Барка закінчила після нових пропущених балів (відео + галерея)

Чемпіон Іспанії Барселона відступив від лідерства в грунті після розіграшу 1: 1 на турнірі Валенсія у здоровій битві восьмого раунду. The Ернесто Вальверде Забив четвертий матч поспіль чемпіонату без перемоги і відступив на перше місце на Севілья . Каталанці отримали легкий гол у другій хвилині, реалізований Esekiel Garray . У 23-му Ліонель Мессі набрав за 1: 1. До кінця, "Los Cules" мали перевагу в іграх, але вони не створили достатньо висот проти жорсткої команди Valencien. Таким чином, перед перервою національних команд, Севілья є лідером з точкою перед Барселоною і Атлетико Мадрид, і два перед Реал Мадрид, Еспаньол і Алавес.

@@@ @@@

Трохи більше хвилини після початку гри господарі були схвильовані. Після завершення кута, Вермелен зробив помилку, і Піке не був готовий і ненавмисно продовжив м'яч у далекий промінь. Номер 3 практично допомагає Ессехелю Гарраю, який забив зовсім один перед воротами - 1: 0.

@@@ @@@

Кажани продовжували серйозно ставити під загрозу двері іспанського чемпіона. На шостій хвилині Гонсало Гедеш прийшов праворуч і витягнув Гамайро в штрафну. Дев'ять тримали м'яч і передавали його Батшуаю, який дуже небезпечно стріляв по пучку. Через хвилину до дверей пішов новий постріл Марк-Андре Стеген . Joffrey Kondogbia він повернув м'яч з веселки і не дійшов до нього.

@@@ @@@

У 12-ій 50-мільйонній купівлі Валенсії, Гедез залишився з травмою і з'явився в грі Денис Черишев . Секунди пізніше "moose" мали ще один потужний напад зліва. М'яч прийшов до Батшуай, який вистрілив у 19 метрів - Тер Стеген стежив за ситуацією і потрапив після літака. Каталанці поступово заспокоїлися і взяли гру вперед. У 19-му Луїс Суарес узяв м'яч у середній зоні навколо своєї лінії і спробував далеку удару. Воротар Чистий пішов вперед, але виступ Уругваю був непоганий. У 21-му Артур і Куттіньо добре грали на лівій стороні штрафного майданчика, колишнього футболіста Ліверпуль шукаючи продовження до дуги штрафного, м'яч прийшов до Лео Мессі, який стріляє 20 метрів в руки Net. 22-й Луїс Суарес вимагав пенальті. Суддя Гонзалес Гонзалес пройшов ситуацію, і VAR також призупинився, і суперечлива ситуація залишилася в минулому.

@@@ @@@

У 23-му на сцену вийшов геній Мессі. Аргентинці зробили подвійний поєдинок з Луїсом Суаресом, після чого потужним ударом Лео 20 метрів знизилася мережа Мережі - 1: 1.

Після гола Блаугранас продовжував грати активніше і шукав «біло-чорну» оборону. Хлопчики Марцелліно рідко залишали свою половину м'ячем у своїх ногах. Барка серйозно затягнув кільце навколо штрафного поля суперника.

@@@ @@@

У 38-му Гамайор потрапив у небезпеку навколо штрафного, де Черишев добився м'яча, але був заблокований в страйку. Далі йде Хосе Гайя - справжня "ракета", яка пробиває повз променя з немислимою швидкістю. Наприкінці полуперіоду команда Валверде пройшла навколо штрафного майданчика свого засудженого суперника, але не отримала ще одного небезпечного удару.

@@@ @@@

У 47-му, Cherishev вистрілив дуже привабливо з зовнішнім фліп з дуги, і Ter Stegen спостерігав м'яч проходять небезпечно вздовж правої перехрестя. У 50-му Коутіньо він кинув м'яч між ніг Крістіано Пічіні і зробили відплату, що не заважало Мережі. У 55-му Мессі, Суарес і Альба грали дуже добре в штрафній зоні, і атака закінчилася масовим ударом у Мессі з маленького куточка, де воротар тримав м'яч у руках.

@@@ @@@

58-й Kouttinho взяв м'яч з ніг Денні Парехо Капітан господарів тримає бразильця за сорочку, а коли він намагається вийти, Філіп ударяє свого суперника рукою по обличчю. Суддя Гонсалес Гонсалес показав обидві жовті картки. У 61-му пресі "кажанів" вони дозволили їм взяти м'яч і організувати небезпечну атаку - закінчуючи ударом по промені Гамайера.

@@@ @@@

У Барселоні був м'яч, але дуже важко було дістатися до дверей Нето. У середині половини Марселоно вивіз Гамаро і випустив іспанського національного Родріго. У 72-му, Мессі була надана можливість стріляти з прямого штрафного удару, хоча і трохи далі від своєї улюбленої позиції. Аргентинці поклали силу у виконанні і відправили м'яч на балку. У 75-му Los Cules вони побудували казкову акцію: Луїс Суарес знайшов Мессі, який технічно приніс Кутіньо і перед самим бразильцем вистрілив у вісім ярдів від воріт, і Хосе Гайя зумів вилетіти.

@@@ @@@

78-й Луїс Суарес просив покарання, стверджуючи, що його відсунули назад. У 80-ті Серхіо Бускекс Перейшовши до Мессі, він освоїв груди і обстріляв близький промінь назовні. Тільки до 84-го Валверде він зробив свою першу зміну: Усман Дембеле для Kouttinho. У 87-му, Мессі підняв швидкість і вирушив у штрафну, де його зупинив Гарей. До кінця, "синьо-червоний" буквально об'їжджав двері свого противника без успіху. Таким чином, Барселона вибуває в короткому перерві на другому місці після того, як Севілья скористається неправильними рухами каталонців і Реала. Валенсія має шість розіграшів восьми матчів у Ла Лізі.