цею материал Доступний по-русски

Матч завершився перемогою "Барсою" з великим рахунком 4: 0.

Матч завершився перемогою Барсою з великим рахунком 4: 0

"Білий Барс" - "Динамо" / УХЛ

16 вересня поєдинок "Білого Барса" (Біла Церква) і МХК "Динамо" (Харків) закрив програму першого туру чемпіонату Української хокейної ліги. У цьому матчі "Барси" здобули впевнену перемогу з рахунком 4: 0. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Рівно 10 хвилин харків'янам вдавалося стримувати натиск і масовані атаки противника, але потім ряд помилок в обороні дав «Барса» можливість відкрити рахунок.

Цією можливістю «Білий Барс» скористався сповна, тричі відзначившись у воротах супротивника. Відзначимо, що автором першої шайби в складі білоцерківців став Микита Лісників, а потім по черзі гольові бали заробили Павло Таран і Юрій Качан. «Динамо», в свою чергу, так і не змогло відповісти на пропущені шайби.

У другій двадцятихвилинці клуби стали більш акуратно і стримано грати що в атаці, що в обороні. Саме це не дозволило жодній з команд відзначитися. Хоч «барси» та «динамівці» намагалися організовувати масовані атаки, намагаючись заволодіти ігровою перевагою, проте змінити рахунок на табло у клубів так і не вийшло.

У заключному періоді «барси» ще раз засмутили Тимура Мамедова, встановивши остаточний рахунок 4: 0. Таким чином «Білий Барс» записує на свій рахунок перші три очки.

«Білий Барс» - МХК «Динамо» 4: 0 (3: 0, 0: 0, 1: 0)

Нагадаємо, що раніше в 1-му турі «Донбас» впевнено обіграв "Кременчук", а "Дніпро" здобув "суху" перемогу над «Крижаними Вовками».

Другий тур УХЛ відбудеться 19-го і 20 вересня. У перший ігровий день туру в Харкові МХК «Динамо» прийме кременчужан, а в Херсоні зустрінуться «Дніпро» і «Білий Барс». 20 вересня «Крижані Вовки» зіграють проти чинного чемпіона України "Донбасу".