Євробаскет-2011: Україна не змогла переграти Словенію

1. Євробаскет-2011. Україна - Словенія 64-68 (12-18, 8-23, 18-16, 26-11)

У першій чверті на паркеті домінувала словенська команда, яка повністю переграла підопічних Майка Фрателло під кільцем. І якби не два точних триочкових Дмитра Забірченко, розрив в рахунку після першої чверті (12:18) міг бути значно більшим.

Друга десятихвилинка і зовсім перетворилася в побиття української команди, якій майже нічого не вдалося створити в атаці. Перед великою перервою перевага словенців досягло 21 очка. І тільки в третій чверті українці змогли трохи вирівняти гру. Правда, рахунок 38:57, з яким команди пішли на останню перерву, залишав мало шансів збірної України на прийнятний результат поєдинку. Однак в четвертій десятихвилинці підопічні Майка Фрателло продемонструвала просто чудеса результативності. Героєм став Кирило Фесенко, який ледь не самотужки скоротив відставання до 7 пунктів. А потім чотири поспіль штрафних у виконанні Олександра Кольченко встановили рахунок 55:58. Але, незважаючи на переконливу кінцівку поєдинку, вирвати перемогу українцям так і не вдалося. Словенці зуміли зібратися і на класі втримали потрібний результат.

Словенці зуміли зібратися і на класі втримали потрібний результат

наступний матч збірна України проведе в суботу, 3 вересня, проти Болгарії, яка в своєму другому поєдинку на Євробаскеті переграла бельгійців.

Євробаскет-2011. Україна - Словенія 64-68 (12-18, 8-23, 18-16, 26-11)

Україна: Бертт - 14 очок + 5 передач, Фесенко - 11 очок, Ліщук - 9 очок + 5 підбирань, Кольченко - 8 очок + 3 підбирання, Заірченко - 6 очок, Пустозвонов - 5 очок, Лукашов - 5 очок.

Словенія: Бегич - 14 очок + 7 підбирань, Лорбек - 12 очок + 3 підбирання, Смодіш - 9 очок + 4 підбирання, Драгіч - 7 очок + 4 передачі + 3 підбирання.