Дебют Мартіно вдався. "Барселона" - "Леванте" - 7: 0. Прімера. 1 тур / Новини / Чемпіонат Іспанії з футболу онлайн / Футбол / Спорт-Експрес в Україні

У 1-му турі чемпіонату Іспанії "Барселона" розгромила "Леванте" з рахунком 7: 0.

Лідер атак каталонців Ліонель Мессі відзначився дублем, в той час як дорогий новачок Неймар, вийшовши на поле на 64-й хвилині, відзначитися не зміг.
"Барселона" - "Леванте" - 7: 0 (6: 0)
Голи: Санчес, 3 (1: 0). Мессі, 12 (2: 0). Дані Алвес, 24 (3: 0). Педро, 26 (4: 0). Мессі, 42, з пенальті (5: 0). Хаві, 45 (6: 0). Педро, 73 (7: 0).
"Барселона": Вальдес, Дані Алвес, Піке, Адріано, Маскерано, Бускетс, Фабрегас, Хаві, Педро (Тельо, 76), Санчес (Неймар, 64), Мессі (Іньєста, 71).
"Леванте": Навас, Лопес, Наварро, Родас, Хуанфран, Пінту (Пальярдо, 46), Сімау (Ель-Адуа, 46), Ель-Жар (Іваншиц, 64), Гарсія, Ксуметра, Барраль.
Попередження: Неймар, 88. - Ель-Адуа, 50. Родас, 68. Ксуметра, 78.

Херардо Мартіно, який замінив Тіто Віланова на посаді головного тренера "Барселони", матчем з "Леванте" треба було почати свою офіційну історію біля керма каталонців. Аргентинського фахівця знали і знають далеко не всі любителі футболу, як у всьому світі в цілому, так і в Іспанії зокрема, а тому, мало хто знав, що чекати від цього тренера і його набагато більш зоряної команди. Товариські матчі серйозними відповідями на наявні питання не стали, а ось перша офіційна гра мала шанси нього трохи відкрити цей таємний завісу.
Принаймні, саме так вважала іспанська преса напередодні матчу "Барселони" і "Леванте". Рівень суперника, який не тільки втратив ряд гравців основного складу, але і позбувся творця успіху останніх років головного тренера Хуана Ігнасіо Мартінеса, дозволяв каталонцям спокійно розраховувати на перемогу, а тренеру - на вдалий дебют на очах у всієї футбольної громадськості. Однак, навіть статус беззаперечно фаворита, яким він був у "Барселони", не робив матч менш цікавим. У тій ситуації, в якій опинився каталонський клуб після оголошення про відхід Тіто Віланова на лікування та запрошення Мартіно, цікава кожна гра "блаугранас" на чолі з аргентинським фахівцем. Зараз все, що пов'язано з Тата - за великим рахунком загадка, а тому, і дуже цікаво.
Але дебют матчу на "Камп Ноу" не приніс ніяких сюрпризів - "Барселона" в абсолютно традиційному своєму стилі розпочала зустріч і досить швидко відкрила рахунок. Каталонці розіграли комбінацію у чужій штрафній з пасом на третього, яким виявився Фабрегас: Сеск НЕ поскупився і покотив на Санчеса. Алексіс в минулому сезоні не забивав з самих різних позицій, але на цей раз він був точний - 1: 0!
Гол нічого не змінив, господарі продовжили розгортати суперника, швидко визначивши в ворота "Леванте" і другий м'яч. На цей раз в ролі асистента виступав Педро Родрігес, блискуче віддав під удар Мессі, який розстріляв Кейлор Наваса - 2: 0! Неймар, який почав поєдинок на лаві запасних, посміхався і аплодував.
Тільки після того, як рахунок подвоївся, "Леванте" вперше зумів вибратися на чужу половину в спробах хоч щось організувати в контргру. Вийшло, звичайно, не кращим чином і довелося бігти назад, де легше не ставало. В середині тайму Мессі на фланзі пресингом змусив помилитися Наварро, пішла звична карусель в штрафній і точний удар Дані Алвеса, зреагувала на добивання - 3: 0! Не стали тягнути каталонці і з четвертим: Мессі видав пас-цукерочку Педро, а той з кута штрафного пробив у стилі великого Тьєррі Анрі - 4: 0!

Левантійці, при такій грі в обороні і при такому настрої суперника, були приречені. У кінцівці тайму "Барселона" ще двічі вразила ворота Наваса, на якого було шкода дивитися. З пенальті відзначився Мессі, оформивши дубль - 5: 0, а під самий перерву відзначився Хаві: Ернандес вийшов на закид з глибини і прокинув ігровий снаряд повз голкіпера - 6: 0!
У другому таймі практично нічого не змінилося, з тією лише поправкою, що каталонці вже були не настільки по-футбольному голодні. "Леванте" абияк намагався відбиватися, каталонці продовжували плести павутину атак, поки на брівці розминався Неймар. У рамці гостей невтомно працював Кейлор Навас, до якого серед "жаб" було найменше претензій, регулярно рятуючи команду Хоакіна Капарроса. Якісь моменти втрачали і самі господарі, вже без прямої участі голкіпера.
Показати себе, та на інших подивитися з поля "Камп Ноу" Неймара було дозволено після закінчення години гри, коли той змінив Алексіса Санчеса. Але відзначився сьомим точним ударом в стані каталонського клубу зовсім не Неймар, а Педро. "Барселона" скористалася черговим провалом в обороні гостей, а Сеск Фабрегас знову НЕ поскупився, подарувавши гол ще й Родрігесу - 7: 0!
Кураж "Барселони" нікуди не подівся, Неймар вже збирався святкувати перший офіційний гол, але Навас в черговий раз віддувався за всю Левантійському команду. У підсумку, бразильцеві так і не судилося забити, але навряд чи кого-то в стані "блаугранас" це засмутило.
7: 0 - дебют Мартіно вдався.