"Барселона" програла в півфіналі Ліги чемпіонів

Автор голу Дідьє Дрогба. "Барселона" програла лондонському "Челсі" в першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів. Зустріч, що відбулася 18 квітня в Лондоні, закінчилася перемогою господарів з рахунком 1: 0.

Єдиний гол в самому кінці першого тайму забив Дідьє Дрогба після передачі Раміреса. Гості мали декілька гольових моментів, проте не зуміли реалізувати жодного з них. У першому таймі двічі шанс забити мав Сеск Фабрегас, проте обидва рази пробив невдало. На 9-й хвилині нападник "Барселони" Алексіс Санчес потрапив в поперечину.
Другий тайм, як і перший, проходив за значної переваги каталонців, проте дії оборони "Челсі" і Петера Чеха дозволили англійцям утримати рахунок. На останній хвилині зустрічі шанс відзначитися отримав вийшов на заміну Педро, але він потрапив у штангу, а зіграв на добиванні Бускетс не влучив по порожніх воротах.
Напередодні в іншій парі півфіналістів мюнхенська "Баварія" виграла у мадридського "Реала" вдома з рахунком 2: 1. Півфінальні матчі пройдуть 24 і 25 квітня ( "Барселона" - "Челсі" і "Реал" - "Баварія" відповідно). Цими вихідними, 21 квітня, "Барселона" і "Реал" зіграють між собою в чемпіонаті Іспанії.

джерело: Lenta.ru

Знайшли помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter.

Є, чим поділитися з теми цієї статті? Розкажіть нам. Надсилайте ваші новини і відео на наш WhatsApp +7 707 37 300 37 і на [email protected]