Барселона - Спортинг 1 березня 2017 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 21:30 (мск) - Іспанія, Прімера 2016/2017, 25 тур на Soccer.ru

90 + 3 '

"Барселона" здобувають дуже легку перемогу над "Спортингом", відправивши 6 м'ячів в ворота Куельяра. Нехай і на час, але виходять на перший рядок в таблиці каталонці, ну а ми звертаємо свої погляди на матч "Реала" з "Лас-Пальмасом". Ви можете визначити кращих гравців матчу на "Камп Ноу". Коментував для Вас Роман Земко. Залишайтеся на "Соккер.ру"!

90 + 2 '

Звучить фінальний свисток! Матч завершено!

90 + 1 '

Неймар намагався пройти відразу крізь двох суперників на кордоні чужій штрафній, але за правилами обікрали бразильця "червоно-білі".

90 '

Ого! Навіщо щось 2 хвилини додав до основного часу Хосе Санчес.

89 '

Після подачі з лівого флангу від Дениса Суареса зловив м'яч в руки Куельяр, а потім потужним ударом послав його в центр поля, де підбір залишився за "синьо-гранатовими".

88 '

Відігрався в "стінку" на правому краю чужого штрафного Ракітіч з Роберто, Серхі віддав відповідну передачу на Івана, який виявився на кордоні чужий воротарської і з неймовірною силою вколотив м'яч у сітку, прошив руки Куельяра!

87 ' 87 '   86 ' 86 '

Неймар віддав тонку передачу в штрафну "Спортинга" на Роберто, але у відповідь пас вийшов, м'яко кажучи, нікчемним - перехопили м'яч захисники "Спортинга".

85 '

Наближається до завершення зустріч на "Камп Ноу". До кінця основного часу залишається трохи більше 5-и хвилин, і є сумніви, що додасть навіть одну хвилину Хосе Санчес.

84 '

Неймар прострілив небезпечно з лівого краю чужого штрафного на дальню штангу, куди набігав Пако Алькасер, але не встиг замкнути передачу бразильця 17-ий номер "Барселони".

83 '

Порушує правила в атаці Пако Алькасер, огрів він по нозі капітана "Спортинга" Касесе.

82 '

Маскерано закинув м'яч з центру на хід Алькасера, але того випередив Хуан Родрігес, вибивши "сферу" за лицьову - кутовий.

81 '

Альба потужно пробив з лінії штрафної в штангу, але вже після того, як підняв прапорець боковий арбітр. Але ж помилився лайнсмен, не було положення "поза грою" у Жорді!

80 '

Свого задоволення грає "Барселона". У другому таймі лічені рази наближалися у чужій штрафній футболісти "Спортинга".

79 '

Неймар підкараулив "сферу" на лівому краю чужого штрафного після того, як невдало вибив її з воротарської "Спортинга" Хуан Родрігес. Зльоту потужно пробив бразилець, але м'яч полетів помітно лівіше створу.

78 '

Небезпечно! Ракітіч приклався з-за меж штрафного майданчика у правий від себе кут, і в красивому стрибку витягнув м'яч з-під самої штанги Куельяр!

77 '

Ракітіч з правого флангу робив подачу в центр штрафного "Спортинга", де абсолютно нікого не було з гравців в синьо-гранатових формі. В контратаку гостям, зрозуміло, втекти не вдалося.

76 ' 76 '   75 ' 75 '

Розрізану передачу в сторону Алькасера ​​зробив Неймар, але до м'яча не дістався Пако - трохи раніше вибив "сферу" за лицьову Бабен.

74 ' 74 '   73 ' 73 '

Гомеш прострілив з правого флангу на ближній кут воротарського, де зустрівся з м'ячем Пако Алькасер, але пробити йому завадив Хуан Родрігес. Кутовий заробили каталонці.

72 '

Неймар змістився з лівого флангу ближче до центру і пробив у створ воріт Куельяра. Слабенько летів м'яч, в руки його спокійно забрав воротар "Спортинга".

71 '

Поки футболісти "Барселони" продовжують катати м'яч в центрі поля, чергові заміни готують наставники обох дружини. Можливо, і Неймара тепер замінить Луїс Енріке.

70 '

Могли каталонці тікати 3 в 3 в контратаку, але якось незграбно в центрі поля зіграв Ракітіч, ​​намагаючись відразу віддати передачу на відкривається по правому флангу Рафінью. М'яч перехопили Хіхонці.

69 '

Серхіо Альварес намагався з лівого флангу навісити в штрафну Тер Штегена, але спокійно заблокував подачу 6-го номера Андре Гомеш.

68 '

Кастельяно грубувато підкосив на своєму фланзі оборони Неймара. Поговорив із захисником "Спортинга" Хосе Санчес, жовту картку давати не став.

67 '

Намагаються створити хоч якусь подобу позиційної атаки Хіхонці, але задоволені швидко повертають собі м'яч каталонці.

66 '

Неймар шикарно пробив в обвід «стінки» в ближню "дев'ятку"! Удар вийшов і точним, і потужним - без шансів для голкіпера! Намагався вже за лінією вибити м'яч рукавичкою Куельяр, але все одно "круглий" опинився в сітці!

65 ' 65 '   Неймар   (11) - 5: 1   Прекрасно виконав штрафний удар Неймар Неймар (11) - 5: 1
Прекрасно виконав штрафний удар Неймар! П'ятий м'яч забивають у ворота Куельяра каталонці! 64 '

Мессі пішов, тепер є можливість проявити себе в повній мірі іншим гравцям. Ракітіч красиво намагався обвести суперника, прокинув "сферу" тому між ніг. Довелося фолити Хуану Родрігесу прямо перед своїм штрафним.

63 '

Далекий удар завдав Ракітіч. М'яч полетів у бік трибуни - далеко від створу.

62 '

Продовжують катати м'яч на абсолютно всіх ділянках поля "синьо-гранатові". Відсоток володіння м'ячем: 72-28%.

61 ' 61 '   60 '   59 ' 60 ' 59 '

Який же все-таки майстер Ліонель! Всі очікували гарматного удару від Мессі, а він елегантно перекинув "стінку", але на жаль для вболівальників "Барселони" м'яч ледь торкнувся хрестовини і полетів за лицьову!

58 '

Денис Суарес заробив небезпечний стандарт перед самою штрафний "Спортинга". Неймар і Мессі стоять біля м'яча.

57 '

Кутовий заробили гості біля воріт Тер Штегена: подачу з кута поля виконав Кастельяно, пробив головою Бабен, але м'яч полетів помітно вище створу.

56 '

Готує другу заміну Рубі: вже виходить настанови від тренерського штабу "Спортинга" Ісма Лопес.

55 '

Невдало розіграли стандарт каталонці, виніс м'яч зі своєї штрафної Бабен, а потім Пако Алькасер виявився в положенні "поза грою", коли другим темпом розвивали свою атаку господарі.

54 ' 54 '   53 ' 53 '

Дозволяють собі каталонці і назад відкотити м'яч на Тер Штегена, щоб і той взяв участь в можливо черговий гольовий атаці.

52 '

Продовжує "Барселона" кружляти з м'ячем перед штрафній суперника, намагаючись мало не закотити його в порожні ворота "Спортинга".

51 '

Ух! Міг тепер і сам забити Мессі! Приклався зі своєї робочої лівої ноги Ліонель з кордону чужій штрафній, м'яч зачепив по дорозі Бабена і ледь не прошмигнув у лівий кут воріт Куельяра! Поруч зі штангою просвистів футбольний снаряд!

50 '

Мессі обікрав суперника на підступах до чужого штрафного, увірвався в неї і зробив передачу на хід Пако, якому залишалося тільки в очній дуелі переграти Куельяра - з цим завданням впорався Алькасер, пробивши в правий від себе кут!

49 ' 49 '   48 ' 48 '

Запрацювали на чужій половині поля штрафний удар гості, пішла подача зі стандарту в штрафну "Барселони", з якою спокійно впоралися господарі.

47 '

У обох дружин відбулися заміни в перерві. Зовсім не був помітний в першому таймі Дуглас, вийшов на його місце Віктор Родрігес в складі "Спортинга". Луїс Енріке ж береже Луїса Суареса, на місце якого вийшов Пако Алькасер.

46 ' 46 '   46 '   46 ' 46 ' 46 '

Другий тайм розпочався! Розвели з центру каталонці.

45 + 3 '

Цілком передбачувано розвиваються події в матчі на "Камп Ноу". "Барселона" тричі вразила ворота Куельяра вже в першому таймі, повністю контролює хід гри, дозволяючи собі з лінню ставитися до оборонних дій, ніж один раз і скористалися гості. Слабо віриться в те, що зможуть Хіхонці відвезти хоча б один бал, але в футболі адже трапляється всяке ... Шановні користувачі "Соккер.ру", діліться своїми прогнозами на другий тайм в коментарях до матчу.

45 + 2 '

Звучить тривалий свисток! Команди вирушають на перерву! Поки футболісти будуть відпочивати, Ви можете погортати нові записи в блогах .

45 + 1 ' 45 + 1 '   45 ' 45 '

Одну хвилину додає Хосе Санчес до першого тайму, яку "Барселона", судячи з усього, проведе в останній атаці.

44 ' 44 '   43 ' 43 '

А тепер вже біля інших воріт виникає момент! Неймар продемонстрував відмінну швидкість, пішов на ривку від Кастельяно, змістився фактично в упор з воротарем, але Куельяр прочитав маневр бразильця і ​​ногою відбив "сферу", яку Неймар направляв в дальній кут!

42 '

Моментище! Бурги все зробив сам для себе! 14-ий номер "Спортинга" скористався вільною зоною на правому фланзі оборони "Барси", змістився в центр, залишивши в дурнях Бускетса і Маскерано, потім пробивши в дальній кут - в стрибку витягнув м'яч Тер Штеген!

41 '

Ого! Умтіті виявився на позиції центрального форварда і намагався замкнути навіс Неймара з лівого флангу. Випередив француза Куельяр, забравши м'яч в руки.

40 '

Неймар накрутив на лівому краю чужого штрафного Кастельяно, не подивився, що за ним вже немає Мессі, а підбіг Дуглас, та віддав м'яч супернику.

39 '

Луїс Суарес сходу пробив майже з лінії чужого штрафного після передачі від Рафінья. Удар вийшов точний, але несильний - бачив політ м'яча Куельяр і забрав його намертво.

38 '

Денис Суарес порушує правила в центрі поля проти Кастро. Стандарт на користь "червоно-білих".

37 '

Елдерсон не підпускає до м'яча Рафінью, якого підключав по правому флангу до атаки Ракітіч. Від воріт виб'є "сферу" Куельяр.

35 '

Тепер вже остаточно зрозуміло, що "Барселона" грає в три захисника. Чітко це видно по телевізійній картинці.

34 '

Сміливіше атакують гості, але Маскерано стоїть стіною. Через лівий фланг намагалися пройти вперед Хіхонці, але вже в третій раз за останні кілька хвилин Хав'єр перериває атаки "Спортинга".

33 '

Знову жорстко грає в підкаті Маскерано, і знову не фіксує фол з боку аргентинця арбітр. Дісталося Бурги, якому допомагають прийти в себе медики "Спортинга".

32 '

Маскерано в ідеальному підкаті відібрав "сферу" у Кастро, від якого ще футбольний снаряд покотився за лицьову. Від воріт виб'є м'яч Тер Штеген.

31 '

Каталонці відпрацьовують гру в пас на своїй половині поля, чекаючи, коли хтось із тріо "Мессі-Суарес-Неймар" відкриються попереду.

30 '

Відсоток володіння м'ячем до 30-го хвилині матчу: 71-29% на користь "Барселони", зрозуміло. Звична картина, коли хтось приїжджає на "Камп Ноу".

29 '

У положенні "поза грою" виявився на правому фланзі атаки "Спортинга" Мануель Кастельяно. Відверта помилка бокового арбітра, офсайду не було і в помині.

28 '

Продовжують каталонці кружляти над штрафний "Спортинга", Бабен цього разу впевнено грає на винос, вибиваючи м'яч куди по-далі в аут.

27 '

Не забарився закид з правого флангу в штрафну "Спортинга", де невдало головою на винос зіграв Бабен, хоча ніхто йому не заважав - Луїс Суарес підстеріг "сферу" і зльоту вколотив її під саму штангу метрів з 13-и!

26 ' 26 '   Суарес Луїс   (9) - 3: 1   Втретє дістає сферу зі своїх воріт Куельяр Суарес Луїс (9) - 3: 1
Втретє дістає "сферу" зі своїх воріт Куельяр! Гол забиває Луїс Суарес! 25 '

Удар від воріт виконуватиме Куельяр. Мессі намагався забезпечити м'ячем Луїса Суареса НЕ лівому краю штрафного "Спортинга", але уругваєць не встиг за футбольний снарядом.

24 ' 24 '   23 ' 23 '

Позиційну атаку через центр проводять каталонці. Мессі пішов від одного, другого, а потім отримав поштовх у спину від Бурги. Стандарт на користь "Барселони".

22 '

Все геніальне просто, як то кажуть! Якось вже зовсім не пручалися в обороні каталонці, пройшла звичайна передача Бурги на Альвареса, який вийшов один на один з Тер Штегеном і пробив в штангу, а першим на добиванні виявився Кастро! Умтіті просто стояв і спостерігав за тим, що відбувається.

21 ' 21 '   Кастро Карлос   (9) - 2: 1   Ось це так Кастро Карлос (9) - 2: 1
Ось це так! Будемо вважати, що з'являється інтрига в нашому матчі! Гол забиває Кастро! 2-1! 20 '

Ух! Який же момент створює для своїх партнерів Мессі! Шикарну передачу зовнішньою стороною стопи видав Ліонель на правий кут воротарського, де відкрився Рафінья, який прострілив на дальню штангу, хоча міг і бити ... Неймарр не встиг замкнути простріл співвітчизника в порожній кут воріт!

19 '

Чергову позиційну атаку готують підопічні Енріке. Через лівий фланг йдуть вперед каталонці, де дуже активний Неймар.

18 '

Умтіті не дає заснути в воротах Тер Штегену, віддаючи тому пас. Далі Елдерсон дуже активно пресингував Рафінью, призначив стандарт на користь "Барселони" головний арбітр.

17 '

Дуглас тепер уже намагався на правому фланзі зачепитися за м'яч, але Альба на пару з Бускетсом витіснили свого колишнього одноклубника разом зі "сферою" за бокову.

16 '

Досить бездарно розіграли "корнер" у чужих воріт гості. Альварес віддав передачу на партнера, який під пресингом все того ж Маскерано повернув "сферу" Серхіо, а той не встиг вибігти з офсайду.

15 '

Вдалося гостям заробити стандарт біля воріт Тер Штегена. Елдерсон виконував простріл з лівого флангу, але завадив йому Маскерано.

14 '

Дуже легко футболісти "Барселони" отримують м'яч один від одного практично на будь-якій ділянці поля. Притиснулися до своєї штрафної "червоно-білі".

13 '

Чи то ще буде, як то кажуть! Продовжує "Барселона" повністю контролювати хід зустрічі, перекочуючи м'яч в центрі поля.

12 '

Знову уникають положення "поза грою" господарі поля: Неймар віддає розрізану оборону "Спортинга" передачу по низу на Луїса Суареса, який обводить воротаря і майже з нульового кута закочує "сферу" в порожній створ! Гол записали на Родрігеса, який намагався вибити м'яч, а в підсумку торкнувся його перед тим, як той влетів у ворота - автогол.

11 ' 11 '   Родрігес Хуан   (29) - 2: 0 (А)   Чи не відкладають справу в довгий ящик каталонці Родрігес Хуан (29) - 2: 0 (А)
Чи не відкладають справу в довгий ящик каталонці! Не минуло й двох хвилин, як рахунок стає "2-0"! Луїс Суарес тепер уже демонструє свою техніку! 10 '

Помилилися захисники "Спортинга" зі створенням офсайдної пастки, Маскерано виконав ідеальний закид на Мессі, який виявився абсолютно один перед Куельяром і головою перекинув воротаря!

9 ' 9 '   8 ' 8 '

Усією командою відійшов "Спортинг" на свою половині поля. Очікувано другим номером грають "червоно-білі", намагаючись перекривати всі вільні зони.

7 '

Серхіо Альварес намагався з центру поля віддати передачу на хід Карлосу Кастро, але у відвертому положенні "поза грою" був форвард "Спортинга". Навіть не смикнувся в сторону м'яча 9-ий номер гостьової дружини.

6 '

Складно зрозуміти, за якою схемою сьогодні грають каталонці. Експериментує зі складом Луїс Енріке, і складається відчуття, що "Барселона" діє в незвичному для себе стилі - в три захисника: Бускетс грає глибоко ззаду, а Рафінья і Альба виконують роль латераль.

5 '

Повільну позиційну атаку починають підопічні Енріке. На своїй половині поля ведуть перепасовку каталонці.

4 '

Ракітіч порушив правила в атаці проти Бурги. Встиг гравець "Спортинга" вибити м'яч з ніг хорвата, який готувався завдати дальній удар.

3 '

Атака "Барселони" закінчилася більш акцентованим ударом Рафінья, який правого краю чужого штрафного намагався закрутити "сферу" з лівої ноги в дальню "дев'ятку" - вище воріт полетів м'яч.

2 '

Перші хвилини матчу в атаці проводять Хіхонці. Елдерсон навісив в центр штрафної "Барселони", де намагався з незручного становища пробити по воротах Карлос Кастро - м'яч полетів у бік кутового прапорця.

1 '

Матч розпочався! З центру поля м'яч в гру ввели гості!

0 '

Хіхонців сьогодні не зможуть допомогти дискваліфікований Хорхе Мері і травмований Даніель Н'Ді.

0 '

У складі "Барселони" виразно точно не вийдуть Жеремі Матьє і Алейш Відаль через травми. Під питанням вихід на поле Хав'єра Маскерано і Арда Турана.

0 '

У минулому сезоні "Спортинг" якимось дивом залишився в Ла-Лізі, буквально в останньому турі завоювавши 17-ту сходинку, таким чином відправивши до Сегунди "Хетафе". Схоже, що "червоно-білим" і цього разу уготована така ж доля. Поки що Хіхонці знаходяться в зоні вильоту, зі скрипом набираючи бали і намагаючись не відставати від "Депортіво" і "Леганесі" (команди розташовуються на 17-му і 16-му місцях відповідно). У 24-му турі "Спортинг" зіграв внічию з "Сельтою" (1-1), хоча по ходу зустрічі вів у рахунку і міг розраховувати на 3 бали, замість одного. Однак сталося видалення захисника Хорхе Мері, ніж тут же скористалися галісійці і зрівняли цифри на табло.

0 '

З кожним туром Ла-Ліги гонка лідерів все більше загострюється, викликаючи непідробний інтерес не тільки у справжніх любителів іспанського футболу, а й у нейтральних уболівальників! Мадридський "Реал" випереджає на один бал "Барселону", при цьому маючи гру в запасі, але не так далеко від одвічних титанів світового футболу знаходиться і "Севілья" під керівництвом Хорхе Сампаолі, чиє ім'я активно пов'язують з тренерським містком "синьо-гранатових" вже в майбутньому сезоні. Поки не зовсім зрозуміло, в якому стані знаходиться каталонська дружина, і чи пройшов так званий "лютневий синдром" у "Барселони". Після катастрофи в Парижі в грі з ПСЖ в рамках Ліги Чемпіонів (4-0) команда Луїса Енріке здобула в рідних стінах непереконливу перемогу над скромним "Леганесі" (2-1), але вже в минулий уїк-енд "Барселона" показала характер в грі з "Атлетіко" на "Вісенте Кальдерон", в наполегливому поєдинку здолавши "матрацників" з рахунком 1-2. Зовсім скоро дізнаємося, з яким моральним і фізичним настроєм вийдуть Мессі і компанія на матч зі "Спортінгом", але, варто відзначити, що в якому б стані не знаходилися каталонці, обігравати хіхонців перед рідними трибунами вони просто зобов'язані.

0 '

Вітаємо всіх любителів іспанського футболу на "Соккер.ру"! Сьогодні в рамках 25-го туру Ла-Ліги "Барселона", яка продовжує погоню за лідируючим мадридським "Реалом", на "Камп Ноу" прийме хіхонського "Спортинг", який вже з Ласіна Траоре в складі відчайдушно бореться за збереження прописки в елітному іспанському дивізіоні . У минулому календарному році "червоно-білі" і "синьо-гранатові" зустрічалися між собою 3 рази, і у всіх трьох матчах каталонці перемагали. Сумарна різниця забитих і пропущених м'ячів в цих протистояннях вражає: 14-1 на користь "Барселони". Насилу віриться, що Хіхонці зуміють і в майбутньому матчі з підопічними Луїса Енріке відвезти хоча б 1 бал, проте у футболі часом відбуваються найнесподіваніші речі, за що ми його і любимо. Текстову онлайн-трансляцію для Вас проведу я, Роман Земко. Стартовий свисток пролунає о 21.30 за московським часом. НЕ пропустіть!