«Ак Барс» розгромив Новокузнецький «Металург»

(Казань, 27 січня, «Татар-інформ», Олексій Анісімов). Хокеїсти казанського «Ак Барса» здобули впевнену перемогу над Новокузнецький «Металургом» у заключному домашньому матчі регулярки нинішнього сезону КХЛ, забивши у ворота суперника шість шайб.

Два дні тому казанці на рідному льоду поступилися «Сибіру», і тренери перед грою проти Новокузнецька "Металурга" внесли кілька змін до складу команди. У заявку потрапили захисники Степан Захарчук і Роман Абросимов, а також нападник Дмитро Архипов. Крім того, після одноматчевої дискваліфікації повернувся казанський капітан Олександр Світов. Поза грою, як і в минулий раз, залишився Джастін Азеведо, який продовжує заліковувати невелике ушкодження.

Ця гра стала для «барсів» останнім домашньому матчем регулярного чемпіонату нинішнього сезону, тому настрій хокеїстів був ще потужнішим, ніж зазвичай. Тим більше що турнірної мотивації у казанців в цей вечір було небагато - «Ак Барс» вже давно забезпечив собі місце в плей-офф. Незважаючи на це, команди з перших хвилин почали показувати веселий хокей.

В першу ж хвилину гості мали дві нагоди відзначитися: після кидка Скороходова шайба розминулася зі створом казанських воріт, а загрозу від Калашникова нейтралізував голкіпер «барсів» Галімов. Через кілька секунд вже в казанської атаці шайбу на п'ятачку після кидка захисника підправляв Архипов, але вона пройшла поруч зі штангою. На 4-й хвилині Лукоянов змусив заревти «Татнефть-арену»: красивий кидок Ткачова парирував воротар «Металурга» Под'япольскій, а на добиванні першим був Лукоянов - 1: 0. Потім казанці двічі поспіль пограли в меншості після вилучень Попова на 5-й хвилині і Абросимова на 8-й. При реалізації зайвого гості були не надто продуктивні, і «Ак Барс» легко «вбив» обидва більшості суперника. Уже в рівних складах у господарів відмінний момент мав Малихін, але Под'япольскій знову був насторожі. За хвилину до кінця періоду збільшити перевагу казанців міг Ткачов, але його кидок з лівого кола вкидання потрапив в лицьовій борт. Гості в час, що залишився змогли огризнутися, але Галімов не дозволив «металургам» зрівняти рахунок перед самою перервою.

Ледве почався другий період, як господарі вже вели з рахунком 2: 0 - Світов виграв вкидання в чужій зоні, після чого свою гармату розрядив Захарчук
Ледве почався другий період, як господарі вже вели з рахунком 2: 0 - Світов виграв вкидання в чужій зоні, після чого свою "гармату" розрядив Захарчук. Потужний кидок казанського захисника став недосяжним для воротаря «Металурга». Через дві хвилини абсолютно один на чужому п'ятачку залишився Малихін - йому оперативно доставили шайбу, але з кидком Федора знову впорався Под'япольскій. Гості в другому періоді заграли активніше, ніж в першому, тому рятувати свої ворота Галімову довелося куди частіше. На 8-й хвилині вже «барси» отримали можливість розіграти зайвого - у гостей на лавку штрафників сіл Семенов. Рухи у казанців в більшості було багато, а ось гостроти біля чужих воріт - не дуже: перевага залишилася нереалізованою. Незабаром «Ак Барс» отримав більшість ще раз, на лавку для «поганих хлопців» відправився захисник гостей Фаткуллин. Йому довелося «відпочити» лише 15 секунд - Ткачов точно віддав сікача, той підставив ключку і реалізував чисельну перевагу. Не минуло й двох хвилин, як «барси» закинули в четвертий раз. Відзначився Йордан, і ця шайба стала точною копією гола Захарчука: Світов виграв вкидання, віддав захиснику, потужний кидок і 4: 0. Дві пропущені шайби серйозно позначилися на психологічному стані суперника, оскільки «Металург» відверто розклеївся. У час, що залишився періоду господарі могли забити ще як мінімум двічі: спочатку оригінальну триходівку розіграло ланка Малихіна, а секундами пізніше на рандеву з голкіпером гостей вискочив Глинкин. Обидва моменту ліквідував Под'япольскій, Підчистивши оборонні огріхи своїх партнерів.

Обидва моменту ліквідував Под'япольскій, Підчистивши оборонні огріхи своїх партнерів

Перед третім періодом тренерський штаб гостя замінив воротаря - в «рамці» замість Под'япольскій вийшов Хакимов. «Сухим» він залишався трохи більше п'яти хвилин, після чого до атаки підключився захисник «Ак Барса» Мусін, він прострілив на Глинкина, і той в дотик переправив шайбу у ворота «Металурга». Через пару хвилин відмінний момент мав Ткачов, але з п'ятачка не зміг переграти Хакимова. «Металург», схоже, остаточно змирився з розгромною поразкою і практично не створював небезпечних моментів біля казанських воріт. За шість з половиною хвилин до кінця матчу своєю активністю Архипов заробив для «Ак Барса» ще одна більшість, яка, попри невдоволення казанських уболівальників, залишилася нереалізованою. За дві хвилини до кінця «барси» заштовхали і шосту шайбу в ворота суперника, її автором став Архипов. Гол престижу гості за півхвилини до кінця матчу зусиллями Пархоменко все ж забили, але він не сильно зіпсував настрій казанським уболівальникам.

Гол престижу гості за півхвилини до кінця матчу зусиллями Пархоменко все ж забили, але він не сильно зіпсував настрій казанським уболівальникам

6: 1 - надрезультативним перемога казанського «Ак Барса» в останньому домашньому матчі регулярного чемпіонату нинішнього сезону КХЛ.

Хокей, регулярний чемпіонат Континентальної хокейної ліги сезону 2016/2017.
«Ак Барс» (Казань) - «Металург» (Новокузнецьк) - 6: 0 (1: 0, 3: 0, 2: 0).
Голи: Лукоянов (4 ', 1: 0), Захарчук (21', 2: 0), Сікач (34 ', 3: 0), Йордан (36', 4: 0), Глинкин (46 ', 5: 0 ), Архипов (58 ', 6: 0); Пархоменко (59 ', 6: 1).
Штрафний час: 4-4.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.