«Пішли з останнього місця»: красноярські футболісти «Єнісей» здобули першу перемогу в Прем'єр-лізі

Красноярські футболісти «Єнісей» обіграли самарський клуб "Крилья Совєтов" в п'ятому турі російської Прем'єр-ліги з рахунком 1: 0. Це перша перемога червоно-синіх з а п'ять зустрічей в російському чемпіонаті, яка підняла клуб з шістнадцятого місця турнірної таблиці на дванадцяту.

Домашня гра «Єнісей» пройшла в Тюмені в понеділок, 27 серпня. Вирішальний гол красноярським футболістам принесла атака нападника Михайла Костюкова на 44-й хвилині матчу. Самарські "Крилья Совєтов" грали в меншості - за другу за рахунком жовту картку на 34-й хвилині видалили з поля півзахисника Олега Ланина.

Головний підсумок туру - пішли з останнього місця, - написали після гри футболісти в твіттері ФК «Єнісей».

Повболівати за рідну команду вчора ввечері на острові Татиш зібралися близько двох тисяч красноярці. Там провели пряму трансляцію матчу на відкритому повітрі.

Джерело: « Інтернет-газета Newslab.ru » Сильний вітер добереться і до Красноярська

Жителів Красноярська попередили про пориви сильного вітру, який нагряне в місто в останній день календарної весни. Раніше про негоду попереджали тільки жителів південних районів ...