Новини хокею - офіційний сайт ХК «Металург» (Магнітогорськ)

rsport.ru

109

КАЗАНЬ, 16 березня - Р-Спорт, Вадим Кузнецов. хокеїсти "Ак Барса" перемогли уфимський "Салават Юлаєв" в п'ятому матчі півфінальній серії Східної конференції плей-офф.

хокеїсти   Ак Барса   перемогли   уфимський Салават Юлаєв   в п'ятому матчі   півфінальній серії   Східної конференції плей-офф

У Казані команда Валерія Бєлова виграла з рахунком 4: 3 (1: 1, 1: 0, 1: 2, 1: 0). Шайби у переможців закинули Яркко Іммонен (13-а), Ілля Нікулін (38-я і 48-а хвилини), Олексій Морозов (70-я). За "Салават Юлаєв" забили Олександр Світов (18-я), Ігор Мусатов (41-я), Штефан Ружичка (55-я).

Команди з перших хвилин кинулися грати у відкритий хокей, і воротарям не доводилося нудьгувати. У складі казанців виділялося ланка Іммонен, і не стало здивуванням те, що саме фінський форвард відкрив рахунок в матчі. На 13-й хвилині він завершив атаку, в якій взяли участь Дмитро Обухів і Янне Песонен. Відповідь "Салават Юлаєв" не змусив себе довго чекати. Для початку Уфімцев помучити суперника, створивши півдесятка небезпечних моментів в більшості, а на 18-й хвилині вже в рівних складах Олександр Світов залишив поза справами Костянтина Баруліна, зрівнявши рахунок.

Наступною шайби вболівальники чекали довго - до 38-ї хвилини, хоча нагод відзначитись у команд було більш ніж достатньо. І все ж в кінцівці другого періоду забив "Ак Барс", який реалізував видалення Олексія Глухова. Гол забив Ілля Нікулін.

"Салават Юлаєв" нагадав про себе відразу після перерви. На 41-й хвилині Мусатов викотився з-за воріт і красиво поклав шайбу в дальній кут - 2: 2. Тут же Уфімцев отримали право на чисельну більшість, але не змогли його реалізувати. "Ак Барс" був більш фартовим. Нікулін на 47-й хвилині навісним кидком змусив помилитися Ійро Тарккі. Гості врятувалися за 4 хвилини до кінця третього періоду. Штефан Ружичка потужним кидком зрівняв рахунок - 3: 3. Переможний гол в овертаймі забив Морозов на 70-й хвилині.

Рахунок в серії до чотирьох перемог став 3-2 на користь "Ак Барса". Шостий матч пройде 18 березня в Уфі.