Перемога Росії, характер Італії і осічка Азербайджану: огляд ігрового дня в Лізі націй

1. Друга перемога над турками
  2. Важка вікторія італійців
  3. Порятунок румунів і гольова передача Натхо
  4. Азербайджанський конфуз

Збірна Росії з футболу в матчі Ліги націй обіграла Туреччину і практично гарантувала собі вихід з групи. Тим часом Італія на 92-й хвилині вирвала перемогу в матчі з Польщею і зберегла місце у вищому дивізіоні. Азербайджан вдруге поспіль не зумів переграти скромну Мальту.

Друга перемога над турками

Мабуть, головною подією дня для вітчизняних уболівальників стала найважливіша перемога збірної Росії над Туреччиною . Тепер підопічні Станіслава Черчесова практично гарантували собі підвищення в класі.

Після трьох ігор в їх активі сім очок. У Туреччині - три, у Швеції - одне. Таким чином, якщо скандинави не виграють у Туреччині, збірна Росії де-юре забезпечить собі першу сходинку. В іншому випадку все вирішиться в Стокгольмі.

Що стосується самого матчу в Сочі, вітчизняна команда почала гру досить активно і швидко відкрила рахунок. Після подачі кутового Георгій Джикия влучив у штангу, але Роман Нойштедтер виявився першим на добиванні і забив перший м'яч у складі збірної.

Згодом господарі могли неодноразово засмутити опонента, але підопічних Черчесова губила слабка реалізація моментів. Зате на останньому рубежі збірної надзвичайно впевнено діяв Марінато Гілерме. Він відіграв на нуль у другому матчі національної команди поспіль і взяв участь у другому голі у ворота турків.

Після його потужного введення м'яча рукою Олександр Головін здійснив рейд по правому флангу і видав результативну передачу на Дениса Черишева. Півзахисник «Валенсії» відзначився і в виїзному, і в гостьовому матчі з Туреччиною і став кращим бомбардиром збірної в турнірі.

«Знали, що не можна було починати монотонно. Відразу пішли в атаку, в пресинг. Захопили ініціативу і забили гол. Потім турки почали відкриватися - вони молоді, технічні хлопці. Грали з ними дві гри до цього - все як під копірку », - наводить слова Черчесова Sport24.

Важка вікторія італійців

В рамках Ліги А в неділю відбувся всього один матч. Італійці з мінімальним рахунком обіграли Польщу на виїзді. При цьому єдиний м'яч «Скуадра Адзурра» забила лише на 92-й хвилині.

Успіх гостям приніс розіграш кутового. Після подачі корнера захисник «Фіорентини» Крістіано Бірагі з пари метрів відправив м'яч у сітку. апеннінці здобули першу перемогу під керівництвом екс-наставника «Зеніту» Роберто Манчіні.

Значення цього успіху для італійців складно переоцінити, адже завдяки йому вони зуміли уникнути вильоту з елітного дивізіону. При цьому в останньому матчі в рамках групи підопічні Манчіні поміряються силами з Португалією і в разі перемоги займуть перше місце.

Порятунок румунів і гольова передача Натхо

Кілька інтригуючих матчів також відбулося в Лізі С. Наприклад, серби на виїзді не зуміли обіграти румунів, хоча весь другий тайм провели в більшості.

Перед перервою Габріель Тамаш порушив правила у власному штрафному ціною прямої червоної картки, але Душан Тадич пенальті не реалізував.

У другому таймі серби продовжили штурмувати ворота Чипріана Тетерушану, але так і не зуміли змусити голкіпера «Нанта» капітулювати.

Однак це не завадило «Білим орлам» зберегти лідерство в групі 4 з вісьмома очками. Румунія відстає від лідера всього на один бал, Чорногорія - на два.

У свою чергу, чорногорці на виїзді не залишили шансів Литві, яка явно виглядає зайвою в Лізі С. В чотирьох матчах прибалти не набрали жодного очка. Не стала винятком і чергова зустріч. Чорногорці забили три м'ячі ще в першому таймі, а дубль оформив Стефан Мугоша.

Нарешті, Ізраїль в рамках групи 1 здобув найважливішу перемогу над Албанією. Набрати три очки команді багато в чому допоміг швидкий гол Томера Хемеда вже на восьмій хвилині. А в кінцівці зустрічі «точку» з передачі добре відомого російським уболівальникам Бібрас Натхо поставив Діа Саба.

Азербайджанський конфуз

Також по темі

Перший гол Нойштедтера і вдалий вихід Черишева на заміну: як Росія обіграла Туреччину в Лізі націй Перший гол Нойштедтера і вдалий вихід Черишева на заміну: як Росія обіграла Туреччину в Лізі націй

Збірна Росії з футболу обіграла Туреччину в матчі Ліги націй і практично забезпечила собі підвищення в класі. Рахунок відкрив Роман ...

У суботу Вірменія з мінімальним рахунком поступилася Гібралтару, а в неділю Азербайджан вдруге поспіль не зміг обіграти скромну Мальту.

У вересні команди розійшлися миром в Та-Калі - 1: 1. Жовтнева зустріч в Баку завершилася з аналогічним рахунком.

При цьому після першого тайму господарі програвали після голу Роуена Мускату. Однак на самому початку другої половини гри Араз Абдулаєву вдалося відновити рівновагу на табло.

Господарі щосили прагнули вирвати три очки, але зробити це їм не вдалося, не дивлячись на майже десяток ударів в створ воріт суперника.

При цьому азербайджанці повинні бути вдячні збірної Фарерських островів, яка на виїзді зуміла відібрати очки у лідера групи 3 Косова. Матч завершився внічию - 1: 1. Підопічні Гурбана Гурбанова як і раніше відстають від першого місця на два бали.