Барселона Реал 6 травня 2018 огляд матчу відео голів

Антураж навколо даного поєдинку сильно кульгав, скаржачись на турнірну ситуацію

Антураж навколо даного поєдинку сильно кульгав, скаржачись на турнірну ситуацію. "Барселона" не могла і не може опуститися нижче 1-го місця, а у мадридців немає особливої ​​мотивації боротися за 2-й рядок. Так як всі думки пов'язані з фіналом ЛЧ. Це звичайно ж додавало специфіки Ель Класіко. З іншого боку, не обтяжені турнірними завданнями команди насправді могли зіграти від ножа, бажаючи насолити один одному. Ткнути непримиренного ворога особою в бруд - це спокуса, перед яким складно вистояти.

Гра не була прісною, хоча і іскри з-під шипів футболістів не вилітали. Мав місце дуже помірний футбол, в якому були помітні як сильні, так і слабкі сторони обох команд. Наприклад, перший гол "Реала". Це класика жанру, яскрава вітрина здібностей мадридців. Все почалося з підкату Серхіо Рамоса. Потім - стрімкий вихід в атаку, передача Роналду на Крооса п'ятої, подача німця на дальню штангу, знижка від Бензема, а також вирішальний маневр Роналду.

Це була відповідь гостей на гол "Барси", який був забитий в ході не менше стрімкого наступу. Луїс Суарес розігнав атаку пасом на Роберто, той пробіг по флангу і виконав навіс / простріл на дальню штангу, де вже знаходився той же Суарес ... "Барселона" краще провела стартові хвилини, так як перед голом був вихід Луїса Суареса на ворота з ударом, який заблокував Варан. Однак ситуацію в свої руки взяв "Реал". Один тільки Роналду протягом тайму зробив 6 ударів по воротах.

Португалець бив головою, виходив один на один після розрізної передачі з глибини, замикав подачу з флангу ... Намагався і вів команду за собою, однак на дубль за результатами 1-го тайму не напрацював. "Барса" огризалася час від часу. Наприклад, коли Альба нормально не дотягнувся до м'яча після класичного закидання від Мессі.

Наприклад, коли Альба нормально не дотягнувся до м'яча після класичного закидання від Мессі

Тайм плавно завершувався, поки не стало питання суддівства. Напруга досягла апогею і Алехандро Ернандес "поплив". Спочатку не видалив Гарета Бейла за відверто хамський удар ззаду по нозі Юмтіті, а потім видалив Роберто, який повівся на провокацію Марсело. "Барселона" заслужила покарання, але сухою з води не повинна була вийти також і команда "Реала".

У перерві Зідан прибрав з поля Кріштіану, тримаючи в думках дату 26-го травня. Цей вчинок міг реально полегшити "Барсі" життя, хоча Асенсио, який вийшов на заміну португальця, відразу проявив активність. Удар Марко змусив приєднається до гри тер Штегена, хоча пас на Бейла приніс би команді більше дивідендів. Проблема полягала в тому, що ці моменти меркли на тлі суддівських ляпів. Алехандро Ернандес згодом віддав "боржок" "Барсі", що не зафіксувавши явний фол Луїса Суареса під час відбору м'яча у Каземіро. Луїс заволодів сферою і задіяв в атаці Мессі, аргентинець по-гросмейстерськи розібрався з захистом суперника ... А позаду пройшов довгий шлейф неприємного запаху іспанського суддівства.

Чисельної переваги мадридців не відчувалося. З відходом Кріштіану пішов у небуття також і креатив столичної команди. А "Барселона" досить весело вибігала в контратаки. Одну з яких замикав Мессі, змусивши попрацювати Наваса. Ще був удар аргентинця зі штрафного, в той час як тер Штеген більшу частину ігрового часу був в якості глядача.

Ще був удар аргентинця зі штрафного, в той час як тер Штеген більшу частину ігрового часу був в якості глядача

Однак це було затишшя перед бурею. В середині тайму мадридці, перехопивши ініціативу, розіграли тонку комбінацію, сферу доставили до Бейлу, а валлійця вдався гарматний удар у "дев'ятку" - вишукано і самодостатньо. Фанати не могли не отримати задоволення від такої гри.

На хвилі піднесення "Реал" зробив спробу забити також і 3-й гол, шанс на який міг з'явиться в результаті пенальті. Хорді Альба відкрито зробив удар по гомілці Марсело, підрізавши того, ніби травичку на газоні. Варто відзначити, що арбітр тільки розвів руками.

Завершальний відрізок матчу запам'ятався двома гострими ударами Мессі з лівого краю штрафного майданчика. Команда "Барси" перебувала ближче до перемоги, хоча і нічия, враховуючи перспективи продовження феноменальною безпрограшної серії, влаштовувала цілком і повністю. Мадридці ж повинні були хоча б створити видимість фінального штурму. Потреба сатисфакції гнала "Реал" вперед, хоча і не зробила їх переможцями матчу.

Потреба сатисфакції гнала Реал вперед, хоча і не зробила їх переможцями матчу

2: 2 - відмінний матч 2-х сильних команд. І вже за традицією погане для Іспанії суддівство.