Манчестер Сіті - Барселона 1 листопада 2016 пряма онлайн трансляція матчу почнеться о 22:45 (мск) - Ліга чемпіонів 2016/2017, 4 тур на Soccer.ru

90 + 4 '

"Манчестер Сіті" бере реванш у "Барселони" за розгромну поразку в гостях, обігруючи підопічних Енріке з рахунком 3-1. Так, це не "4-0", але якщо згадати, що на виїзді англійська команда грала 20 хвилин вдесятьох, за які отримала дві пробоїни від Мессі, то сьогоднішні підсумкові цифри на табло виглядають більш ніж гідними. Ліонель зміг відзначитися і на "Етіхад", і взагалі каталонці зразково провели майже 40 хвилин матчу зі стартового свистка, але гол перед перервою в результаті помилки Роберто повністю перевернув хід гри. "Городяни" могли набити сітку воріт Тер Штегена в другій половині набагато більше, ніж двома м'ячами, але десь швидкості не вистачало господарям поля в завершенні атак, а десь - холоднокровності. Гюндоган в черговий раз робить дубль, прекрасний матч провели Агуеро, Сілва, та й вся команда Гвардіоли в цілому. "Соккер.ру" пропонує вам вибрати кращих футболістів цієї зустрічі на ваш погляд. Текстову онлайн-трансляцію вів Роман Земко. Всього доброго, до нових зустрічей!

90 + 3 '

Матч завершено! Звучить фінальний свисток!

90 + 2 '

Дуже старався весь матч Агуеро, і зараз він намагався забити сам, прибираючи одного за одним захисників "Барси" на замаху, йдучи з флангу в центр, але не вдалося пробити Серхіо - Умтіті заблокував "постріл".

90 + 1 '

Шанувальники "Сіті" вже щосили співають пісні! Ні у кого немає сумнівів, що перемога в кишені у "городян".

90 '

Головний арбітр додає три хвилини до основного часу матчу. Неймар робить подачу в штрафну зі стандарту, головою пробиває Мессі (!), Але удар виходить слабкий і прямо в руки Кабальєро.

89 ' 89 '   88 ' 88 '

Намагаються гості повернути шанси на нічию, а Гвардіола в найближчій паузі готуватися освіжити лінію атаки, схоже. Стоїть біля бровки Ноліто.

87 '

Продовжують помічники Кашшаї вірно фіксувати "офсайди". Зараз становище "поза грою" виявилося у гравця в гостьовій формі.

86 '

Вчасно вийшов з воріт Кабальєро і випередив Мессі після того, як "сферу" на нього скинув Туран, вигравши "верх" у Стоунз.

85 '

Організовує своє позиційний наступ "Барселона". Обложили чужу штрафну підопічні Енріке.

84 '

У люті Гвардіола кричить на своїх підопічних, які в простій ситуації втратили м'яч у центральній лінії, віддавши його каталонцям.

83 '

В контратаку втекли "городяни", в результаті якої заробили лише аут на лівому фланзі - м'яч пішов від Бускетса.

82 '

Чи не вдалося забити Мессі зі штрафного, як це зробив Де Брюйне, та й позиція була, відверто кажучи, не найзручніша для левоногій - пробив Лео в "стінку".

81 '

Хитро відіграв у чужій штрафній Суарес, навмисно пішов на фол, на що купився головний арбітр і призначив стандарт на користь каталонців.

80 '

Жорстко зіграв в підкаті Маскерано проти Агуеро, але показує Кашшаї, що гра була в м'яч. Проте, лежить на газоні Серхіо і тримається за обличчя.

79 '

Продовжують розривати оборону гостей "городяни"! Сілва відразу двох обдурив на лівому фланзі, віддав передачу на Агуеро, який пробив з гострого кута в сітку із зворотного боку!

78 '

Між іншим, у відсотку володіння м'ячем "Сіті" помітно підігнав "Барселону": 41-59%.

77 ' 77 '   76 '   75 ' 76 ' 75 '

Гюндоган у другому матчі поспіль за "Сіті" оформляє дубль.

75 '

Тер Штеген активно висловлює свої претензії арбітру. На його думку, Агуеро рукою зіграв у штрафному "Барселони" під час гольової атаки "Сіті".

74 ' 74 '   73 ' 73 '

Підопічні Енріке заробили кутовий біля воріт Кабальєро. Вийшовши на заміну Хесус Навас відпрацював в обороні.

72 '

Складно вести боротьбу вгорі в чужій штрафній Сілві, а тому не склало проблем Умтіті вибити м'яч головою з володінь свого воротаря.

71 '

Стерлінг, хапається за голову, присівши на лавку запасних. Напевно, подумав Рахім про те, скільки ж м'ячів могло виявитися в сітці воріт Тер Штегена.

70 ' 70 '   69 ' 69 '

Готує другу заміну Пеп Гварідола: Хесус Навас скоро увійде в гру - черговий іспанець на газоні "Етіхад".

68 '

Кабальєро вибиває м'яч від своїх воріт далеко на чужу половину поля, де підбір виграли каталонці.

67 '

Стерлінг також відзначився небезпечним ударом по воротах "Барси", але до цього прапорець підняв бічний - "поза грою" було у Рахіма.

66 '

Це щось з чимось! Тепер уже Де Брюйне застав зненацька Тер Штегена своїм ударом у протихід голкіперу, але пощастило німцеві, що м'яч просвистів в сантиметрах від штанги!

65 '

Все зробив Суарес для Андре Гомеша, обігравши на правому краю штрафного захисника і віддавши передачу в центр на 21-го номера, який проігнорував відкривання Неймара зліва і пробив потужно в поперечину! З величезною силою встромився м'яч в каркас і відскочив у поле!

64 '

Везе "Барселоні"! Відразу два гравці не встигли за м'ячем на правому краю воротарського, щоб замкнути небезпечний простріл! Де Брюйне не дотягнувся, а для Стерлінга був занадто гострий кут!

63 '

Рідко таке буває, що Ракитича замінюють після 60-и хвилин гри, але сьогодні помітно, що Іван у другому таймі явно програє єдиноборства в центрі поля.

62 ' 62 '   61 ' 61 '

Активно керує своїми підопічними у бровки головний тренер "Манчестер Сіті", підказуючи нові установки після виходу Фернандо.

Активно керує своїми підопічними у бровки головний тренер Манчестер Сіті, підказуючи нові установки після виходу Фернандо

60 ' 60 '   59 '   58 ' 59 ' 58 '

Гвардіола готує першу заміну. Готується вийти на поле півзахисник Фернандо, який більше націлений на оборону, ніж атаку.

57 '

Сілва виконав небезпечну подачу в штрафну, яку головою в лівий кут намагався замкнути Агуеро! Поруч зі стійкою пролетів м'яч! Знову небезпечно!

56 '

Де Брюйне отримав по ногах від Бускетса поблизу штрафного гостей. Нагадаємо, що в минулий раз стандарт заробив також іспанець для суперників, після якого був забитий гол.

55 '

Мессі виявився в оточенні відразу трьох гравців "Сіті", але все ж примудрився зробити подачу на дальній кут штрафного Кабальєро, але не встиг там за "сферою" Ракітіч.

54 '

Не може поки "Барселона" перейти через центральну лінію, продовжують футболісти "Манчестер Сіті" своє позиційний наступ.

53 '

Влаштували навал господарі поля на штрафну Тер Штегена, в результаті якого міг відзначитися Отаменді! Виявився захисник на лівому куті воротарського і ледь не встиг замкнути навіс в порожній кут воріт "Барси"!

52 '

Де Брюйне святкує гол у ворота "Барселони"! На даний момент у "Манчестер Сіті" 7 очок набрано в групі "С".

51 ' 51 '   Де Брюйне Кевін   (17) - 2: 1   Награли на цей гол господарі, які дуже активно почали другий тайм Де Брюйне Кевін (17) - 2: 1
Награли на цей гол господарі, які дуже активно почали другий тайм! Де Брюйне потужно пробив зі стандарту в дальній кут, не очікував цього Тер Штеген явно і не встиг дотягнутися до м'яча! 50 '

Дуже небезпечний штрафний заробив Сілва у самих володінь Тер Штегена. Бускетс ззаду підштовхнув Давида, тут же свисток дав головний арбітр матчу.

49 '

Агуеро хороший не тільки в підіграванні! З-за меж штрафного потужно пробив Серхіо і ледь не потрапив в правий ближній кут! Поруч зі штангою м'яч пролетів!

48 '

Міг Стерлінг вивести "Сіті" вперед на самому початку другого тайму! Помилився знову Роберто, у якого чисто відібрали м'яч "городяни" - Агуеро своєю передачею вивів один на один Рахіма з воротарем, але погано прийняв "сферу" 7-ий номер і пробив у сітку із зворотного боку!

47 '

Замін в перерві не відбулися. Досить швидко забрали під свій контроль "сферу" гості, продовжують вони нарощувати перевагу щодо володіння м'ячем.

46 '

Другий тайм розпочався! "Городяни" розіграли м'яч з центра!

45 + 1 '

Накинулися з питаннями до головного арбітра зустрічі гравці і тієї, і іншої команди відразу після свистка на перерву. Треба сказати, що своїми рішеннями в декількох епізодах, Кашшаї дав нам їжу для роздумів. Чи був пенальті на Рахім Стерлінгу в самому дебюті зустрічі, або півзахисник у справі отримав "гірчичник" за симуляцію? Діліться своїми думками в коментарях до матчу: https://www.soccer.ru/matches/comments/1023839.shtml

45 '

Чи не додав нічого до першого тайму Кашшаї, команди вирушають на перерву! А поки футболісти будуть відпочивати, ви можете погортати нові записи в блогах: https://www.soccer.ru/blogs

44 '

Розіграли "корнер" Де Брюйне і Сілва, перший зробив подачу в чужу штрафну, але на дальній штанзі нікого не виявилося з гравців "Сіті".

43 '

Як же швидко вибігають з оборони в атаку "городяни"! Заробив Сабалета кутовий, який біжить подавати Сілва.

42 '

Мессі виявився в чужій штрафній після контакту із захисником "Сіті", але Кашшаї показав підніматися Лео, не було там фолу.

41 '

Буквально за дві хвилини могли попереду вийти "городяни"! Сілва організував відмінну ударну позицію для Фернандіньо, який пробив метрів з 8-ї до дальній кут, але м'яч пройшов поруч зі штангою!

40 '

Чи не збираються здаватися "городяни", що зараз наочно продемонстрував Ілкай Гюндоган!

Чи не збираються здаватися городяни, що зараз наочно продемонстрував Ілкай Гюндоган

40 '

Володіння м'ячем на користь "Барселони" просто переважна: 28-72 в процентному співвідношенні.

39 ' 39 '   38 ' 38 '

Другий кутовий поспіль біля воріт Кабальєро. Стоунз вибив м'яч головою за лицьову.

37 '

Поки що "Сіті" не вдається зробити який-то гідний опір каталонцям. Створюється враження, що "Барса" грає проти чергового рядового суперника з "Ла-Ліги".

36 '

Стає помітно, що "Барселона" починає кураж вже у штрафному майданчику "Сіті". Явно не на такий перший тайм розраховував Гвардіола, напевно.

35 '

Мессі робив простріл в дотик з лівого краю штрафного на Суареса, який виявився на лінії воротарського Кабальєро в повній самоті, але не зміг підлаштуватися під м'яч і пробити головою.

34 '

Неймар на лівому краю штрафного прибрав на замаху Отаменді, але не встиг пробити по м'ячу, так як тут же інші накинулися на бразильця і ​​відібрали "сферу".

33 '

Відразу 8 гравців "Сіті" прессингують гостей на чужій половині, але "синьо-гранатові" в пару передач виходять з-під тиску! Прекрасна робота в пас!

32 '

Суарес завалив за допомогою поштовху в спину на своїй половині поля Фернандіньо. Треба сказати, що в результаті минулого стандарту змогли каталонці втекти в гольову контратаку.

31 '

Через правий фланг йшла атака "Барселони", Мессі втратив м'яч, дозволивши відібрати його Стоунз, а потім аргентинець і сфолив проти захисника "Сіті".

30 '

Тер Штеген, звичайно, зовсім вже не боїться грати в пас на своїй половині поля, проте, іноді є і шлюб в його діях. Наприклад, в останньому епізоді він зробив м'який закид м'яча прямо в аут.

29 ' 29 '   28 ' 28 '

Неймар розкрутив на лівому краю Стоунз і знайшов можливість для удару з місця - Кабальєро встиг підставити рукавичку і перевести "сферу" на кутовий!

27 '

Умтіті побіг в атаку, опинився на лівому фланзі на чужій половині поля, не зміг він випередити Сабалета, а потім ще й фолити був змушений проти Гюндогана.

26 '

Упав на лівій бровці Дінь, але каталонці продовжили атаку, в результаті якої Мессі перетримав м'яч і виконав поганий пас на Гомеша.

25 '

Андре Гомеш виконав закид у штрафну господарів на Суареса, але вчасно з воріт вийшов Кабальєро і забрав "сферу" в руки.

24 '

Починається позиційний наступ "Барселони", лінія захисту вже близько хвилини перепасовуватися на своїй половині поля, а "городяни" не лізуть в відбір.

23 '

Де Брюйне розіграв "корнер" з Сілвою, в результаті чого м'яч опинився у Гюндогана, який пробив здалеку по центру - Тер Штеген на місці.

22 '

Неймар записує на свій рахунок вже 6-ий гольовий пас в 4-ох матчах Ліги Чемпіонів!

22 '

Ну що ж, чекаємо відповіді від "Манчестер Сіті"! Агуеро в першій же атаці заробив дебютний кутовий біля воріт Тер Штегена.

21 ' 21 '   20 '   19 ' 20 ' 19 '

Високо прессингують каталонці своїх суперників: Ракітіч буквально випхали Отаменді за бічну разом з м'ячем. Кашшаї поставив стандарт на користь "Сіті".

18 '

Майже минула для, так званого, швидкого гола. Обидві дружини грають обережно. Умтіті акуратно ставить корпус Агуеро і не пускає форварда "Сіті" до м'яча біля лицьової.

17 '

Рахім Стерлінг непогано закрутив м'яч, роблячи простріл з правого флангу, але Агуеро все одно не вдалося зустрітися з "сферою" швидше Тер Штегена.

16 '

Мессі змушений віддавати пас назад на Маскерано, який задумав класний закид по правому флангу на Роберто - правий захисник не встиг за м'ячем.

15 '

Часто зупиняє гру Віктор Кашшаї в центрі поля. Ніхто не хоче поступатися на цій ділянці газону, постійно фолят один проти одного гравці.

14 '

Відповідає тепер своїм фолом Маскерано, який збив у підкаті свого партнера по збірній Аргентини Серхіо Агуеро.

13 '

Сабалета порушив правила проти Неймара. Стандарт на користь "Барселони" у центральній лінії на лівому фланзі атаки гостей.

12 '

Де Брюйне тепер уже з центру поля розігнав атаку "Сіті", яка перейшла в позиційну після того, як Сілва довго приймав рішення кому віддати м'яч.

11 ' 11 '   10 ' 10 '

Груба гра пішла: Фернандіньо спочатку допоміг опинитися на газоні Бускетс в центрі поля, а потім ще й пішов в жорсткий підкат проти Ракитича. Як би не було це в помсту за фоли проти Стерлінга.

9 '

Дінь продовжує грати жорстко проти Стерлінга. Не встигає за Рахімом Люка, і дуже він близький до першого "гірчичнику".

8 '

Стерлінг прорвався на чужу половину поля, і збив його з ніг Дінь, явно порушуючи правила. Перервав перспективну контратаку француз, але Кашшаї не показав йому жовту, скільки б його не вмовляли футболісти "Сіті".

7 '

Хвилюється Кабальєро, допустив він зараз помилку при введенні м'яча від воріт, пославши його в аут.

6 '

Неймар з лівого флангу змістився в центр і виконав довгий переклад на Мессі, який намагався повернути "сферу" на протилежну брівку вже Діню, але той не встиг за м'ячем.

5 '

"Барселона" продовжує володіти м'ячем так, ніби й не закінчувався матч на "Камп Ноу". Господарі поля же чекають свого шансу для контратаки.

4 '

Намагався зараз Бускетс зовнішньою стороною стопи з центрального кола зробити точний пас на Суареса, який вривався у штрафну "Сіті", але Стоунз поставив спину уругвайцю, та й вчасно вийшов з воріт Кабальєро.

3 '

Розчаровано зітхнув Агуеро з усіма вболівальниками на трибунах, адже тільки вдалося йому вийти один на один з Тер Штегеном, як боковий арбітр підняв прапорець - "поза грою".

2 '

Контролюють "сферу" каталонці, організовуючи свою позиційну атаку. Здорово в підкаті зіграв Отаменді в своїй штрафній, перервавши передачу Андре Гомеша на Суареса.

1 '

Матч розпочався! З центру поля м'яч в гру ввели гості!

0 '

Нагадаємо, що "Барселона" незмінно перемагала "городян" у всіх очних зустрічах. Зовсім скоро дізнаємося, перервуть чи цю традицію підопічні Гвардіоли, або ж Мессі і компанія в черговий раз доведуть свою перевагу.

0 '

Уже згадувалося, що новий номер один "Сіті" Клаудіо Браво отримав в минулій зустрічі червону картку, а значить не зможе взяти участь в цій грі. Травмований Бакарі Санья, і вихід на поле Пабло Сабалети і Фабіана Делфа під великим питанням.

0 '

"Барселона" в цьому сезоні не може поки похвалитися звичної для неї стабільністю. Мабуть, однією з головних причин є почастішали травми у лідерів команди. Лавка у Енріке широка, але важко замінити повноцінно Мессі, наприклад, погодьтеся? Не варто турбуватися фанатам "блаугранас" - Лео здоровий і візьме участь в матчі, а ось ланка, сполучна атаку і оборону втратило Андреса Іньєсту. Що вже говорити про оборону, в якій не буде двох основних захисників Піке і Альби, та й запасний центрбек Матьє і дискваліфікований, і травмований. До видалення Браво в минулому матчі з "Сіті" англійська команда грала досить впевнено, контролювала м'яч і доставляла чимало проблем Тер Штегену. Можна бути впевненими, що малою кров'ю перемогу добути у "городян" буде неможливо, а тому доведеться сильно постаратися "синьо-гранатовим".

0 '

Жовтні опинилося для "городян" не найвдалішим місяцем: після вражаючого старту в АПЛ, коли "Сіті" не знав собі рівних протягом 6-и матчів, підніжку клубу з Манчестера підставив "Тоттенхем", обігравши його з рахунком 2-0. До цього була нічия на виїзді з "Селтіком" (3-3) в рамках Ліги Чемпіонів, з якої і почалася серія з 6-и зустрічей без трьох набраних очок в одній грі. У цьому відрізку вмістилися і пару нічийних результатів з міцними "Евертоном" (1-1) і "Саутгемптоном" (1-1) в національній першості, і розгром від "Барси", і виліт з Кубка Ліги від принципового суперника ( "Манчестер Юнайтед "з мінімальним рахунком здолав підопічних Гвардіоли). Вкус побед повернувся до "Сіті" в минулий уїк-енд на стадіоні "Хоуторнс", де Агуеро і Гюндоган вдосталь общипали місцевих "дроздів" (0-4). Є підстави вважати, що сьогодні наставник "Сіті" випустить зоряного аргентинця з перших хвилин, а не як в матчі на "Камп Ноу", коли Серхіо відвели трохи більше 10-и хвилин в самій кінцівці.

0 '

Привіт, шановні любителі спорту №1! Сьогодні пройдуть матчі 4-го туру групового етапу Ліги Чемпіонів, в одному з яких відбудеться друга частина поєдинку між "Манчестер Сіті" і "Барселоною". Цього разу дії будуть відбуватися на "Туманному Альбіоні": в стінах "Етіхад" підопічні Гвардіоли намагатимуться дати реванш "синьо-гранатовим" за крупну поразку в гостях з рахунком 4-0. Немає сумнівів, що і в Манчестері нас чекає яскравий і видовищний поєдинок між двома колективами, що проповідують атакуючий футбол. Тріо "МСН" в бойовій готовності, лідери "Сіті" також готові потурбувати оборону "Барси", однак, і у тих, і у інших є певні втрати, які можуть вплинути на результат гри. "Соккер.ру" проведе текстову онлайн-трансляцію цього поєдинку, коментувати який для вас буду я, Роман Земко. Стартовий свисток пролунає о 22.45 за московським часом, на чолі суддівської бригади коштує Віктор Кашшаї з Угорщини. Пані та панове, нас чекає футбол найвищого рівня, який пропустити не можна!

Чи був пенальті на Рахім Стерлінгу в самому дебюті зустрічі, або півзахисник у справі отримав "гірчичник" за симуляцію?
Лавка у Енріке широка, але важко замінити повноцінно Мессі, наприклад, погодьтеся?