Дотики, яких не було. ЦСКА програв «Барселоні» в першому матчі року

Баскетболісти московського ЦСКА програли перший матч у 2018 році, поступившись у виїзній зустрічі «Барселоні» - 72:85. Баскетболісти московського ЦСКА програли перший матч у 2018 році, поступившись у виїзній зустрічі «Барселоні» - 72:85

Барселона - місто, де немає нічого звичайного. Це єдине місто на світі, де міг народитися по-геніальному божевільний архітектор Антоніо Гауді, чиї будови не мають кутів, заливають простір в районі Ешампле, тягуче перетікають в вашу душу і залишаються там назавжди. Це місто, де новорічна ялинка - пальма, і на ній висять іграшки. Це місто, де гравці можуть прийти на гру пішки. Початок січня, +20, вдень сліпуче сонце ... Увечері шумно штовхаються натовпи вболівальників з величезного магазину футбольної «Барселони», а тихий гігант Анте Томич просто йде їм назустріч на гру. Це місто, де футбол - релігія, де поруч з величезним «Камп Ноу» тихенько стоїть непомітна арена «Палау Блауграна» ( «палац синьо-гранатових»), і баскетбол тут ділить місце з гандболом і хокеєм на роликах (навіть не питайте). Це столиця Євроліги, але головна баскетбольна арена цієї столиці побудована в 1971 році, потребує чергової реконструкції і вміщує всього 9 тисяч глядачів.

І ось ці 9 тисяч глядачів з самого початку дають зрозуміти, хто тут господар. 60 армійських уболівальників прориваються в перервах між розспівами «сектора 304». Салати олів'є, звичайно, підготували наших бійців, і голоси їх чути, проте тонуть в гаморі місцевих.

Перший матч проти «Барселони» у цьому сезоні ЦСКА вдома впевнено виграв з різницею в 14 очок. Тут перша чверть розпочалася за аналогією з виїздом до Країни Басків, коли армійці в першій чверті програвали «Віторії» 13 очок, тут в першій чверті було -12. Однак в Барселоні швидко знайти «командну хімію», про яку говорив тренер ЦСКА Дімітріс Ітудіс після матчу в Віторії, команді не вдалося.

У другій чверті трапився неприємний епізод, коли армієць Уїлл Клайберн пішов у прохід і в атаці, вже в повітрі, виявився між двома гравцями "Барселони", зачепився ногою, невдало приземлився, покинув майданчик в супроводі лікаря команди. Серйозного пошкодження гравець не отримав, і через три атаки повернувся на паркет.

Під кінець першої половини ЦСКА почав повертатися в гру, і тут емоції зашкалили у суперника - після знущально забитого Клайберна м'яча з передачі Фрідзона через щит гравці «Барси» мало не зчепилися з Віталієм, тут вже грудьми між бунтарями встав Серхіо Родрігес . Але на майданчику Іскра, як від бенгальських вогнів. На перерву ЦСКА пішов, поступаючись 5 очок.

відкрити відео

Всі спроби армійців наздогнати «Барселону» наштовхувалися або на стіну захисту, або на програш підбору супернику ... Спроби вивести Серхіо Родрігеса на кидок або завершувалися невдачею, або сам Чачо промахувався через дуги. Або судді були якось занадто прихильні до господарів паркету. Підозрюю, що у Родрігеса на руках через пару годин проступлять синці від легких дотиків, яких не було. Адже це ж Барселона, тут немає нічого звичайного.

Для ЦСКА це поразка стала четвертою в Євролізі в сезоні, для «Барселони» перемога - шостий. Армійці як і раніше лідирують в турнірній таблиці.