Медведєв: "Поставлю мигалку на байдарку"

1. Орфографічна помилка в тексті:

3 вересня 2009, 16:59 Переглядів: 3 вересня 2009, 16:59 Переглядів:   Медведєв з веслом вже своєю байдарки

Медведєв з веслом вже своєю байдарки. Фото AFP.

Президент Росії Дмитро Медведєв відвідав у неділю чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів, який проходить на Гребному каналі в Москві.

Коли російський президент з'явився на трибуні, старт взяли байдарочники-юніори на дистанції 500 метрів. Російський спортсмен в тому заїзді завоювати медаль не зміг. Після фінішу Медведєв разом з іншими глядачами привітав росіянина Олексія Караважкова, якого нагороджували вже другою золотою медаллю на цьому чемпіонаті, на цей раз за перемогу на дистанції 500 метрів серед одинаків на каное.

Згодом президент не тільки став свідком, як Караважков завоював свою третю золоту медаль, на цей раз в парі з товаришем по команді Іллею Первухін, а й особисто нагородив всіх призерів цього заїзду.

Коли російський президент залишав змагання, їх організатори подарували йому справжню байдарку-одиночку. "Спасибі величезне", - подякував глава держави за подарунок. "Поставимо мигалку і будемо плавати", - пожартував президент.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Медведєв:" Поставлю мигалку на байдарку "". інші Новини спорту дивіться в блоці "Останні новини"