Реал Сосьєдад - Барселона: голи, відеоогляд матчу

1. «Барселона» програвала 0: 2, проте все-таки змогла обіграти «Реал Сосьєдад»
  2. «Барселона» здобула велику перемогу над «Реалом» в ель-класико
  3. Роналду вийде на поле в матчі проти «Барселони»
  4. «Барселона» розгромила «Депортіво» незважаючи на незабитий пенальті Мессі
  5. Футболісти «Барселони» перемогли «Севілью» в 600-му матчі Ліонеля Мессі

«Барселона» в гостях здобула вольову перемогу над «Реалом Сосьєдад» в матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії.

На 11-й хвилині бразильський форвард Вілліан Жозе відкрив рахунок, замкнувши навіс Хабі прицьому - 1: 0. Дублем у складі каталонців відзначився Луїс Суарес, який також зробив одну гольову передачу.

Після 19 турів Ла Ліги «Барселона» з 51 очком лідирує в турнірній таблиці, відірвавшись від найближчого переслідувача на дев'ять балів.

Каталонці поступалися по ходу зустрічі 0: 2. Луїс Суарес, 50 ​​(2: 2). Через 20 хв. Суарес оформив дубль і вивів «синьо-гранатових» вперед - 2: 3. «Реал Сосьєдад» з 23 очками розташовується на 15-му рядку.

Заключний результат встановив в кінцівці Ліонель Мессі (85).

«Барселона»: Тер Штеген, Роберто, Піке, Вермален, Альба, Пауліньо, Ракітіч, ​​Бускетс, Гоміш, Мессі, Суарес. Перша половина першого тайму взагалі-то не вийшло у гостей, результатом чого стали два голи від господарів поля - спробували Вілліан Жозе і Хуанма.

Попередження: Роберто - 60, Ілльярраменді - 63, Оярасабаль - 84, Піке - 90 + 2.

«Барселона» програвала 0: 2, проте все-таки змогла обіграти «Реал Сосьєдад»

Прокляття «Аноета» нарешті знищено. Пропонуємо вам пряму онлайн трансляцію матчу 19-го туру чемпіонату Іспанії сезону 2017/2018 між «Реалом Сосьєдад» і «Барселоною». Барселона нинішнього головного тренера Ернесто Вальверде показала, що вміє добувати результат в матчах з безумовно будь-яким конкурентом, так що шанувальники «блаугранас» плекали надію на зняття так званого «прокляття Аноета». На 34-й ... ДЕТАЛЬНІШЕ →

«Барселона» здобула велику перемогу над «Реалом» в ель-класико

Справжню загрозу для «Барси» представляв і Кріштіану Роналду. Голами у складі «Барселони» відзначилися Луїс Суарез, Ліонель Мессі і Алейш Відаль. На 54-й хвилині реальний удар Луїса Суареса вивів каталонців вперед у рахунку. Через 15 хв. поєдинок «Реала» і «Барселони» буде відновлено. У кінцівці третій м'яч провів вийшов на зміну Алеіш Відаль. Матч 17-го туру чемпіонату Іспанії між «Реалом» ... ДЕТАЛЬНІШЕ →

Роналду вийде на поле в матчі проти «Барселони»

У матчі «Реал» - «Барселона» гратимуть футболісти від «Реала»: Кейлор Навас, Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело, Кроос, Модріч, Каземіро, Ковачич, Кріштіану Роналду, Бензема. Також відомий склад "Барселони". Ернесто Вальверде відповів наступним поєднанням гравців: Тер Штеген, Піке, Фермален, Жорді Альба, Пауліньо, Ракітіч, ​​Бускетс, Роберто, Іньєста, Суарес, Мессі.В матчі «Реал» - «Барселона» гратимуть футболісти від «Реала»: Кейлор Навас, Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело, Кроос, Модріч, Каземіро, Ковачич, Кріштіану Роналду, Бензема. Також відомий склад "Барселони". Ернесто Вальверде відповів наступним поєднанням гравців: Тер Штеген, Піке, Фермален, Жорді Альба, Пауліньо, Ракітіч, ​​Бускетс, Роберто, Іньєста, Суарес, Мессі ... ДЕТАЛЬНІШЕ →

«Барселона» розгромила «Депортіво» незважаючи на незабитий пенальті Мессі

У поєдинку 16-го туру Ла Ліги «Барселона» розібралася з «Депортіво». У ворота гостей влетіло 4 м'ячі: дублями відзначилися Луїс Суарес і Паулінью. На 70-й хвилині форвард каталонського клубу Ліонель Мессі не втілила пенальті. «Барселона» продовжує лідирувати в турнірній таблиці, а «Депортіво» йде на 17-му місці. Незважаючи на незарахований гол, Суарес у зустрічі з «Депортіво» відзначився ... ДЕТАЛЬНІШЕ →

Футболісти «Барселони» перемогли «Севілью» в 600-му матчі Ліонеля Мессі

Сьогодні форвард «Барселони» Ліонель Мессі грає власний 600-й матч у складі каталонського клубу - в 11-му турі Прімери проти «Севільї». У другому таймі Гвідо Пісарро зміг зрівняти рахунок гри, проте вже на 65-й хвилині Алькасер оформив дубль. Після перерви «Севілья» активніше пішла вперед і це принесло результат. Голи: Алькасер, 23 (1: 0). Пако Алькасер, 65 (2: 1). «Барселона»: тер ... ДЕТАЛЬНІШЕ → За матеріалами: newsler