Мессі забиває протягом 15 сезонів в Прімері - вперше в 21 столітті

1. Орфографічна помилка в тексті:

19 серпня 2018, 20:41 Переглядів: 19 серпня 2018, 20:41 Переглядів:   Ліонель Мессі

Ліонель Мессі. Фото AFP.

Каталонська "Барселона" в рамках першого туру чемпіонату Іспанії зустрічалася з "Алавесом" на стадіоні "Камп Ноу" і здобула розгромну перемогу з рахунком 3: 0 . Дублем у цій зустрічі відзначився Ліонель Мессі, ще один м'яч забив Філіпа Коутіньйо.

Таким чином, Мессі відзначився вже в 15-му сезоні Приклади поспіль, тим самим ставши першим гравцем, якому вдалося зробити подібне в XXI столітті.

У наступному турі "Барселона" зіграє 25 серпня на виїзді з "Вальядолідом", а "Алавес" в той же день прийме вдома "Бетіс".

Зазначимо, що чинний чемпіон Іспанії "Барселона" розпочала захист титулу в хорошому настрої - на минулих вихідних каталонці обіграли "Севілью" в матчі за Суперкубок Іспанії , Який пройшов в Марокко.

Після цього матчу Ліонель Мессі став найтитулованішим футболістом в історії "Барселони" . Суперкубок Іспанії став для аргентинського нападника 33-м трофеєм, завойованим в складі каталонського клубу.

Раніше ми писали, що Ліонель Мессі очолив рейтинг найкорисніших гравців сезону-2017/18 в топ-5 лігах за версією дослідницького центру CIES Football Observatory. Відзначається, що в список увійшли футболісти, які зіграли не менше 1800 хвилин в п'яти кращих лігах (1440 хвилин - в німецькій Бундеслізі) і продемонстрували кращу продуктивність.