Це не сон. Як «Байєр» знову обіграв «Зеніт»

В рамках 4-го туру Ліги чемпіонів «Зеніт» приймав леверкузенський «Байєр». Матч двотижневої давності на «Бай-Арені» завершився впевненою перемогою господарів (2: 0). У цьому поєдинку «Байєр» знову обіграв пітерський клуб (2: 1). Про перемогу «аспіринових» - в огляді тижневика «Футбол».

Про перемогу «аспіринових» - в огляді тижневика «Футбол»

На відміну від матчу в Леверкузені «Байєр» не став грати першим номером і віддав м'яч пітерцям. Проте на самому початку зустрічі «аспірінової» мали кілька хороших підходів до воріт Лодигіна, але довести справу до удару по воротах гостей не вдалося. «Зеніт» перехопив ініціативу і почав створювати свої моменти. На 15-й хвилині м'яч міг залетіти в самий кут воріт, але після удару Халка зі штрафного голкіпера «Байєра» виручила штанга. Через п'ять хвилин шикарний шанс відкрити рахунок мав Олександр Кержаков. Данні вивів нападника до воріт, але одинадцятий номер «Зеніту» пробив точно в голкіпера. Після двох небезпечних моментів «аспірінової» прийшли в себе і більше не дозволяли пітерцям активно діяти на своїй половині поля. Ближче до кінця першого тайму «Байєр» кілька разів втік в контратаку, але відкрити рахунок не вийшло. За підсумками першого тайму - нульова нічия з цілим набором нереалізованих моментів з боку «Зеніта».

За підсумками першого тайму - нульова нічия з цілим набором нереалізованих моментів з боку «Зеніта»

У другому таймі пітерці продовжили атакувати, але гол був забитий в інші ворота. «Байєр» став більше володіти м'ячем і на 76-й хвилині заробив штрафний. Футболісти розіграли його, і Хенг-Мін Сон метрів з 30-ти пробив по воротах. Лодигін до м'яча не дістався, і снаряд залетів точно в кут. 0: 1. «Зеніт» побіг відіграватися і через п'ять хвилин отримав контратаку на свої ворота. Оборона «синьо-біло-блакитних» провалилася, Кісслінг вивів Сона один на один з воротарем і кореєць відправив м'яч у правий від голкіпера кут. «Байєр», забивши другий м'яч, пішов в оборону. «Зеніт» насів на ворота Лено, і за хвилину до закінчення основного часу господарі відіграли один м'яч - вийшов на заміну Рязанцев перекинув всю оборону леверкузенців, і Рондон з льоту відправив м'яч повз голкіпера. Пітерці спробували організувати навал, але для того, щоб зрівняти рахунок, «синьо-біло-блакитним» не вистачило часу. «Зеніт» сильно підвела реалізація. Досить порівняти два епізоди у обох команд - виходи один на один Кержакова і Сона. Якби нападник «синьо-біло-блакитних» реалізував свій момент, то гра пішла б зовсім іншим сценарієм.

Якби нападник «синьо-біло-блакитних» реалізував свій момент, то гра пішла б зовсім іншим сценарієм

В результаті, «аспірінової» набирають чергові три очки і посідають чисте перше місце в групі. Що стосується «Зеніту», то «синьо-біло-блакитні» тепер дуже залежні від паралельного матчу «Бенфіка» - «Монако». У разі перемоги французів російському клубу боротися за потрапляння в плей-офф Ліги чемпіонів буде вкрай проблематично.

Зеніт - Байєр - 1: 2 (0: 0)

Голи: 0: 1 - Сон, 68; 0: 2 - Сон, 73; 1: 2 - Рондон, 89

Зеніт: Лодигін, Анюков, Крішіто, Ломбертс, Гарай, Шатов (Аршавін, 89), Гарсія, Вітсель, Данні (Рязанцев, 80), Халк, Кержаков (Рондон, 79)

Байєр: Лено, Спахіч, ледь (Беніш, 65), Топрак, Донаті, Л.Бендер, Хакан Чалханоглу, Карім Белларабі, Сон, Кісслінг (Крузе, 90), Брандт (Дрміч, 53)

Попередження: Данні (37), Гарай (67), Вітсель (76), Донаті (79), Шатов (81), Карім Белларабі (81)

4 листопада 2014. 20:00 мск. Стадіон: «Петровський»

Текст: Дмитро Абрамов