«Баварія» стартувала в бундеслізі з перемоги, два її голи були скасовані через VAR

Мюнхенська «Баварія» на поле «Альянц-Арени» зломила опір «Хоффенхайма» в стартовому матчі 1-го туру чемпіонату Німеччини сезону-2018/19.

Зустріч почалася з хвилини мовчання в пам'ять про Манфреде Рогелёйне, який раніше був офіційним трубачем клубу і помер у віці 58 років в минулому місяці.

На 23-й хвилині матчу Томас Мюллер вивів «Баварію» вперед, головою спрямувавши м'яч у сітку воріт команди з Зінсхайма.

Баварія - Хоффенхайм Баварія - Хоффенхайм. 1: 0. Томас Мюллер

У кінцівці першого тайму поле за допомогою медиків покинув французький півзахисник господарів Кінгслі Коман , Який отримав пошкодження в зіткненні з опонентом.

Баварія - Хоффенхайм Баварія - Хоффенхайм. Фол проти Комана

У другій половині зустрічі підопічним Юліана Нагельсманна вдалося зрівняти рахунок завдяки голу Адама Салаї , «Розпечатати» Мануеля Нойєра.

Баварія - Хоффенхайм Баварія - Хоффенхайм. 1: 1. Адам Салаї

Потім суддя призначив пенальті у ворота «Хоффенхайма», який не реалізував польський форвард «Баварії» Роберт Левандовський , Однак, на добиванні був точний Арьєн Роббен . Після цього в справу втрутилася система VAR - гол голландця був скасований через офсайд, а Левандовського вдруге запросили до 11-метрової позначки. Футболіст збірної Польщі з другої спроби відзначився з пенальті.

Баварія - Хоффенхайм Баварія - Хоффенхайм. 2: 0. Роберт Левандовський (пенальті)

Через кілька хвилин система Відеодопомога суддям знову нагадала про себе - м'яч, що залетів в ворота «Хоффе» був скасований після відеоповтору, яке визначило гру рукою з боку футболіста мюнхенців.

Баварія - Хоффенхайм Баварія - Хоффенхайм. Скасований гол господарів

Арьєн Роббен на останній хвилині основного часу все-таки збільшив рахунок на табло домашнього стадіону «Баварії» - 3: 1.

Баварія - Хоффенхайм Баварія - Хоффенхайм. 3: 1. Арьєн Роббен

«Баварія» (Мюнхен) - «Хоффенхайм» (Зинсхайм) - 3: 1 (1: 0)

Голи: Мюллер, 23 ( ВІДЕО ), Левандовський, 82 (з пенальті) ( ВІДЕО ), Роббен, 90 ( ВІДЕО ) - Салаї, 57 ( ВІДЕО )