Дарушшафака обіграла Локомотив-Кубань в фіналі Єврокубка

Фото - facebook.com/darussafakabasketbol

Турецька «Дарушшафака» стала переможцем другого за престижністю клубного турніру Європи - Єврокубка. У фінальній серії команда Девіда Блатта в двох матчах обіграла краснодарський «Локомотив-Кубань», який за весь турнір до цього не програв жодного матчу.

У першій грі в Краснодарі «Дарушшафака» практично весь матч була в ролі наздоганяючої, але в кінцівці зрівняла рахунок, а в овертаймі вирвала перемогу (81:78 ОТ). Гра в Стамбулі пройшла при постійному лідерство в рахунку господарів, які атакували з гри з великим відсотком. У «Локомотива» в обох матчах явно відчувалася відсутність самого результативного гравця команди австралійця Райана Брокхофф, який напередодні фіналу отримав травму

У четвертій чверті краснодарци змогли скоротити відставання до чотирьох очок, але точний триочковий лідера стамбульців і MVP регулярного чемпіонату Єврокубка Скотті Уілбекіна практично вирішив результат матчу на користь «Дарушшафакі». Тактика фолів в кінці матчу не привела «Локомотив» до успіху.

67:59 - «Даррушшафака» вперше в історії виграла настільки значимий трофей і в наступному сезоні зіграє в Євролізі. Залишається питанням, чи буде працювати Девід Блатт з нею в наступному сезоні, якого знову сватають в НБА. «Локомотив-Кубань» побореться за путівку в Євролігу вже в чемпіонаті Єдиної Ліги.

У минулому сезоні Єврокубок виграла іспанська «Унікаха».

На цьому тижні стало відомо, що з сезону-2019/20 Євроліга буде розширена до 18 клубів.