"Мальорка" - "Реал" - 0: 5. Прімера. 9 тур / Новини / Чемпіонат Іспанії з футболу онлайн / Футбол / Спорт-Експрес в Україні

Вчора. Кріштіану Роналду (ліворуч), zimbio.com

У минулому сезоні "Реал" з величезним трудом забрав ноги з балеарських островів, мінімально обігравши "Мальорку" з рахунком 2: 1.

Тоді не обійшлося без суддівських помилок, серйозно вплинули на результат поєдинку, і дозволили "вершковим" поїхати додому з трьома пунктами.

Та зустріч нагадала про часи, коли остров'яни славилися грозою авторитетів і регулярно відбирали очки у грандів, причому, незалежно від місця зустрічі.

Не сказати, що в останні кілька років "Мальорка" виглядає в матчах з "Барселоною" і "Реалом" відверто слабо, немає - балеарци борються, але очки набирають не часто.

У світлі цього, виїзд "Реала" на Пальму-де-Мальорку виглядав вельми інтригує. Посеред тижня підопічні Жозе Моурінью програли в Дортмунді "Борусії" в рамках третього туру Ліги чемпіонів, ускладнивши собі життя в квартеті "D".

Крім того, турбувала португальського рульового "вершкових" і ситуація з травмованими. Майкл Ессьєн на позиції лівого захисника не вразив, тоді як Фабіу Коентрау і Марсело все ще не помічники мадридцям. Також, після матчу з німцями, поповнив лазарет і Самі Хедіра, але вибір хавбеків у Моурінью все ж був.

Дебютні хвилини зустрічі пройшли в спробах обох команд створити щось біля чужих воріт. "Реал" традиційно підтискав куди більш скромного опонента, "Мальорка" не боялася відповідати своїми випадами.

Не сказати, що була гострота в діях колективів, а тому гол "вершкових" вийшов вельми несподіваним. Виною всьому бездарна гра Консейсао, який банальний пас Ді Марії перетворив в передачу на хід Ігуаїна, який з ходу вліпив в ближній кут воріт Дуду Авата - 0: 1! Ізраїльтянин навіть зреагувати не встиг. Щоб господарям не здалося мало, Кріштіану Роналду в перебігу пари хвилин двічі приклався - перший удар став здобиччю кіпера остров'ян, другий пішов повз рамку.

Відігратися "Мальорка" могла на 18 хвилині. Це Нсує отримав м'яч на лівому краю штрафного, хитнув Рамоса і підсік круглого, бажаючи перекинути Касільяса - Ікер дотягнувся до сфери і перевів її на корнер.

Чи не забили в ворота "вершкових", так ще й в свої привезли! Фонтас показав, чому не грав в "Барселоні", обрізавши команду і подарувавши м'яч гостям, ті швидко довели плямистого до Роналду, який з правого краю вдарив з більярдного точно в дальній кут - 0: 2! "Реалу" навіть напружуватися не довелося, "Мальорка" сама виконала всю, що називається, брудну роботу. "Вершковим" залишалося лише скористатися наданими можливостями.

Після закінчення півгодини гри зняти питання про переможця мав шанс Роналду: Озіл вивів Кріштіану на Авата, а той пробив над поперечиною! Балеарци той же час не могли хоч щось створити біля протилежних воріт.

Зусиль одного Дос Сантоса було недостатньо, а партнери Джовані особливо і не підтримували, при цьому регулярно помиляючись в простих передачах. Після перерви практично нічого не змінилося. "Мальорці", щоб доставити суперникові хоч якихось клопотів, не вистачало руху, як попереду, так і в цілому команді. "Реал" же і в пішохідному темпі тримав оборону остров'ян в напрузі.

Хоакину Капаррос ніяк не вдавалося надати своїм підопічним потрібний імпульс, господарі ще тільки починаючи атаку виглядали розгублено, а то і приречено. Відчувалося, що багато гравців остров'ян не тільки побоюються суперника, але і не вірять у власні сили. "Реалу" ж на проблеми "Мальорки" було чхати, а тому на 70 хвилині "вершкові" покінчили з інтригою, якщо вона взагалі була.

Озіл віддав на Роналду, той класно знайшов Ігуаїна, який вийшов на Авата і не став нічого вигадувати - 0: 3! Сам Кріштіану вирішив не відставати від Гонсало і через три хвилини також оформив дубль, який увінчав старання Ді Марії та Ігуаїна - 0: 4!

По суті, на цьому гру можна було закінчувати, але футбол не бокс, а тому "Мальорці" треба було відмучилися останні двадцять хвилин. "Реал" грав в своє задоволення, взяв участь навіть Альваро Мората, а Кальєхон довів справу до "вабить" - 0: 5!

Євро-футбол

Чемпіонат Іспанії

Прімера

9-й тур

"Мальорка" - "Реал" - 0: 5 (0: 2)

Голи: Ігуаїн, 8 (0: 1). Роналду, 22 (0: 2). Ігуаїн, 70 (0: 3). Роналду, 73 (0: 4). Кальєхон, 90 +1 (0: 5).