій половині поля: Зе Луїш падає після контакту із захисником, але суддя пропонує продовжити гру.

16 '

Фантастика! Ребров знову "тягне" вихід один на один! Потворно зіграв Єщенко під час того, як намагався перервати "діагональ" на Беришу, албанець підхопив м'яч після помилки Андрія, вийшов на "рандеву" з голкіпером "Спартака", але і тут не змогли його переграти!

15 '

Відразу два гольові моменти за хвилину біля воріт Реброва! Пішла подача з правого флангу в штрафну, де відразу кілька гравців "Анжи" залишилися не прикриті, пробив Будковський - трохи вище поперечини!

14 '

Маєвський вивів своїм пасом Мусалова один на один з Ребровим, і рятує Артем "Спартак", відбивши м'яч ногою після удару Магомеда!

13 '

Пішла подача Маєвського на дальній кут штрафного майданчика, але там захисники "Спартака" справляються з ним.

12 '

Будковський здорово розвернувся в центрі поля, а потім і поставив грамотно корпус Єщенко, змусивши захисника сфолити на собі.

11 '

Ебесіліо красиво на фінт пішов від Комбарова, потім від Глушакова, але Боккетті наспів і заблокував удар голландця.

10 '

Тепер уже Промес апелює Сергію Іванову, який, здавалося, обвів Ямбере на вході в штрафну, а потім звалився на газон після контакту із захисником. Арбітр і в цей бік не дає пенальті.

9 '

Знову прогавили захисники "Анжи" підключення гравця "Спартака" по флангу! З лівого краю Зобнин зробив навіс в штрафну, де Ямбере головою вибив м'яч, але прямо на ногу набіг Єщенко, який пробив в ближній кут воріт - трохи вище поперечини!

8 '

Ребров вчасно виходить з воріт і перериває довгу передачу з глибини поля в сторону Ебесіліо.

7 '

Зобнин збив в центрі поля Мусалова. Стандарт на користь "Анжи".

6 '

Поле, звичайно, на стадіоні "Анжи" жахливої ​​якості. М'яч стрибає постійно, при кожній передачі. Травмонебезпечні умови, відверто кажучи.

5 '

Небезпечно! Промес здорово зіграв на випередженні, вискочивши з-за спин Ямбере і тигиева, і замкнув простріл Зе Луїша з лівого флангу, але м'яч пройшов в сантиметрах від ближньої стійки!

4 '

Зе Луїш турбує Беленова! Здорово у чужій штрафній розвернувся форвард "Спартака" і пробив з лівої ноги по воротах - м'яч вдарився об газон, але голкіпер "Анжи" зловив його в падінні!

3 '

Мусалов падає в чужій штрафній після контакту з Зобнина, але Серегей Іванов показує, що не було там порушення правил.

2 '

"Анжи" грають сьогодні в зеленій формі, "Спартак" - у чорній. Відразу ж мчить вперед по лівому флангу Беріша і робить простріл у штрафну, де надійно грає Глушаков на виносі.

1 '

Перший тайм розпочався! З центру поля розводить "Анжи"!

0 '

У минулому сезоні обидва колективи обмінялися виїзними перемогами. "Анжи" завдав поразки "Спартаку" в Москві, здобувши свою першу перемогу в чемпіонаті, а "червоно-білі" у другому колі влаштували розгром дагестанської команди на "Анжи-Арені" (0-4).

0 '

Сьогодні для Каррери і його підопічних буде справжнє випробування у вигляді "Анжи", адже грати з командою, яка більший акцент робить на оборону, куди складніше, ніж проти атакуючого і контролює м'яч "Краснодара".

0 '

Всі звикли до того, що нинішній "Спартак" кидає з крайності в крайність. Команда може видати приголомшливий матч проти одного з грандів, а в наступному турі може подарувати окуляри клубу, який бореться за виживання. Багато хвалебних од було наспівати Массімо Каррере після останнього матчу "червоно-білих" з "Краснодаром", де була здобута перемога над "биками" з рахунком 2-0. Однак, не можна не відзначити того, що таким організованим у всіх лініях "Спартак" не уявляв себе дуже давно. Оборона виглядала єдиним механізмом, кожен гравець боровся до кінця за себе, і за того хлопця. Здорово починав атаки Фернандо з опорної зони, прекрасно себе проявив насичений центр поля, Роман Зобнин, у якого було більше флангових функцій. Промес як ніколи відпрацьовував в обороні, а Зе Луїш нарешті почав вирішувати свої безпосередні завдання - забивати голи.

0 '

У минулому сезоні "махачкалінци" боролися за виживання, а вже в новому взяли дуже добротний старт в чемпіонаті. Лише одну осічку поки допустив "Анжи", програвши в гостях такому ж міцному "Амкару" з рахунком 2-0. Хороший бій на домашньому стадіоні дали підопічні Врби чинному чемпіону країни - "ЦСКА", не пропустивши від того вже традиційний гол на останніх хвилинах. Той матч завершився нульовою нічиєю. Також був обіграний тульський "Арсенал" вдома (1-0) і в гостях "Рубін" (1-2). Крім тих, хто забиває голи в нинішньому складі "Анжи", слід неодмінно відзначити голкіпера Олександра Беленова. Російський воротар "тягне" пенальті вже три матчі поспіль! Замість можливих 2-ух очок в двох іграх (в матчі з "Амкаром" відбитий 11-метровий навряд чи б приніс очки "махачкалінцев"), "Анжи" набрав цілих 6 балів! І все це завдяки Беленову, який встановив рекорд в Прем'єр-Лізі.

0 '

Доброго часу доби, шановні любителі спорту №1 в світі! 5-ий тур Чемпіонату Росії з футболу буде завершуватися вкрай цікавим поєдинком між "Анжи" і "Спартаком". Дуже цікавим з боку виглядає протистояння двох іноземних тренерів обох дружин. Італієць Массімо Каррера заступив на посаду керманича "Спартака" трохи пізніше, ніж чех Павел Врба. Але, судячи з першого матчу в якості повноцінного головного тренера "червоно-білих", "алленаторе" ж встиг налагодити зв'язки в оборонних діях московської команди, але про це буде написано трохи вище. Обслуговувати матч між "Анжи" і "Спартаком" буде арбітр з Ростова-на-Дону Сергій Іванов. Допомагати вам спостерігати за всіма головними подіями в цьому поєдинку буду я, Роман Земко. Залишайтеся на https://www.soccer.ru/ !