NEWSru.com :: Пітерський "Зеніт" повторив рекордний камбек "Барселони" в єврокубках

Пітерський "Зеніт" повторив рекордний камбек "Барселони" в єврокубках

Футболісти петербурзького "Зеніту" перемогли мінське "Динамо" в матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи УЄФА і вийшли в відбірковий раунд плей-офф другого за значимістю єврокубку.

Зустріч на стадіоні "Петровський" в Санкт-Петербурзі завершилася з рахунком 8: 1. У складі господарів отлілісь Леандро Паредес (22 '), Крістіан Нобоа (66'), Артем Дзюба (75 ', 78', 115 'пен), Себастьян Дріуссі (108') і Роберт Мак (120 'пен, 120'). Єдиний гол гостей на рахунку Сейду Яхая (99 ').

На 72-й хвилині за другу жовту картку був вилучений Паредес, на 120-й хвилині поле залишив захисник "Динамо" Максим Швецов.

Зустріч пройшла без глядачів через покарання "Зеніту" з боку УЄФА за погану поведінку вболівальників російського клубу в березневій грі 1/8 фіналу Ліги Європи з німецьким "Лейпцигом". Фанати тоді кидали сторонні предмети на поле і скандували расистські кричалки.

У першому матчі 9 серпня в Мінську "Зеніт" програв 0: 4 .

"Зеніт" став другою командою в історії єврокубків після "Барселони", яка змогла вийти в наступний раунд, програвши в першому матчі з рахунком 0: 4. Свій вражаючий камбек каталонці зробили в сезоні 2016/17 , Відігравшись після 0: 4 в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "ПСЖ".

Наступним суперником петербурзького клубу в раунді плей-офф кваліфікації Ліги Європи стане норвезький "Мольде". Матчі за вихід в груповий етап пройдуть 23 і 30 серпня.

У плей-офф кваліфікації Ліги Європи продовжить боротьбу і російський футбольний клуб "Уфа". У четвер Уфімцев зіграли внічию 2: 2 з люксембурзьким "Прогрес" в матчі-відповіді третього раунду і пройшли далі за сумою двох зустрічей.

У Діфферданж дублем відзначився Іван Пауревіч (50 ', 90'). У складі господарів відзначився Майрон де Алмейда (73 '), автогол на рахунку Павла Алікіна (3').

У першій грі на своєму полі "Уфа" перемогла 2: 1 .

У раунді плей-офф кваліфікації Ліги Європи уфимський клуб зустрінеться з шотландським "Рейнджерс".