"Барселона-ветерани" - "Спартак-ветерани" - 2: 1. Товариський матч

spartak.com

Через два дні після матчу головних команд в Паламос зустрілися команди ветеранів "Барселони" і "Спартака" в рамках спортивного фестивалю "Спортивна хвиля" в честь 90-річчя нашого клубу.

Примітно, що стадіон на якому пройшла гра, найстаріший в Каталонії, а місцевий клуб клуб навіть старше самої "Барси" на цілий рік.

Склад червоно-білих був самий що ні на є бойовий: з ветеранів старшого покоління в старті вийшли тільки Хидіятуллін, Черенков і Шмаров. Решта футболістів з початку 90-х: в захисті зліва - Хлестов, в центрі Бушманов і Никифоров, праворуч - Мамедов. У півзахисті ліворуч - Тихонов, праворуч - Карпін, в центрі - Хидіятуллін і Черенков. У нападі - Бесчастних і Шмаров.

Перші хвилини залишилися за каталонцями. Ветеран Алонсо Піччіо підступно бив головою, але прекрасно в стрибку зіграв Нігматуллін. На краю Тихонову протистояв голландець Райцигер. Андрій зміщувався в центр і залишав весь фланг Хлєстову. Карпін також зміщувався в центр, туди ж відходив в пошуках м'яча Бесчастних, а на вістрі грав, як правило, один Шмаров.

Господарі першими відкрили рахунок. На 9-й хвилині Райцигер зробив подачу, і Крістіансен поклав м'яч у дальній нижній кут. Як і два дня назад на "Камп Ноу" "Барселона" повела в рахунку. Але "Спартак" відразу перехопив ініціативу. На 13-й хвилині Шмаров вивів в прорив Бесчастних, але його удар накрили захисники. Через чотири хвилини - момент у Шмарова, але Валерій трохи забарився і йому теж завадили суперники.

На 25-й хвилині червоно-білі відігралися: з флангу послідувала подача Тихонова, і Бесчастних головою відправив м'яч під поперечину. Заміни, проведені Ярцева, принесли результат. У ці хвилини гру вів "Спартак". Швидко пролетів перший тайм - ветерани грали по 35 хвилин.

На початку другого тайму наші справили відразу три заміни: вийшли Поздняков, Кечинов і Коновалов. Відбулися перестановки і в середині поля: Шавло змістився на лівий фланг, Карпін - в центрі, а Тихонов - справа.

Футбол був аж ніяк не ветеранський, а досить серйозний. Вирішальний же епізод зустрічі трапився на 43-й хвилині: пішов пас з глибини на апрон (схоже тут було положення поза грою, але свисток судді промовчав), і Крістіансен замкнув передачу точним ударом. Каталонці вийшли вперед. "Спартак" великими силами кинувся відіграватися і створив масу гольових моментів. Але м'яч вперто не хотів влітати у сітку воріт господарів. Фінальний свисток застав спартаківців в черговій атаці ...

Сподіваємося, що в листопаді відбудеться візит ветеранів "Барселони" в Москву (переговори про це ведуться), і тоді червоно-білі візьмуть реванш.

"Барселона-ветерани" - "Спартак-ветерани" (Москва) - 2: 1 (1: 1)

Паламос. Стадіон "Паламос". 21.09. 1500 глядачів.

Суддя: Д. Гарсіа Росель (Жирона).

"Барселона": міракль, Райцигер, Роберт (Томас, 36), Мілла, Фрадера (Бланкера, 36), Каррерас, Пічі Алонсо (Вильена, 22), Віктор (к), Крістіансен, Херард, Луці (Апрон, 22).

Запасні: Муньє.

Тренер: Хосеп Палау.

"Спартак": Нігматуллін, Хлестов, Бушманов (Поздняков, 36), Никифоров, Мамедов, Тихонов, Хидіятуллін (Родіонов, 23. Коновалов, 36), Черенков (Шавло, 18), Карпін (к), Бесчастних, Шмаров (Кечинов, 36).

Тренер: Ярцев.

Голи: 1: 0 Крістіансен (9). 1: 1 Бесчастних (Тихонов) (25). 2: 1 Крістіансен (43).