2. Мессі зробив результат. Кріштіану провалився
  3. У брата Мессі проблеми з законом. У брата Кріштіану - з наркотиками і алкоголем

«Реал» відстав в чемпіонаті. Майже безнадійно.

Майже безнадійно

«Барселона» виграла третє гостьове класико поспіль в прикладі (причому кожен раз забиваючи від трьох) і зберегла впевнене лідерство. Відрив каталонців від «Реала» розпух до моторошнуватих 14 очок (11 за втраченими) - команді Зідана буде вкрай складно захистити титул.

Таблиця приклади

Для Ернесто Вальверде це третє тренерське класико - і після двох поразок у Суперкубку бос «Барселони» явно зробив висновки. Його команда не без складнощів витримала натиск суперника в першому таймі, а в другому була нещадна в контратаках.

Тікі-таки більше немає - каталонці живуть новою філософією. З результатом поки порядок: жодної поразки в прикладі і всього 3 нічиїх за 17 турів - а ще «Барселона» забивала в кожному матчі сезону. «Реал» промовчав вже в чотирьох.

З суддівством знову проблеми

34-річний Хосе Марія Санчес Мартінес впорався з нервами в першому таймі, але в другому відверто поплив.

Два ключових епізоду:

• хамський фол Серхіо Рамоса на Луїса Суареса при 0: 1 - за удар по обличчю (ще й ззаду) капітана господарів слід було видаляти. Суддя, пошкодувавши і Рамоса, і сюжет, дістав тільки жовту. Щоб все зіпсувати кілька хвилин по тому;

• в затяжний атаці «Барселони» захисник «Реала» Дані Карвахаль в стрибку відбив м'яч руками - через мить каталонці все ж забили. Суддя свиснув раніше: Карвахаль отримав пряму червону, Мессі з пенальті зробив рахунок 2: 0. Менше, ніж за півгодини до кінця, ще й вдесятьох «Реал» втратив шанси врятуватися.

Мессі зробив результат. Кріштіану провалився

Лідер «Барселони» випадав з гри на тривалі відрізки, особливо в першому таймі, але все ж зібрав гідні 1 + 1. Навіть в першому голі велика заслуга Лео: чи не зробивши жодного дотику в контратаці, він повів за собою грав персонально Ковачіча і оголив центр суперника.

Гол з пенальті став для Мессі 25-м в класико - відрив аргентинця від переслідувачів знову виріс.

Кріштіану, який провів дуже слабкий матч, застряг на третьому місці (17 м'ячів) - поки йому не під силу навіть результат Альфредо Ді Стефано (18).

Крім іншого, Мессі випередив вічного суперника по голам за календарний рік: тепер 54 проти 53 - до січня ні те, ні інше вже не зіграють. Дістати обох (або хоча б одного) ще може нападник «Тоттенхема» Харрі Кейн - у нього 50 голів і два грудневих матчу в запасі.