«Атлетіко» і «Ліверпуль» визначать чемпіона Audi Cup

У Мюнхені на домашній арені «Баварії» проходить щорічний товариський турнір Audi Cup У Мюнхені на домашній арені «Баварії» проходить щорічний товариський турнір Audi Cup.

«Баварія» на очах у домашніх трибун несподівано зазнала розгромної поразки від «Ліверпуля». Для команди Карло Анчелотті це фіаско стало другим після недавніх 0: 4 з «Міланом» на Міжнародному кубку чемпіонів. Чемпіон Німеччини видав беззубий матч, зумівши за 90 хвилин нанести лише один удар в площину воріт «Ліверпуля».

Баварія - Ліверпуль 0: 3
Голи: Мане, 7, Салах, 34, Старрідж, 83.

Баварія: Ульрайх - Рафінья, Мартінес, Хуммельс, Алаба (Фрідл. 79) - Толіссо (Відаль, 70), Алькантара (Санчеш, 21) - Хамес (Коман, 62), Мюллер, Рібері - Левандовскі.

Ліверпуль: Каріус - Арнольд (Фланаган, 79), Матіп (Клаван, 68), Ловрен, Морено - Джан (Лаллана, 46), Хендерсон (Старрідж, 68 (Соланкі, 83)), Коутіньо (Вудберн, 79) - Мане ( Вейналдум, 46), Салах (Груйіч, 68), Фірміно (Кент, 68).
Попередження: Санчеш, Відаль - Лаллана.

«Атлетіко» проявив характер у матчі з «Наполі». «Матрасники» за 20 хвилин до фінального свистка поступалися з рахунком 0: 1, але ефектний акробатичний гол Фернандо Торреса і якісно розіграний кутовий з завершальним ударом від Лусіано Вьетто дозволили команді Дієго Сімеоне вийти в фінал товариського турніру.

Атлетіко - Наполі 2: 1
Голи: Торрес, 72, Вьетто, 81 - Кальєхон, 56

Атлетіко: Хмара - Хуанфран (Врсалько, 76), Годін, Савич (Краневіттер, 77), Філіпе Луїс (Хіменес, 76) - Гайтан (Партія, 63), Габі (Вьетто, 74), Коке, Феррейра Карраско - Торрес (Корреа , 75), Грізманн (Лукас Ернандес, 75)

Наполі: Рейна - Хісао (Маджо, 74), Рауль Альбіоль (Кулібалі, 63), Влад Кірікеш (Максимович, 74), Гулам (Маріу Руї, 74) - Аллан (Ріг, 63), Жоржина (Діавара, 74) - Хамшик (Зьелінскі , 63) - Кальєхон (Унас, 63), Милик (Мертенс, 63), Лоренцо Інсіньє (Джаккеріні, 74)
Попередження: Савич, Годін - Жоржина, Ріг, Кулібалі