Білорусь - Італія, і ще сім матчів 1/8 чемпіонату світу з баскетболу

5. Японія - Китай
  6. Франція - Малі
  7. Колумбія - США
  8. Італія - ​​Білорусь

Жарти в сторону, тепер починається серйозний баскетбол на юніорському чемпіонаті світу.

Матч белорусок і француженок був останньою грою в груповому етапі. На шляху у шістнадцяти збірних було парочка сенсацій, несподіваних відкриттів і несамовитих програшів. Але це все але забути, тому що саме сьогодні починається нова глава цієї світової першості. Найкраще, що могли придумати в спорті, - стикові матчі. Все просто: команди, які програють сьогодні, відправляться боротися за 9-16 місця, переможці візьмуть участь в чвертьфіналі.

Все просто: команди, які програють сьогодні, відправляться боротися за 9-16 місця, переможці візьмуть участь в чвертьфіналі

Угорщина - Ангола

Час: 13:15

Локація: Falcon Club

трансляція

Один з найбільш очевидних матчів цього четверга. Угорщина зайняла перший рядок у своїй групі, забезпечивши собі вихід на слабшого суперника з протилежної пулу. Цим суперником стала збірна Анголи. Хочеться знову і знову співати дифірамби угорському колективу, та й всьому угорському баскетболу. Звичайно ж, реальні і найсерйозніші суперники ще попереду, але підопічні Петера Волджі відмінно впоралися зі своїм завданням в пулі. Зараз, в Раунді 16-ти, вони є головними фаворитами в протистоянні з ангольської командою. Не можна скидати з рахунків те, що це своєрідний матч на виліт, тобто не буде іншого шанси виправити ситуацію, тому Ангола відповідально підійде до розбору суперника, а Угорщина буде прагнути вже з перших хвилин взяти ініціативу в свої руки.

Аргентина - Латвія

Час: 13:45

Локація: Палац Спорту

трансляція

Аргентина - справжня сенсація цього чемпіонату. Аргентина змогла обіграти іспанську збірну в матчі групового етапу, а Флоренція Шагас написала цілу баскетбольну історію своїм тріп-даблом. Тільки збірна Угорщини виявилася не під силу для команди Лаура Корс. Латвія змогла виграти лише один матч проти Анголи вчора ввечері, а в двох попередніх зустрічах з Канадою та Австралією латишки поступилися з великим рахунком у двадцять очок. Мабуть, цей матч можна назвати одним з найбільш захоплюючих, що очікують нас в цій стадії чемпіонату світу. Обидві команди рівні за силою, заслуги в групі потрібно в терміновому порядку забувати, а у Аргентини тепер буде ще більше проблем після чергової втрати, адже Латвія прекрасно вміє користуватися такою позитивною для них ситуацією. А якщо ви вже точно знаєте, хто стане переможцем, то терміново переосмислити, тут все буде максимально непередбачувано.

Іспанія - Канада

Час: 15:30

трансляція

Хто б міг подумати, що іспанки так слабо проявлять себе в груповому етапі чемпіонату світу? Іспанія зовсім сумно виступила проти аргентинської збірної, програвши зустріч в овертаймі. А після вихідного дня на турнірі Іспанія примудрилася втратити ще один шанс з Угорщиною, поступившись всього лише одне очко. Канадська збірна навпаки провела груповий етап на позитивній ноті, тільки останній матч в пулі з Австралією не вдалося виграти. Можна було б з надією говорити, що іспанки спеціально виступали так протягом трьох днів, щоб до 1/8 підійди сконцентрованими і повними сил. Однак все це, звичайно ж, нісенітниця. Скільки б не котирували іспанську збірну перед стартом чемпіонату світу, баскетболістки Піренейського півострова себе і свої можливості досі не показали. Іспанки могли зайняти першу сходинку в своєму пулі, але в підсумку виявилися третіми. І тепер їм доведеться зустрітися з представницями північноамериканського баскетболу. Це не США, але Канада жодного разу не поступається американкам в своєму бажанні дістатися до подіуму. Попереду для нас, дорогі глядачі, відмінний матч, де вирішуються долі: чи зможуть іспанки зібратися і виступити як основні кандидати на чемпіонський титул? Чи зможе Канада обіграти таких розпіарених конкуренток?

Чи зможе Канада обіграти таких розпіарених конкуренток

Нова Зеландія - Австралія

Час: 16:00

трансляція

Як ФІБА не старалася розкидати команди з одного регіону, в 1/8 все встало на свої місця. Єдині представники Океанії зіграють у стиковому матчі проти один одного. Нова Зеландія зайняла останнє місце в своїй групі, а Австралія навпаки є однією з найстабільніших команд цього чемпіонату. Австралійкам кров з носу потрібно перемагати своїх сусідів, на них лежить важкий тягар відповідальності після останнього ЧС, де вони завоювали перший титул для їхньої країни. На тлі виступу американської збірної Австралія виглядає не так вже й райдужно, але свій стиль у підопічних Шеннона Сібом безумовно є. Австралійки були на голову сильнішими Нової Зеландії на останньому чемпіонаті Азії, показали себе в іграх в своєму пулі, тепер залишається зупинити Леджер-Уокер - і вихід в чвертьфінал в кишені. Матч буде цікавий ще й тому, що переможець цієї пари зустрітися у чвертьфіналі з переможцем гри Білорусь - Італія.

Японія - Китай

Час: 17:45

трансляція

Нас чекає унікальний матч з всесвіту азіатського баскетболу. Японки зустрічаються з китаянками за право зіграти в чвертьфіналі, що ж може бути краще цієї гри? Якби наступним суперником переможця цієї пари була б Південна Корея. Але, на жаль, кореянки не змогли кваліфікуватися на чемпіонат світу, а серед азіатських збірних на цьому турнірі представлені саме Японія і Китай. Проте, японки і китаянки грають не зовсім схожий баскетбол, а історію їх протистоянь на майданчику можна розписати в окремій книзі. Китай відіграє в більш жорсткий і контактний баскетбол, вони люблять зіграти «брудно», штовхнувши ліктиком суперника. У китаянок є перевага у вигляді масивного центру, якого все-таки можна усунути (атлетичні американки це довели). Японська збірна прекрасно вміє розбивати зонний захист і відмінно виходить з пресингу, вони грають швидко, щоб збільшити для себе кількість атак, а в захисті працюють організованіше, ніж будь-яка інша команда на чемпіонаті світу. Азіатські збірні просто прекрасні, а цю гру не можна пропускати, якщо ви хочете побачити дійсно хороший баскетбол. І як би це дивно не звучало, зіткнення баскетбольних культур.

Франція - Малі

Час: 18:15

трансляція

Вчора француженки провели важкий матч проти білоруської збірної, чи встигнуть відновити сили чинні чемпіонки Європи, щоб зіграти проти чинного чемпіона Африки? Насправді вчора французька збірна грала так, щоб накопичити собі більше сил для ключового матчу в 1/8. Француженки накопичили цих самих сил для зустрічі з Малі. Давайте говорити супер чесно: африканські збірні ні для кого не є конкурентом прямо тут і зараз. У африканок ще не вийшло перемогти ні в одному матчі на чемпіонаті світу. Навряд чи це станеться в вирішальних матчах за вихід в плей-офф. Можливо, француженки вирішать результат матчу ще в першій половині і будуть берегти себе для чвертьфінальної зустрічі з однією з команд пари Аргентина - Латвія. Саме в чвертьфіналі для французької збірної почнеться справжній баскетбол, де вже не потрібно буде вичікувати сильний суперників на лавці запасних. Нагадую, що Франція вважається одним з кандидатів на чемпіонський титул.

Колумбія - США

Час: 20:00

трансляція

Американки пройшли ігри в пулі без жодної поразки, а останній матч групового етапу з китаянками, збірна США зовсім не хотіла розслаблятися. Китай програв 57 очок, тепер білорусам було не соромно за поразку від японок. Американок вважають основними кандидатами на чемпіонський титул. А що ще думати після того, як представниці Північної Америки розносять своїх конкурентів по групі з божевільними відривом у рахунку? Колумбія і США давним-давно знають один одного, а їх зустріч в 1/8 буде лише підтвердженням рівня американського баскетболу. Рівень, вже повірте, солідний. Ви ж прекрасно розумієте, що США знову покажуть несамовитий баскетбол, де немає місця колумбійським гравцям. Переможець очевидний, але не очевидно, чому американки все ще грають в саме такий баскетбол. По ходу групового етапу до цієї збірної виникає ще більше питань, ніж у білорусів до своєї команди. Після перших трьох чемпіонатів світу американки показували топ-рівень, і нікому їх було не зупинити. Зараз у США просто немає конкурентів: у австралійської збірної немає Ізі Макбегор, у Іспанії взагалі все дуже погано на ЧС, француженки все ще збирають сили незрозуміло для чого. У американок просто немає конкурентів, тому є надія на колумбіек, які можуть трохи остудити запал своїх сусідів по континенту напередодні плей-офф.

У американок просто немає конкурентів, тому є надія на колумбіек, які можуть трохи остудити запал своїх сусідів по континенту напередодні плей-офф

Італія - ​​Білорусь

Час: 20:30

трансляція

Треба бути реалістами: у Італії на чемпіонаті є сильна збірна. Наприклад, в матчі з американками італійські баскетболістки виглядали вигідніше і цікавіше. Звичайно ж, італійська збірна програла, але їх баскетбол був в сто раз «смачніше» дивитися. Вчора білорускам навіть не потрібно було перемагати збірну Франції, щоб випадково не нарватися на Китай. Італія, напевно, буде одним з тих суперників, яких наші баскетболістки обіграти зможуть в стику. Безумовно, було б краще потрапити на якусь умовну команду Малі або Анголу, але для цього наші дівчата не змогли посісти перше місце в групі. Італія не ідеальна збірна, у головного тренера буде мінімум часу, щоб виправити всі помилки після групового етапу, щоб претендувати на чвертьфінал. Вікторія Дацун сказала, що йде серйозна підготовка до Раунду 16-ти, переглянуті матчі італійок в груповому етапі (залишилося тільки проаналізувати гру Італія - ​​Малі). Самі дівчата кажуть, що дуже хочуть перемогти. Одного бажання мало, але можливість завжди є. Якщо тренерський штаб білоруської збірної впорається з аналізом і розбором суперника по 1/8, а самі баскетболістки зроблять не максимум, а трохи більше, то Білорусь може вперше пройти в чвертьфінал ЧС в цьому віці. Втім, не слід плекати великі надії. Для белорусок буде непогано показати таку ж принциповість, як у зустрічі з Францією. І треба більше підробити в заключній чверті. Вперед, Білорусь!

Попереду для нас, дорогі глядачі, відмінний матч, де вирішуються долі: чи зможуть іспанки зібратися і виступити як основні кандидати на чемпіонський титул?
Чи зможе Канада обіграти таких розпіарених конкуренток?
Японки зустрічаються з китаянками за право зіграти в чвертьфіналі, що ж може бути краще цієї гри?
А що ще думати після того, як представниці Північної Америки розносять своїх конкурентів по групі з божевільними відривом у рахунку?