«Баварія» і «Боруссія» виходять в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів

Перші матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів порадували уболівальників команд, які пройшли в наступний раунд, а також нейтральних фанатів, адже все 4 поєдинки були неймовірно цікавими і цікавими. У кожному з них було забито не менше чотирьох м'ячів. Мабуть, про перемогу «Барселони» над «ПСЖ» (6: 1) будуть говорити ще дуже довго, адже історія футболу була практично переписана вчора ввечері в Іспанії, але ми з вами будемо говорити про те, як німецькі клуби підкорюють євро-арену. Мюнхенська «Баварія» і дортмундська «Боруссія» розгромили своїх суперників в відповідних зустрічах і легко просунулися в чвертьфінал Ліги Чемпіонів.

«Баварія» повторює результат першого матчу і встановлює новий клубний рекорд.

Після перемоги над «Арсеналом» в Мюнхені з рахунком 5: 1 «Баварія» знову не залишила шансів лондонській команді, на цей раз вже на «Емірейтс». Підопічні Карло Анчелотті перемогли «гармашів» з тим же рахунком 5: 1, забивши всі п'ять м'ячів у другій половині зустрічі. Рахунок відкрив Тео Уолкотт, подарувавши хоча б частину найменшої надії уболівальникам господарів. Команди пішли на перерву з рахунком 1: 0.

Другий тайм почався з небезпечної атаки «канонірів»: на 47-й хвилині Олів'є Жиру з відмінного положення пробив головою трохи вище воріт. Сім хвилин потому «баварці» розігнали відмінну атаку, Роберт Левандовскі отримав м'яч в штрафній і готовий був забивати м'яч у сітку, але в останній момент його штовхнув у спину Косьельні. Суддя без зволікання вказав на точку і при цьому показав центральному захиснику «Арсенала» червону картку. Роберт Левандовскі чітко реалізував пенальті.

Після такого повороту подій гра у «канонірів» природно розклеїлася. Баварці ж навпаки додали і в час, що залишився ігровий час забили ще чотири м'ячі в ворота Віспини. На 68-й хвилині голкіпер «Арсеналу» помилився з введенням м'яча в гру, Роббен в результаті увірвався в штрафну і спокійно розстріляв ворота. На 78-й хвилині «Баварія» втекла в контратаку, в результаті якої вийшов на заміну Дуглас Коста на підступах до штрафного легко прибрав захисника і з лівого потужно пробив у дальній кут - 1: 3! Потім дубль оформив Артуро Відаль.

Кілька післяматчевих фактів:

3 - Тричі поспіль мюнхенська «Баварія» обіграє лондонський «Арсенал» з рахунком 5: 1.

6 - В шостий раз «Баварія» вийшла в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів - це новий клубний рекорд! В цілому, мюнхенці виходили до чвертьфіналу 16 разів. Жоден інший європейський клуб не може похвалитися таким частим кількістю виходів на цю стадію раунду плей-офф.

18 - Мюнхенці забивають у ворота своїх суперників вже 18 матчів поспіль. В середньому - 2.6 голи за матч. Неймовірні показники.

100 - Франк Рібері провів свій 100-й матч в єврокубках, 84 з яких відіграв у футболці мюнхенської «Баварії».

126 - Гол Ар'єна Роббена у ворота «Арсеналу» на виїзді став 126-м його взяттям воріт у футболці «Баварії», що робить його другим кращим іноземним бомбардиром мюнхенської команди за всю історію. Перше місце займає Джоване Елбер, у якого 140 м'ячів.

Перше місце займає Джоване Елбер, у якого 140 м'ячів

«Підсумковий рахунок не відображає в повний мірі те, що відбувалося на полі. Ми повинні були б краще контролювати гру. Ми грали не так добре, як хотілося б і не кращим чином розпоряджалися м'ячем. Тільки після видалення з поля капітана «Арсеналу» Лорана Косьелні і подальшого за цим реалізованого Левандовскі пенальті «тиск з нас було знято, і ми в більшості забили ще кілька м'ячів», - Карло Анчелотті.

«Боруссія» Дортмунд реабілітувалася за поразку в першому матчі. Та ще й яким чином!

Поступившись у першому матчі в Лісабоні з рахунком 0: 1, дортмундської «Боруссії» нічого не залишалося як перемагати «Бенфіку» з різницею в 2 і більше м'ячів. На щастя для уболівальників «джмелів», все так і сталося. Як тільки команди вийшли на поле, перше, що вони побачили був просто фантастичний перфоманс уболівальників «чорно-жовтих» на Південній трибуні. «Жовта стіна» зобразила заголовки німецьких газет в 45-річної давності, коли «Боруссія» розгромила грізну і вважалася фаворитом в тому матчі «Бенфіку» з рахунком 5: 0.

І, судячи з гри команди і остаточного результату, вболівальники безсумнівно надихнули своїх футболістів. Рахунок був відкритий вже на 4-й хвилині матчу, коли Усман Дембеле подав кутовий з правого флангу на ближню штангу, де Крістіан Пулісіч перевів круглого на дальню, а там П'єр-Емерік Обамеянг вколотив його у ворота Едерсона, 1: 0.

До кінця першого тайму підопічні Томаса Тухель явно підсіли і мало що створювали біля воріт португальської команди, в той час як Роман Бюркі як мінімум двічі вступав в гру в небезпечних моментах біля воріт «Боруссії». Однак, як видно, «Бенфіка» не очікувала, що дортмундці вийдуть настільки зарядженими на другий тайм. Друга 45-хвилинка розпочалася, проте, з дуже небезпечного моменту колективу Руї Віторії, в результаті якого Лукаш Піщек кинувся під м'яч і виручив ворота власної команди. Через 10 хвилин дортмундці забили другий м'яч. Лукаш Піщек красивою передачею знайшов Крістіана Пулісіча в штрафний «Бенфіки», де молодий і неймовірно талановитий американець дуже витончено перекинув Едерсона і забив другий м'яч. Через кілька хвилин - чудова комбінація дортмундців і 3: 0.

Шикарна передача від Вайґля на Шмельцер, той в один дотик прострілив з лівого флангу в середину штрафний, куди вбіг П'єр-Емерік Обамеянг і вніс м'яч у сітку воріт. До кінця поєдинку дортмундці забили ще один м'яч, автором якого став все той же П'єр-Емерік Обамеянг, який оформив свій перший хет-трик у Лізі Чемпіонів. Таким чином, габонец став п'ятим африканським футболістом, якому вдалося тричі забити в одному матчі ЛЧ.

1 - Крістіан Пулісіч забив свій перший гол в Лізі Чемпіонів.

4 - Дортмундська «Боруссія» в четвертий раз забила 4 м'ячі супернику, відігравши на нуль в плей-офф матчі єврокубків. У 1964 році була обіграна празька «Дукла», а в 2002 - «Слован» Ліберец і «Мілан».

7 - П'єр-Емерік Обамеянг забив сім голів у семи матчах Ліги Чемпіонів 2016/17.

9 - дортмундська «Боруссія» вдалося 9 раз пройти в наступний раунд плей-офф єврокубків, 16 раз програвши в першій зустрічі.

9 - Останні 12 матчів дортмундської «Боруссії» в єврокубках будинку: 9 перемог, 2 нічиї, 1 поразка.

«Якщо я скажу, що чекав такого результату, це буде неповагою до« Бенфіці ». Важко розраховувати на чотири забиті м'ячі в матчі з такою командою, але ми вірили, що можемо змінити хід протистояння, і показали це, особливо в другому таймі. Сьогодні ми побачили справжнього Обамеянга. Хоча ми з великою повагою ставимося до «Бенфіці», я вважаю, що ми заслужили перемогу в протистоянні. Щосили постараємося вийти в півфінал », - Томас Тухель.