"Ліверпуль" розгромив "Манчестер Сіті" в першому матчі 1/4 фіналу ЛЧ

1. Всі голи - в першому таймі
  2. Благодійність у своїх воріт
  3. Три розгрому з чотирьох

"Барселона" з великим рахунком перемогла "Рому Барселона з великим рахунком перемогла Рому   Автор одного з голів Мохаммед Салах (в центрі) незабаром достроково завершить гру через травму   Фото: Reuters   Москва

Автор одного з голів Мохаммед Салах (в центрі) незабаром достроково завершить гру через травму

Москва. 4 квітня. INTERFAX.RU -футбольне клуб "Ліверпуль" здобув перемогу над "Манчестер Сіті" в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Зустріч двох представників англійської прем'єр-ліги пройшла на полі "Ліверпуля" і завершилася його великою перемогою - 3: 0.

Всі голи - в першому таймі

Всі три голи відбулися в першому таймі: на 12-й хвилині Мохамед Салах вивів "Ліверпуль" вперед, на 20-й Алекс Окслейд-Чемберлен подвоїв перевагу в рахунку, на 31-й Садіо Мане довів його до великого.

Таким чином, перед матчем-відповіддю "Ліверпуль" має перед суперником перевагу в три м'ячі.

По ходу матчу травму отримав півзахисник "Ліверпуля" Мохаммед Салах. Він - лідер збірної Єгипту, з якої національній команді Росії належить зіграти на груповому етапі домашнього чемпіонату світу-2018.

"Інтерфакс" вів текстову трансляцію матчу "Ліверпуль" - "Манчестер Сіті".

Благодійність у своїх воріт

В іншому матчі ігрового вечора "Барселона" на своєму полі в Іспанії крупно перемогла італійську "Рому".

Відмінною особливістю протистояння став той факт, що гравці "Роми" двічі вразили свої ворота: на 38-й хвилині це зробив Даніеле Де Россі, на 55-й - Костас Манолас. Через чотири хвилини футболіст "Барселони" Жерар Піке, точно пробивши по воротах "Роми", довів рахунок до 3: 0 на користь каталонської команди. На 80-й хвилині Едін Джеко, який виступає за "Рому", скоротив її відставання в рахунку. На 87-й хвилині Луїс Суарес ( "Барселона") зробив рахунок 4: 1 на користь господарів.

Матчі у відповідь в цих парах пройде 10 квітня.

Три розгрому з чотирьох

Три з чотирьох перших матчів 1/4 фіналу, виходить, завершилися великими перемогами. Напередодні з рахунком 3: 0 мадридський "Реал" виграв у туринського "Ювентуса", зробивши це в Італії.

А ось в матчі "Севілья" (Іспанія) - "Баварія" (Німеччина) зафіксована перемога німецького клубу з мінімальною різницею в рахунку - 2: 1. До речі, тут також не обійшлося без автоголу: "відзначився" гравець "Севільї" Хесус Навас, завдяки йому суперник зрівняв рахунок.