"Райо Вальєкано" - "Барселона" - 0: 5. Прімера. 9 тур / Новини / Чемпіонат Іспанії з футболу онлайн / Футбол / Спорт-Експрес в Україні

Вчора. "Райо Вальєкано" - "Барселона" - 0: 5, zimbio.com

"Барселона" в матчі 9-го туру примери розгромила в гостях "Райо Вальєкано" (5: 0).

У минулий уїк-енд "Райо Вальєкано" зазнав поразки в Барселоні, програвши "Еспаньйолу", а вже в черговому турі чекав в гості інший колектив зі столиці Каталонії. Тільки ось підходити до матчу з "Барселоною", бажаючи поквитатися за вліт "папугам", "бджолам" було вкрай складно - статус суперника не дозволяв, та й відносини "блаугранас" з сусідами далеко не братські.

Проте, спробувати дати бій гранду в Вальекасе намір і, можна сказати, серйозно готувалися. Як не крути, а матчі з "Барселоною" або "Реалом" - це відмінна можливість перевірити себе для всіх представників Приклади, і кожен гравець, діючи проти топ-клубів, намагається продемонструвати свій максимум.

У грандів ж з настроєм на такі клуби, як "Райо Вальєкано", бувають проблеми, а на класі перемоги не завжди даються легко, та й взагалі даються не завжди. До того ж, "Барселона", яка мала відвідати "Кампо де Вальекас", останнім часом вміє сама собі створювати проблеми.

Так в Ла-Коруньї захисники в компанії з голкіпером робили все можливе, щоб каталонці втратили очки на "Ріасоре", але "блаугранас" витягли Лео Мессі і його соратники по лінії нападу. Не обійшлося без проблем і в Лізі чемпіонів, де лише на 94 матчі з "Селтіком" Хорді Альба вніс сферу у ворота, принісши каталонцям перемогу.

"Барселона" перед матчем в Мадриді залишилася ще й без дискваліфікованого Маскерано, а тому з перших хвилин зв'язку в центрі оборони каталонців склали Адріано і Бускетс, тоді як Сонг діяв в опорній зоні. Можливо, цим і хотіли скористатися господарі, активно почали зустріч і запропонували грізному супернику досить високий пресинг.

Це давало "бджолам" плоди у вигляді декількох стандартів, з яких вичавити максимум у господарів не вийшло. "Блаугранас" про себе нагадали лише хвилині до чотирнадцятої, але в останній момент вже в штрафній захисники "бджіл" накрили Педро.

Вельми нервово в рамці воріт діяв Вальдес, але до цього вже можна було звикнути. На цей раз Віктор не зміг прийняв звичайну передачу назад, але встиг наздогнати плямистого. Хотів було "підкинути" робітка кіперу "Барси" Хосе Карлос, однак запустив снаряд набагато вище рамки. Але на 20 хвилині зустрічі гарний початок "Райо Вальєкано" закінчилося голом їх суперника. Гості перехопили м'яч у чужій штрафній, Фабрегас відмінною передачею вивів Вілью на Рубена, а той спокійно пробив повз воротаря - 0: 1!

Гол, забитий каталонцями, збив атакувальний порив "Райо" і вже краще виглядали гості. Класна фірмова атака "Барселони" привела до моменту у Фабрегаса, Сеск перекинув кіпера, але з лінії воріт плямистого винесли захисники мадридців. Небезпечно стріляв зі штрафного Мессі - Лео трохи забракло влучності.

У "бджіл" ж попереду в ці хвилини практично нічого не виходило, що змушувало Делібашич, Лео, та й Чорі Домінгес бігати без м'яча. У матчах з "блаугранас" така картина - звичайна справа, а тому господарям важливо було терпіти і чекати свого шансу.

Був такий у "Райо" в кінцівці тайму, Делібашич вискакував на ударну позицію з правого краю, але пробив точно в руки Вальдесу, який на цей раз вирішив обійтися без дивацтв. А ледве почався тайм другий, як "Барселона" в легкому і невимушеному стилі провела другий гол. Гарний розіграш м'яча закінчився передачею праворуч від Монтойї, який увірвався по флангу, і потужним ударом Мессі - без шансів для Рубена - 0: 2! Варто відзначити Педро, здорово розібралася в епізоді і забезпечив м'ячем Мартіна.

Хаві Фуего тут же поривався повернути інтригу, але з ударом хавбека "бджіл" впорався Вальдес. Замикав навіс Домінгеса з кута поля Делібашич - мимо. Хорді Амат і зовсім хотів забити Віктору метрів з сорока, тільки ось навіть в рамку не влучив. Та ж проблема спіткала і свіжого Ласса Бангуру.

А ось після закінчення години зустрічі в вряди-годи виручив Вальдес: господарі нав'язали боротьбу центрбекам гостей на другому поверсі, після чого пішов сильний удар низом - кіпер зреагував. У "Барселони" зняти всі питання міг Мессі, але Лео пробив повз, прорвавшись до володінь Рубена. Ще гаряче було, коли аргентинець класно пальнув зі штрафного - страж воріт "Райо" в стрибку намертво зафіксував круглого!

На 78 хвилині відмінний момент був у Родрі, але захисник, який замикав на дальній штанзі навіс зі штрафного, в дотик зарядив повз ближнього кута. А вже через хвилину "Барселона" покінчила з інтригою. Гості розірвали оборону "бджіл", послідувала передача практично від лицьової зліва в центр штрафного, звідки Хаві розстріляв ворота - 0: 3!

Господарі попливли і тут же отримали четвертий: на цей раз по порожніх воротах завдавав удару Фабрегас - 0: 4! Результативні передачі на свої рахунки записали відповідно Альба і Педро. Ну, а підсумок підвів Мессі: Лео вискочив на Руьена, прибрав того і покотив в порожні ворота - 0: 5!

Євро-футбол

Чемпіонат Іспанії

Прімера

9-й тур

"Райо Вальєкано" - "Барселона" - 0: 5 (0: 1)

Голи: Вілья, 20 (0: 1). Мессі, 48 (0: 2). Хаві, 78 (0: 3). Фабрегас, 80 (0: 4). Мессі, 89 (0: 5).