"Касима Антлерс" - "Реал". Хет-трик Бейла вивів іспанську команду в фінал. КЧМ. 1/2 фіналу

Валлієць зробив хет-трик у матчі з японської "Касимов".

Для більшості любителів футболу клубне світове першості - це, перш за все, звичне з часів Міжконтинентального кубка протистояння кращих команд Європи і Південної Америки. Коли в фінал з боями прориваються представники інших континентів, це здається чимось неймовірним. На цей раз "фінал мрії" скасував фіаско виграв найскандальніший розіграш Кубка Лібертадорес "Рівер Плейта".

"Касима Антлерс" - " Реал "- 1: 3 (0: 1)

Голи: Бейл, 44 (0: 1). Бейл, 53 (0: 2). Бейл, 55 (0: 3). Дої, 78 (1: 3).

" Реал ": Куртуа, Карвахаль, Серхіо Рамос , Варан, Марселу, Кроос, Льоренте, Модріч, Васкес (Іско, 68), Бензема, Бейл (Асенсио, 60. Каземіров , 74).

Хоча, в які прийматимуть турнір другий рік поспіль Еміратах загальний тріумф. місцевий " Аль-Айн "В першому раунді відігрався з 0: 3 проти новозелендского" Тім Веллінгтона ", а у вівторок відправив у нокаут один з найзнаменитіших клубів Південної Америки.

Чи став той результат своєрідним попередженням " Реалу "? З одного боку, так. З іншого," Королівський клуб "проводить настільки непоказний сезон, що третій поспіль титул кращого клубу планети потрібен мадридцям, як ковток повітря подорожньому в займає більшу частину території ОАЕ пустелі Руб-ель-Халі. До того ж , "Касима Антлерс" не могла виступити в ролі темної конячки. " Реал "Прекрасно пам'ятає фінал дворічної давності, по ходу якого японці вели в рахунку до 60-ї хвилини, і тільки в додатковий час фаворит зломив опір японців завдяки хет-трику Кріштіану Роналду .

Проблема в тому, що зараз іспанський гранд має мало спільного з зібрала все золото світу командою Зінедіна Зідана . Люди начебто майже ті ж, і з починали згадану гру з "Касимов" в нинішньому стартовому складі не вистачало тільки Роналду, Каземіров і Кейлор Наваса . Гра ж зовсім інша, і японці на перших хвилинах могли забити двічі. Герой історичного для свого клубу розіграшу азіатської Ліги чемпіонів Сержіньо спочатку змусив Куртуа кінчиками пальців витягати м'яч з-під дальню штангу, а потім не зумів підставити ногу біля лінії воріт при розіграші кутового.

" Реал ", Звичайно, забрав собі ініціативу і територію, але розгойдувався досить довго. Навіть пропустив ще один випад суперника, зупинений завдяки самовідданості Куртуа. У свою чергу відзначав день народження Бензема хіба що розминав воротаря дальніми ударами. Хто у мадріцев намагався грати на високих швидкостях, так це періодично вибухали Бейл. Валлієць і відкрив рахунок, рвонувши за спини захисникам під чудову передачу Марселу, і пустив м'яч у дальній кут. Так одночасно красиво і цинічно з точки зору того, що відбувалося на полі європейці забезпечили результат в першому таймі, а Гарет встав в один ряд з Мессі і Роналду. Тільки ці гравці забивали на трьох різних клубних чемпіонатах світу.

Друга половина йшла вже під диктовку " Реала ". Бейл знову не включив непідвладну захисникам швидкість і видав потенційно гольовий пас Бензема, проте пущений повз воротаря м'яч виніс із стрічки Ямамото. Минуло кілька хвилин, і цей захисник з героя перетворився в могильника надій" Касимов ". Він віддав потворну передачу назад, а намагався виправити ситуацію Хен Син Чжун прийняв від одноклубника естафету помилок і відкинув м'яч на ногу Бейлу. зловив кураж валлієць не схибив ні в цьому епізоді, ні в наступній атаці, коли пас під хет-трик йому вдруге віддав Марселу. Може, імен але тому на останніх хвилинах бразильця обійняв вибіг на поле уболівальник?

Вже на 60-й хвилині зробив свою справу Бейл під овацію трибун покинув поле в ранзі другого снайпера в історії турніру. Мессі з Суаресом залишилися позаду з п'ятьма м'ячами. До відзначився сім разів Роналду залишився один точний удар. Щоб наздогнати португальця, колишньому одноклубнику потрібно нарешті забити у фіналі, а не на попередньої йому стадії. " Реал "Повним ходом рухається до рекордного четвертого титулу.

Перемога над "Аль-Айном" дозволить мадридцям перевершити вічного конкурента " Барселону ", А сьогодні історичним досягненням може похвалитися Кроос. Для німця це п'яте в кар'єрі світове клубна першість. Чотири попередні він виграв, до переїзду в Мадрид взявши кубок з" Баварією ". Чи стане він в суботу п'ятикратним чемпіоном?

Може, імен але тому на останніх хвилинах бразильця обійняв вибіг на поле уболівальник?
Чи стане він в суботу п'ятикратним чемпіоном?