Матч з «Ромою» та інші найбільші невдачі «Барселони» в Лізі чемпіонів

1. Сезон-один тисяча дев'ятсот дев'яносто дві / 93. «Барселона» - ЦСКА - 2: 3 Чинний володар трофею...

Сезон-один тисяча дев'ятсот дев'яносто дві / 93. «Барселона» - ЦСКА - 2: 3

Чинний володар трофею сенсаційно програв на «Камп Ноу» молодий російській команді у другому кваліфікаційному раунді і пролетів повз групового етапу. У Москві «Барселона» зіграла внічию - 1: 1, а вдома на кінець півгодини вела з рахунком 2: 0. Але голи Євгена Бушманова, Дениса Машкарін і Дмитра Карсакова допомогли ЦСКА створити головну сенсацію року.

Сезон-одна тисяча дев'ятсот дев'яносто три / 94. «Барселона» - «Мілан» - 0: 4

На наступний сезон каталонці дісталися до фіналу Ліги чемпіонів, де зазнали нищівної поразки від «Мілана». До гри багато фахівців називали фаворитом команду Йохана Кройфа, проте, на полі панував «Мілан» Фабіо Капелло. Дубль Даніеля Массаро в першому таймі поклав початок розгрому.

«Рома» знищила «Барселону». 17 думок про ганьбу Мессі і Ко в Римі

Коротко і важливо.

Сезон-+1997 / 98. «Динамо» Київ - «Барселона» - 3: 0 і 4: 0

Київське «Динамо» Валерія Лобановського розірвало «Барселону» в обох матчах групового етапу. У Києві голи Сергія Реброва, Юрія Максимова і Юрія Калитвинцева забезпечили господарям перемогу - 3: 0. А домашня поразка від «Динамо» з рахунком 0: 4 стало для «Барселони» найбільшим єврокубковим на «Камп Ноу» за всю історію! Хет-трик в столиці Каталонії створили Андрій Шевченко.

Сезон-1999/00. «Валенсія» - «Барселона» - 4: 1

Команда Луї ван Гала зупинилася за крок від фіналу Ліги чемпіонів, програвши «Валенсії» Ектора Купера. До речі, головного тренера збірної Єгипту - основного конкурента Росії на ЧС-2018. По суті, результат протистояння було вирішено вже в першій грі, яку «кажани» виграли вдома з великим рахунком. Каталонці пропустили три голи за тайм, а вдома здобули мінімальну перемогу - 2: 1.

Каталонці пропустили три голи за тайм, а вдома здобули мінімальну перемогу - 2: 1

Сезон-2001/02. «Рома» - «Барселона» - 3: 0

Римляни вже громили «Барселону» на своєму полі з таким рахунком! Сталося це на груповому етапі Ліги чемпіонів сезону-2001/02. Всі голи в ворота Пепе Рейни були забиті в останні півгодини гри, а їх авторами були Емерсон, Вінченцо Монтелла і Даміано Томмазі. До речі, тоді «Ромою» керував Капелло.

Сезон-2012/13. «Баварія» - «Барселона» - 4: 0 і 3: 0

П'ять років тому «Барселона» була бита в півфіналі Ліги чемпіонів «Баварією» з загальним рахунком 0: 7. У той рік з німецькою командою прощався (як виявилося, не назавжди) головний тренер Юпп Хайнкес. Все стало ясно після першого матчу в Мюнхені, де каталонці пропустили чотири голи. Цілком можливо, що сьогоднішня «Баварія» Хайнкеса повторила б той результат, якби зустрілася з «Барсою».

Цілком можливо, що сьогоднішня «Баварія» Хайнкеса повторила б той результат, якби зустрілася з «Барсою»

Сезон 2016/17. «ПСЖ» - «Барселона» - 4: 0

У минулому сезоні здавалося, що Ліга чемпіонів завершиться для «Барселони» вже на стадії 1/8 фіналу. У першому матчі з «ПСЖ» у Парижі каталонці були розгромлені - 0: 4. Колись нікому не вдавалося відігравати в плей-офф ЛЧ настільки великої поразки. Однак вдома «Барса» зробила справжнє диво, перемігши - 6: 1.

Сезон 2016/17. «Ювентус» - «Барселона» - 3: 0

У чвертьфіналі схожий трюк у синьо-гранатових вже не пройшов. «Барселона» знову почала з великого гостьової поразки, зігравши дуже слабо в Турині і отримавши в свої ворота три голи. Пауло Диба в цей день перевершив Лео Мессі - зробив дубль. На «Камп Ноу» італійці втримали нульову нічию і відправили каталонців в єврокубковий відпустку.

«У« Барсі »новий бомбардир». В Європі сміються над голами на «Камп Ноу»

Про що пишуть в Європі після вчорашніх матчів Ліги чемпіонів.