У Краснодарі пройде Кубок Росії з баскетболу - КІ News

Двічі в одному місці четвірка найсильніших збиралася тільки в трьох містах - Москві Пермі та Єкатеринбурзі. Двічі в одному місці четвірка найсильніших збиралася тільки в трьох містах - Москві Пермі та Єкатеринбурзі

Як повідомляє прес-служба Російської федерації баскетболу, матчі "Фіналу чотирьох" пройдуть в Краснодарі 9 лютого - півфінал, і 11 лютого - фінал і матч за третє місце.

У нинішньому розіграші є дві команди, які вже вигравали головний трофей. «Локомотив» став першим власникам кубка в історії розіграшу в 2000 р В півфіналі гравці «Локо» зустрінуться з чинним переможцем - «Новосибірському».

Ігри, які нам пропонують

Змагання Ігор будуть тривати більше двох тижнів і закінчаться 25 лютого. Пхенчхан виграв конкурс претендентів на звання столиці черговий зимової Олімпіади у німецького Мюнхена і французького Ансі.

10 Января 2018 12:15

«Ми раді прийняти« Фінал Чотирьох »XVII Кубка Росії в Краснодарі. Упевнений, за участю «Локомотива-Кубань» в організації та проведенні турніру, захід пройде на вищому рівні. «Баскет-хол» по праву вважається однією з найкращих арен у Росії, а південна столиця відома розвиненою туристичною інфраструктурою, досвідом організації великих міжнародних змагань і активним спільнотою баскетбольних уболівальників, - заявив президент БК «Локомотив-Кубань» Андрій Ведіщев.

Ведіщев додав, що жителі міста також зможуть взяти участь в шоу-програмі і побачити протистояння кращих команд-учасниць. Організатори очікують, що велике свято спорту приверне на трибуни глядачів, а Кубок Росії залишиться в Краснодарі.

Кубок Росії проводиться в 17-й раз. Найбільш титулованим клубом є московський ЦСКА, який вигравав турнір чотири рази. Вперше в «Фіналі чотирьох» візьме участь «Іркут» (Іркутськ). Інформація про час початку зустрічей і старт продажів квитків з'явиться найближчим часом.