ЧС-2018. Збірна Білорусі поступилася Японії в другому матчі на турнірі

Сьогодні, 22 липня, в Палаці спорту підопічні Вікторії Дацун програли представницям азіатської школи баскетболу.

Японські баскетболістки з перших хвилин заволоділи ініціативою, справно діяли в нападі і сумлінно відпрацьовували в захисті. Швидко переміщаючись по майданчику, суперниці наших дівчат встигали збирати значну кількість підбирань, що дозволяло їм удвічі більше атакувати. На жаль, білоруски не змогли нічого протиставити такому динамічному стилю гри і змушені були визнати поразку з рахунком 52: 104 .

Кращі в складі збірної Білорусі: Анастасія Синельщикова (9 очок, 7 підбирань), Вероніка Самойлюк (12 очок, 5 підбирань).

Вікторія Дацун, головний тренер збірної Білорусі: «Безумовно, вчора був непростий матч не тільки у фізичному, а й у емоційному плані. І все ж не можу сказати, що виходили на майданчик без заряду на боротьбу. Об'єктивно кажучи, на даний момент збірна Японії сильніше нас, що і відбилася на підсумковому результаті ».

Олександра Чижевська, гравець збірної Білорусі: «Скажу чесно, після вчорашньої перемоги над Колумбією відчували спустошення в емоційному плані. Команда Японії перебігала нас, ми просто не впоралися з таким темпом. Після великої перерви і розмови в роздягальні, нам вдалося трохи поправити ситуацію і виправитися в деяких моментах, але наздогнати суперниць було вже нереально ».

Після великої перерви і розмови в роздягальні, нам вдалося трохи поправити ситуацію і виправитися в деяких моментах, але наздогнати суперниць було вже нереально »

Завтра на чемпіонаті світу - вихідний, а вже 24 липня нашим дівчатам доведеться зустрітися з французької дружиною, яка є лідером групи А і чемпіоном Європи 2017 року серед дівчат до 16 років.

Нагадуємо, протягом групового етапу ЧС (21-24 липня) кожна команда зіграє по три матчі. Потім в рамках 1/16 збірні проведуть ігри нокаут-раунду (А1 vs В4, А2 vs B3, A3 vs B2, A4 vs B1, C1 vs D4, C2 vs D3, C3 vs D2, C4 vs D1). Після цього переможці в даних парах продовжать боротьбу за місця з 1 по 8, програвши - через позицію з 9 по 16.

РЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО ІГРОВОГО ДНЯ (22 липня)

Стежити за останніми новинами Кубка світу в Мінську можна на офіційному сайті турніру, в twitter.com/fiba , instagram.com/fiba .