Торпедо НН: хороший виїзд - 9 з 12 балів!

Перемігши в чотирьох своїх останніх матчах, «Трактор» повернувся до вісімки Східної конференції. Нижегородський колектив тримається на п'ятому місці в Західній конференції. Челябінськ і Нижній Новгород мірялися силами два тижні тому, і тоді «Трактор» святкував успіх з рахунком 4: 1. «Торпедо» замінило голкіпера Галімова вже на 14-й хвилині після двох пропущених шайб на Івана Лісутіна, у челябінського клубу дублем відзначився Олександр Шаров.

У складі автозаводцев перед цій зустрічі відбулася одна заміна, місце травмованого Дениса Баранцева зайняв Дмитро Шуленін.

З перших хвилин торпедовци заволоділи ініціативою, створюючи небезпеку біля воріт Павла Францоуза. У затяжній атаці автозаводцев Паршин вирулив на п'ятак, і трохи не вистачило нападаючому, щоб завдати кидка. Господарі рідко, але влучно вистрілювали своїми атаками на ворота Станіслава Галімова. Пол Щехура після передачі свого партнера в упор розстрілював нижегородські ворота, і тільки реакція торпедовского воротаря не дозволила змінити рахунок.

Пол Щехура після передачі свого партнера в упор розстрілював нижегородські ворота, і тільки реакція торпедовского воротаря не дозволила змінити рахунок

Челябінці в одній атаці тричі заряджали від синьої лінії зусиллями Артема Боро дкіна, але добитися успіху їм так і не вдалося, завдяки успішній грі Галімова. В цілому ж, якщо оцінювати перший період, то пройшов у гострій боротьбі, атаки змінювалися то на одні, то на інші ворота, проте рахунок так не було відкрито.

Не минуло й трьох хвилин зі старту другого періоду, як нижегородський колектив відкрив рахунок в матчі, причому це відбулося на відкладеному штраф. Пол Щехура порушив правила в своїй зоні на Юрія Сергієнко. Атака торпедівцям продовжилася, Томаш Кундратек виконав передачу під синьою лінію Кирилу Уракова. Молодий форвард змістився в центр і невідпорно кинув на незручній висоті для Францоуза, шайба опинилася у воротах.

Після цього моменту почалася затяжна гра в нерівних складах, 4 (!) Рази гравці «Торпедо» відправлялися на лавку штрафників. Правда і з гри в меншості, автозаводци могли розжитися закинутою шайбою, Іван Захарчук тікав практично на рандеву з Францоузом, той свою команду виручив. Тільки в середині періоду паритет в командах відновився, і продовжилися «хокейні гойдалки», в яких досягли успіху челябінці. Прохід Олександра Шарова, після кидка, якого шайба влучила у штангу воріт, а на добиванні першим виявився Віталій Кравцов. Бригада арбітрів взяла відеоперегляд ігрового моменту на предмет гри коником. Після затяжного перегляду судді визначили, що акцентування руху ногою гравця «Трактора» не було - гол!

Пропущена шайба нітрохи не надломив гравців нижегородського клубу. Петеріс Скудра активно командував на лавці, постійно пояснюючи, підказуючи, як повинен діяти гравець його команди. Коли тренер ніжегородцев, що називається «живе хокеєм», весь в емоціях, то можна розраховувати на успішний результат зустрічі.

Доля матчу вирішилася в заключній двадцятихвилинці. Ураков здійснив сольний прохід і по-Бобровськи намагався відправити шайбу в ворота, але вона пройшла повз. Денис Паршин протягом усього матчу був активний в атакуючих діях, і хокейні Боги нагородили нападника «Торпедо». Сольний прохід Паршина завершився кидком по воротах, Францоуз невдало відбив шайбу, Денис першим встиг на добивання і зльоту переправив снаряд у воротах челябінців.

Сольний прохід Паршина завершився кидком по воротах, Францоуз невдало відбив шайбу, Денис першим встиг на добивання і зльоту переправив снаряд у воротах челябінців

Тренерський штаб «Трактора» запросив відеоперегляд на перешкоду воротаря господарів. Ніхто не заважав Францоузу в епізоді з пропущеним шайбою, і судді підтвердили даний фактор - хороший гол!

Команда Анвар Гатіятуліна зробила всілякі спроби зрівняти рахунок, часом вже доходило до того, що гравці челябінського клубу при найменшому торканні з боку нижегородських хокеїстів падали на лід, вимолюючи видалення. Судді не могли не помічати цього, і після поштовху на борт від Михайла Григор'єва в сторону Полигалова арбітри вирішили покарати обох гравців. При цьому нападник «Трактора» отримав штраф за симуляцію.

Фінального штурму від господарів не довелося побачити, а все завдяки надійній обороні автозаводцев. Перемога 2: 1 колективу Петеріса Скудра. 9 очок з 12 можливих команда набрала в цьому непростому виїзді.

9 очок з 12 можливих команда набрала в цьому непростому виїзді

За даним матчу виділимо з позитивного боку Каспарс Каспарс Даугавіньш. Латиш став найкращим на вкидання в складі ніжегородцев - 55,56% виграно. До цього ще додамо два заблокованих кидка при грі в нерівних складах.

Райан Люк Гарбатт провів знову хороший для себе матч, ставши самим кидає в нижегородському колективі - 6 разів завдавав кидки по воротах челябінців. Віримо, що скоро прийдуть закинуті шайби.

Серед захисників кращим визнано Михайла Григор'єв. Більше 25-ти хвилин на майданчику, 2 силових прийому і 4 кидки.

Хто розчарував так це Сергій Костіцин. Білорус виграв всього одне вкидання з семи, які не завдав жодного кидка воріт.

Торпедовци повертаються ненадовго в Нижній Новгород, щоб відновити сили і вже в неділю їх чекає бій за п'яту сходинку Західної конференції в гостях з московським «Спартаком».