Календар ФК Барселона 2014/15 - Атлетик Більбао 1 - 3 Барселона - ФК Барселона

4. Історія
  5. Кращі стають краще
  6. Повний контроль
  7. Кінець гри

Після перемоги в Чемпіонаті Іспанії Барса спробує взяти другий трофей в цьому сезоні. Після перемоги в Чемпіонаті Іспанії Барса спробує взяти другий трофей в цьому сезоні

Фінал Кубка Іспанії

Барса вже виграла Чемпіонат Іспанії і сьогодні може виграти другий трофей в цьому сезоні, в фіналі Кубка Іспанії проти атлетика Більбао , Який почнеться о 22:30 за московським часом. Ці дві команди виграли цей турнір більше разів, ніж будь-яка інша команда в Іспанії, отже мають довгі історичні зв'язки з Кубком. Барса виходила у фінал в п'яти з останніх семи сезонів, а Баскська клуб зіграє третій фінал з 2009 року.

Новини команди

Команда Луїса Енріке провела останнє тренування перед фіналом Кубка в п'ятницю на Сьютат Еспортіва. У суботу вдень він назвав повний склад команди з усіх 23 наявних гравців. Він включає в себе Луїса Суареса, який був оголошений повністю здоровим.

Повний склад команди виглядає наступним чином: Тер Штеген, Браво, Масіп, Монтойя, Піке, Серхіо Бускетс, Ракітіч, Чаві, Педро, Іньєста, Суарес, Мессі, Неймар, Рафінья, Маскерано, Бартра, Дуглас, Жорді Альба, Роберто, Адріано , Дані Алвес, Вермален і Матьє.

Головному тренеру і колишньому гравцеві Барси Ернесто Вальверде доведеться обійтися без універсального Оскара де Маркоса, тому що він дискваліфікований через третьої жовтої картки на турніру, яку отримав в півфіналі проти Еспаньола. Також буде відсутній талановитий Ікер Муньяїн, який має серйозну травму коліна, в команді, однак, Андоні Іраола, який грає свій останній матч за клуб після 21 сезону в Атлетику, а також кращий бомбардир баскської команди в кубку Адуріс.

думка тренера

Луїс Енріке торкнувся магії Кубка на офіційній прес-конференції в п'ятницю: "Це одна з кращих ігор, в якій ви можете зіграти, через атмосфери і тому, що на карту поставлено трофей". Людина який виграв три Кубки Іспанії, як гравець сказав, які пріоритети лежать перед зустрічі в суботу: "Ніколи в сезоні ми не зробили помилку забеганием вперед і ми не будемо робити це зараз", маючи на увазі фінал Ліги Чемпіонів.

Головний тренер Атлетика Ернесто Вальверде торкнувся труднощів перед фіналом Ліги Чемпіонів і в фіналі Кубка Іспанії: "На будь-якому іншому стадіоні було б важко грати проти Барси". Проте, людина, відомий як Txingurri ( "мураха" на баскському) заявив, що перемога в Кубку проти Барси на її власному стадіоні буде для його команди "унікальною можливістю".

форма команди

Барса має рекорд на турнірі в цьому сезоні, обігравши Уеска, Ельче, Атлетіко Мадрид і Вільяреал, як вдома так і на виїзді і вийшла у фінал на Камп Ноу. У цих восьми матчах команда забила 31 гол, шість з яких прийшли в двох перемогах з рахунком 3-1 над Вільярреалом в півфіналі ще в кінці лютого і на початку березня.

Атлетик, на відміну, виграв лише чотири матчі в Кубку Іспанії в цьому сезоні. Жодна інша команда не виграла так мало ігор і взяла трофей, як Еспаньол в 2005/06, в тому сезоні Еспаньол зіграв меньшн ігр ніж баски в цьому сезоні. Щоб вийти у фінал на Камп Ноу, Атлетик обіграв Алкояно, Сельту, Малагу і Еспаньол в півфіналі.

Історія

Барса не програла в 23 з останніх 24 матчів з Атлетиком. У цьому сезоні в Ла Лізі Барса перемогла 2-0 на Камп Ноу у вересні, завдяки дублю Неймара. На новому Сан Мамес в лютому, команда Луїса Енріке знову вийшла переможцем з рахунком 2-5 в Більбао . В той день забили Мессі , Неймар , Луїс Суарес і Педро плюс автогол де Маркоса. Адуріс і Мікель Ріко забили за господарів.

Ці два клуби домінували на цьому турнірі впродовж всієї своєї історії, Барса виграла цей трофей рекордні 26 разів, а Атлетик на другому місці з 23 Кубками Іспанії. Баски, однак, не вигравали цей турнір з 1984 року, коли вони обіграли Барсу 1-0 у фіналі на Сантьяго Бернабеу. Ці дві команди зіграли рекордні сім фіналів , Жодна інша пара команд стільки не зустрічалися. Барса виграла свої останні два фінали Кубка Іспанії, перемігши Атлетик. У 2009 році команда Пепа Гвардіоли вийшла на перше місце перемогою 4-1 над басками на стадіоні Месталья у Валенсії. Потім, через три роки, Барса знову обіграла у фіналі Атлетик, але на цей раз 3-0 на Вісенте Кальдерон.

Два голи Мессі і один Неймара приносять ФК Барселона 27-й Кубок Іспанії і на один крок ближче до історичного потроєнь.

Неймар забив у фіналі Кубка Іспанії / ФОТО: VÍCTOR SALGADO - FCB

ФК Барселона впевнено переміг Атлетик Більбао з рахунком 1-3 у фіналі Кубка Іспанії на Камп Ноу і може претендувати на історичний потроєнь, якщо зможуть перемогти Ювентус в Берліні наступного тижня. Мессі забив перший і третій гол у матчі, а Неймар другий, і в кінці гри Іньякі Вільямс головою забив гол престижу.

Кращі стають краще

Дійсно, з великою кількістю уболівальників Атлетика ніж у Барси на Камп Ноу це було незнайома атмосфера. Обидві команди могли забити швидкий гол і Барса насправді на дев'ятій хвилині відкрила рахунок, коли Неймар отримав прекрасну передачу від Мессі, але лайнсмен підняв прапор, зафіксувавши положення поза грою, якого насправді не було.

Гра незабаром перетворилася з очікуваного бою на щось середнє між майстерністю і володінням Барси проти фізичного футболу басків. На 20 хвилині Лео Мессі зробив щось неймовірне в його вже виблискує кар'єрі. Ламаючи правий фланг, він пройшов повз чотирьох захисників і поклав м'яч в правий нижній кут воріт Ерреріна. Просто приголомшливо!

Повний контроль

Гол вибив з колії Атлетик і Барса могла збільшити перевагу, коли Луїс Суарес вивів на ударну позицію Неймара, але Еррерін зіграв впевнено і вибив м'яч, а потім зробив те ж саме після удару Піке. Атлетик був повністю переможений і на 36 хвилині додатково покараний, коли Барса забила знову. Ракітіч вивів тонким пасом Луїса Суареса один на один з воротарем, але Неймар знаходився в кращій позиції і уругваєць щедро віддав пас. Бразильцеві тільки залишалося замкнути передачу в порожні ворота і Барса повела 0-2. Атлетик був близько до того, щоб скоротити відставання, коли Вільямс потрапив в перекладину, але вони могли і пропустити, коли Еррерін витягнув м'яч з дев'ятки воріт після штрафного удару Мессі на останній хвилині.

Кінець гри

Після перерви гра заспокоїлася і перша реакція публіки був вихід Чаві, який замінив травмованого Іньєсту і надів нарукавну пов'язку капітана для того, щоб тепер напевно зіграти останній в матч за Барсу на Камп Ноу. Кращі можливості забити були у Суареса і Неймара, але забити не вдалося. На 74 хвилині Дані Алвес віддав передачу в штрафну Атлетика і Мессі, випередивши трьох захисників зробив рахунок 0-3, тим самим, зняв питання про переможця в матчі і приніс 27-й титул чемпіонів Кубка Іспанії для Барси.

За десять хвилин до кінця матчу, Вільямс замкнув головою крос зліва, зробивши рахунок 1-3. Це був втішний гол престижу, але баски розглядали його, як рятувальний круг і почали пресингувати в пошуках дива. Але гра підходила до кінця, а вболівальники на стадіоні вже святкували вражаючу перемогу. Другий трофей в цьому сезоні у Барси, чекаємо в суботу!