Олімпіада-2012. Росія

Збірна Росії в фантастичному за напруженням матчі перемагає чемпіонів Європи - іспанців з рахунком 77-74 (11-28, 21-12, 24-13, 21-21) і стає одноосібним лідером групи B. Найрезультативнішим гравцем став Віталій Фрідзон, який набрав 24 очки.
Росія:

Фрідзон (24 + 3 передачі), Понкрашов (14 + 11 передач), Хряпа (12 + 5 підбирань), Мозгов (12 + 9 підбирань), Кириленко (8 + 8 підборів), Моня (3), Антонов (3 ), Каун (1), Швед.
Фрідзон (24 + 3 передачі), Понкрашов (14 + 11 передач), Хряпа (12 + 5 підбирань), Мозгов (12 + 9 підбирань), Кириленко (8 + 8 підборів), Моня (3), Антонов (3 ), Каун (1), Швед У першій п'ятірці нашої команди - без змін: Швед, Понкрашов, Кириленко, Хряпа і Каун. Старт матчу виходить, м'яко кажучи, невдалим. Іспанці починають дуже швидко і потужно, тікають у відрив 0-10. Через 3 з гаком хвилини перші очки Росії приніс Понкрашов, але «фурія Роха» натиск не послаблять 2-20. Під кільцем іспанці навіть дихати росіянам не давали, тому наші зробили ставку на «трюльники». Три вдалих дальніх кидка підопічним Блатта вдаються, і перша чверть завершується при рахунку 11-28.
Двохвилинний перерву остудив запал іспанців, і ті дозволили нашим розігрувати свої комбінації. Лідером росіян в ці хвилини стає Фрідзон, капітан БК «Хімки» реалізує атаку за атакою, набирає 14 очок, і різниця в рахунку скорочується до 6 балів. Браво, Віталій! Другу чверть ми впевнено виграли «+9», половина зустрічі завершується при рахунку 32-40.
Матч продовжився з перевагою російської команди. Наші хлопці добре атакують і вдало захищаються. Від гандикапу великих і жахливих іспанців нічого не залишається. Мозгов з під кільця рахунок зрівняв, Фрідзон вивів нас вперед 51-47. Перед заключною чвертю росіяни ведуть 56-53.
Але чемпіони Європи знову включають божевільні швидкості, ми пропускаємо ривок 1-12. На цей раз довго диктувати свої умови росіяни супернику не дали: різницю швиденько скоротили, а Хряпа рахунок зрівняв 72-72. За 18 секунд до кінця основного часу Мозгов з передачі Понкрашова забиває «цвях». У відповідь По Газоль закидає один штрафний з двох 75-74, а наш Фрідзон точний двічі 77-74. Перемога! БРАВО, РОСІЯ! Наша команда стає одноосібним лідером групи B.
В останній зустрічі групового етапу росіяни зустрінуться з австралійцями в понеділок, 6 серпня, о 12:00. ТВ: Перший канал, www.sportbox.ru, НТВ + Баскетбол